Kategoriler
Genel

[selfpost] 5g'de Elana Freeland, jeomühendislik ve yaylacılık

Elana Freeland, jeomühendislik / chemtrails ve HAARP konusunda iki kitap yazdı. Kitaplar “Chemtrails, HAARP ve Dünya Gezegeni'nin Tam Spektrum Egemenliği” (2014) ve ”İyonize Gökyüzünün Altında” (2018). Şu anda trans hümanizm hakkında olacak bu dizideki son kitabı üzerinde çalışıyor. Aşağıdaki ders Mayıs 2019'dan Olympia, Washington'da ve konular jeomühendislik, trans hümanizm, 5G ve daha fazlasıdır.

Freeland, 1980'lerde ABD'nin Stratejik Savunma Girişimi – SDI (Yıldız Savaşları programı) olduğunu, ancak atmosferin çok boş olması nedeniyle SDI'nın işe yaramadığını söylüyor. Atmosferde iletkenliğe ihtiyaçları vardı. O zaman Bernard Eastland, troposfer ve iyonosfer arasında çalışabilen bir iyonosferik ısıtıcı için patentiyle birlikte geldi. Patentler, atmosferi iyonlaştırmak için nano partiküllerin verilmesinin şart olduğunu açıkça ortaya koydu.

Bill Clinton yönetiminde projeyi Balistik Füze Savunma Programı olarak yeniden adlandırdılar. Jeomühendislik / kimyasallar devam ederken artık iyonize bir atmosfere sahibiz, hepsi elektrikli, bataryaya hazır, kablosuz olarak hazır. Kablosuz bir ağda yaşıyorduk. Dünya gezegeni üzerindeki tüm altyapı kuruldu. Yukarıdaki yörüngede bir sürü sensör var, iletken metallerin bir sürü nano parçacığı var. "Chemtrails" terimi, 1990 yılında ABD Hava Kuvvetleri Akademisi'ndeki pilotlar kılavuzundan gelen askeri bir terimdir.

Makaleyi oku:

https://jmm.nu/elana-freeland-on-geoengineering-5g-and-transhumanism/

Kategoriler
Genel

Trump'ı yenmek için ekonomiyi çökertmek

Coronavirus'un, Trump yönetiminden nefret eden hükümeti olan bir ülkede Çin'de başlaması çok garip. Bunun 2020'de gerçekleşiyor. Yavaş ama emin adımlarla ekonominin önemli sektörlerini eziyor. Başkan Trump’ın bu yılki en güçlü satış konuşlarından birinin Amerikan ekonomisini nasıl geliştirdiğini hepimiz biliyoruz. Demokratlar, Trump'ın düşmesi ve bağımsız oyu kaybetmesi için nasıl ekonomik bir kriz beklediklerini açıkça anlattılar. Ayrıca panik aşırı şişiriliyor ve MSM ölüm sayımlarında ve kıyamet tarzında korku değiştiren insanlar. Bana neredeyse uydurulmuş gibi geliyor.

Kategoriler
Genel

Bu tartışmanın tadını çıkarabileceğinizi düşünün ….

Eyes Wide Shut komplo ile dolu bir film. Filmin son kesimi Warner Brothers'a teslim edilmeden sadece 6 gün önce Kubrick’in meşhur orgy sahnesinden zamanında geçmesi, Eyes Wide Shut'u araştırırken düşecek tavşan deliğinin sonu yok.

Ancak filmi çevreleyen tartışma, izleyicinin Kubrick'in iletmeye çalıştığı kapsayıcı mesajdan uzaklaştırıyor mu ve bu mesaj aslında onu gölgede bırakan komplolardan daha zorlayıcı ve etkileyici mi?

Burada MIP'de filmin gerçekliğin ve hayallerin doğası ve IMO'nun çok daha ilginç ve verimli bir konuşma olduğu birbirleriyle nasıl etkileştikleri hakkında etkili ve incelikli bir konuşma olduğunu görüyoruz.

Bu alt kısmın “kısa” düşünceler için özel olduğunu anlıyorum ama burada yayınlanan birçok makale görüyorum, bu yüzden neden aynı şeyi sesli bir biçimde değil? Ayrıca buradaki topluluk, diğer “komplo” alt kuruluşları ve web çevresindeki topluluklarla karşılaştırıldığında övgüye değer olan adil ve anlamlıdır.

Bu sefer Bu Derin Bro podcast Değil! Bunun utanmaz bir reklam olduğunu biliyorum, ancak oldukça düzenli bir şekilde buraya gönderiyorum ve siz de yapmaya çalıştığım şeyler için doğru kitle gibi görünüyorsunuz. Sizden buraya gelmek isteriz!

Spotify

Apple Podcast'leri

Web Sitemiz

Instagram

Kategoriler
Genel

'Her şey zengin bir adamın hilesi' belgeseli hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sanırım şimdi bunu gönderen bir mağara adamıyım. Bu belgeseli birkaç yıl önce buldum ama izlemeye hiç bakmadım. Reddit'te birkaç referansını gördükten sonra, nihayet bugün izlemeyi bitirdim. Bir hafta boyunca 3 parça gördüm çünkü o kadar ezici oldu ki onu emmek için molalar almam gerekiyordu.

Onun hakkında siz arkadaşlar ne düşünüyorsunuz? Ayrıca Bay Francis Richard Conolly hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum. Onun hakkında çok fazla bilgi mevcut görünmüyor. Yine de bu altta onun AMA'sını gördüm.

Kategoriler
Genel

Grip VS Yeni Coronavirüs

Sözde gerçekler ve sayılar medyada her geçen gün yayılıyor. Ancak halkın büyük risk altında olduğunu söylemek güvenlidir. Bunu söylüyorum çünkü grip ve covid 19'un semptomları oldukça benzer. Evet bireyler gripten ölmekle birlikte, grip daha mevsimsel iken, koviderin 19 mevsimsel olmadığı bilinir.

Veriler insanların iyi niyetinden veya cehaletinden mahrum olabilir. Tabii ki bu planlanmış hissediyor, çünkü covid 19 ile hasta olan insanlar iyileşiyor, ancak virüsü tekrar yakalayıp sonra ölüyorlar.

Verilerin eğrilmesi ve ABD'nin şüphelendiğimizden daha fazla vakası olabilir. İnsanlar covid 19'u yakalar ve grip olduklarını varsayarlar. İyileşmek ve influenza varmış gibi davranmak için evde kalacaklar. Bu kendi kendine karantina nedeniyle bildirilmiyor.

Tüm insanlarda hiper farkında olabilirler ama virüsün uzunluğunu kısaltmak için bunu grip gibi tedavi edecekler. Grip için bu salgından daha hazırız. Gripi en son ne zaman yakaladığını ve iyileştiğini düşün. Tylenol, Tamiflu, sıvılar, dinlenme ve otc ilacı semptomları kısaltır. Koronavirüs yakalarsanız, bu yöntemler semptomlar yeterince şiddetliyse işe yaramaz, hayatınız için savaşan bir solunum cihazında olacaksınız. Bunun griple gerçekleşemeyeceğini söylememekle birlikte, 19 sayısı iletim oranı nedeniyle ölümcüldür.

TLDR: Vatandaşları şaşırtmak için grip mevsiminde virüs salgınının serbest bırakılması için harika zamanlama. Veriler çarpıktır, çünkü insanlar bildirilmeyen grip olduğunu düşünürler.