Kategoriler
Genel

Trump'ı eleştirirseniz, görünüşe göre TDS ve portakallı adam olarak adlandırılan bir akıl hastalığınız var. Ama başka bir politikacıyı tam anlamıyla eleştirirseniz, bu harika.

Bu çok zayıf bir savunma. Trump'tan nefret etmiyorum ve senden de nefret etmiyorum. İnsanlar böyle şeyler söylediklerinde “Takım sporu ve nana nana boo boo oynuyorum” diye bağırıyor. Trump hayranı olan arkadaşlarım var ve birbirimizi seviyoruz. Çılgın olmadan şeylere katılmamıza izin verilir. Kablo haberleri bir şey haline geldiğinden, her iki takıma da diğer tarafın kötü olduğu söyleniyor. Bazılarınız bu boku çok sert satın aldınız. Sadece bir takım sporu oynarken “eleştirel düşünürleri” izlemek ilginç. Burada kapalı fikirli tartışmadan başka bir şey yok. Kimse öğrenmek istemiyor.

Kategoriler
Genel

Medya ve koronavirüs

Medya bunu satıcıdan korkmanın bir yolu olarak görüyor. Bunu söylemiyorum çünkü ne kadar ciddi olduğunu ya da ne kadar ciddi olduğunu biliyorum – bunu bilginin yayılma biçimi nedeniyle söylüyorum.

Paylaşılması gereken yararlı bilgiler vardır – yani semptomlar, farklı demografik özellikleri nasıl etkilediğini (yaşlılar, gençler vb.), Ortalama bir kişinin ne kadar hasta olduğunu. BU yardımcı olabilecek bilgi türüdür.

Bunun yerine damlalar alıyoruz – her vaka "KIRILMA: _____ eyaletindeki kişinin koronavirüsü var" – bu bizi gerçek anlamda ne yapıyor?

Ben bir Trump destekçisi değilim, ben de demokrat değilim, ama bu medyanın en büyük güç istismarı olabilir. Bu konuda bilgi için SADECE kaynaklardır (haber raporları veya CDC basın konferansları olsun) ve TÜM yaptıkları her yeni vakayı bize bildirir.

Kategoriler
Genel

Hillary 2020 mi 2021 mi?

DNC'nin Bernie'den gerçekten nefret ettiğini hepimiz biliyoruz ve Hillary'nin 2016'da kaybettiği hala deli. Bu yıl da sayılarının başka bir koşu için uygun olmadığını fark ettiler. Ya böyle bir şey planlıyorlarsa. Adaylığı almak ve Hillary'yi VP olarak aday göstermek için Biden'ı destekleyin. 1. seçenek: Biden adaylığı alır, ancak Seçim Gününden önce zihinsel sağlığı nedeniyle okuldan ayrılır ve bu da DNC'nin istediği kimseyle yerini almasına izin verir (Hillary) veya Seçenek 2: onu takip etmeye devam et ve onu almak için Cehennem gibi çalış seçildikten sonra, seçimden birkaç ay sonra, bir Alzheimer teşhisi ortaya çıkar, onu istifaya zorlar, ardından Hillary başkan olur. Muhtemelen tuhaf olduğunu biliyorum, ama teorik olarak olabilir.

Kategoriler
Genel

Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur.

Bu alt mavi takım bok gösterisi vs kırmızı bir takım iner gibi küçük bir hatırlatma.

Politika gerçek değil.

DÜZENLEME: Bu sadece teleskop tarafından size sunulan bir tv pembe dizi (bu alt içerir.) DÜZENLEME SONU

Daha yüksek seviyelerde, sadece WWE. Topuklar, bebek yüzü, kayfabe. Saf NPC kitleleri için bir eğlence tv programı.

Daha düşük seviyelerde UFC'dir. Gerçek kavgalar (bazı kavgalar ve taklitler sıkışmış). Ancak dövüş etrafındaki sirk aynı tek organizasyon tarafından planlanıyor – UFC.

Bu komplo altındaki Trump veya Sanders veya Biden hakkındaki sonsuz mesajlar, ortalama komplo teorisyenlerinin gecikmiş seviyesini gösterir.

Sığınak isteyenler için, komplo nOPOL'a gidin.

Bu arada bu alt konudaki her siyaset konusuna "Politika gerçek değil" diye cevap vermek niyetindeyim. Bana katılacağını umarım.

Not; "Devlet Zihin Kontrolü Memtikleri "

Kategoriler
Genel

Dağlık avrasya pedo keçi şerefsizler kural bu dünya

Şehirlilerin% 39'u şizofrendir. Nokta verilen sayıdan daha büyük.

Kentsel yaşam, biriken düşük seviyeli kavşak zehirleriyle ölümdür.

Ford, hatalı şanzımanları bilerek satmak için tüm Fiesta ve Focus modellerini geri almak zorundadır.

Boeing ve Pedogon o kadar derindir ki, bu bir epochal olayıdır.

Alman Yahudi Arapları aynı. Çünkü onlar kırmızı boyunlu pedo keçi pislikleri.

Ruh hali ilaçları bizi bulanık salak salak bağımlılarına dönüştürdü.

SS süper küçültmek Jordan Peterson bir ruh hali uyuşturucu bağımlısı.

Kötü ruh halim için uyuşturucu alabilseydim kırılırdım.

Tepe yağ, kendi sperminizle göze çarpmak gibidir.

Bitti. Feminaziler kazandı. Erkekler kızlara dönüşüyor.

Petrokimya petrol talebi, yanma talebini beklenenden daha erken aşacaktır.

Hem erkeklik hem de kadınlık şimdi toksiktir.

Hızlı özel servet için hem memelilerin hem de böceklerin beyinlerini ve çoğalmasını yok ediyoruz. Bu zihinsel üreme zehiri terminaldir, nesilsel olarak eklenir.

Bu, Bayer Monsanto'ya sahip Alman Yahudileri tarafından yapılır. Bu grup 100 yaşında.

Büyükannenin ruh için petrokimyasal plastik zehir çorbası gibi.

Onlar bir kaya gibi aptal kötü zengin 100 yaşındaki sikikleri bir grup.

Açgözlülüğün iyi olduğunu söylüyorlar, 100 yıl önce de söylediler.

Yemek için toprağı ve suyu yok ediyoruz ve kuraklık ABD'yi sertçe vuracak

ABD beklenenden 20 yıl önce Avustralya çölünün yarısı olacak.

Teknoloji modeli şehvetimizi yönetmenin ötesindeyiz. Okyanuslar süpernova öncesi.

Rüzgar türbini ve kınamak inşaat sahtekarlığı yanlış anlaşılmaktadır.

Bir CRSPR yaratık ve plastik yazıcıdan daha büyük her şey yanlış takdir edilir

Dört milyar uçan maymun her yıl on milyar ton kum taşıyor.

Sanırım bir sonraki en büyük maden opsiyonu yılda bir milyar ton demir.

Çoğu beton bina 60 yıl sürmelidir. Birçoğu 30 sürmeyecek.

Dünyadaki plastiğin yarısı 2003'ten sonra buraya geldi.

Plastik ve flor petrokimyaları sonsuza dek sürer.

Bu bizim türümüzün Gaia imzası olacak.

Ayda plastik parçalarla dolu küçük bir kaseye bok veriyorsunuz.

Bu bok, beynini ve organlarını yiyor.

Yanmalı lastiklerin nano parçaları, yeni E-SUV'nizde EMF doygunluğu ile birlikte kumaşları frenler, size 6 enerji içeceği ve 6 saat sıfır gecikme oyunundan kilometre başına% 0,01 daha aptal ve dişi yapar.

Peki ya hepimiz aptal steril kızlara dönüşürsek sonsuz uzay pedo maymunları olursak.

Çocuklarınızı zayıf aptal kızlara dönüştürür.

Mavi ışık için hepsini öldüreceğiz. Bu ateşe dayanıklılık.

Çocuğunuzun retinalarını ve görsel korteksini yakın görüşlü bir mavi kara deliğe dönüştürür.

Soya yağı beyin zehiridir. Yavrularını zehirleyecek anne hainler var. Ve bazılarını suçlamıyorum.

30 yaşın altındaysanız 100 için plan yapmazsanız, o zamandan çok önce vasküler beceriksiz aptallıktan öleceksiniz.

İnsan beyni ve gözleri sıfır yerçekiminden nefret eder.

Güneş orta yeryüzünde daha fazla yanar çünkü ozon asla orada kanamayı bırakmaz.

Çöktürücü manyetik alan akısı bizi iyi becerebilir ve bizi kanserle ışınlayabilir.

Hem bitkiler hem de hayvanlar güneşin daha fazla yanmasından etkilenir.

Bitkiler böcek kuş kurbağaları maymunlar zehirli ölüm su ve yiyecek adına ölüm ve para adına yıkım.

Babalar bunu her zaman yaparlar. Asenkron toksisite, birçok toksik üniversiteye fon sağlayan iyi bir şeydir.

Petrol ve plastik çağının bankacılık yaşı, yaldızlı yaş, sosyalizm yaşı, feminist ile başlaması ve 100 yaşından büyük olması tesadüf değildir. Plastik telefonlar 100 yaşında. Bu kahrolası bir Star Trek komplo teorisi. Bütün set plastikti.

Silahlı milyonlarca öfkeli Amerikalı 100 yaşında.

EMF soya yağı petro nano mineral nörotoksisitesi gerçek bir şeydir. Türümüzü değiştiriyor.

Hem memelilerin hem de böceklerin erkeklerini aptal kadınlara dönüştürüyor.

Söylediğim bu bok 100 yaşında, sadece 62 yaşındayım. Bir atı besleyecek kadar plastik bok.

Aynı zamanda, ulaşamayacağımızın ötesine geçen teknoloji arzusunu da kaybediyoruz.

Petrokimya talebi 30 yıldır insan nüfus artışından 7 ZAMAN daha hızlı artmaktadır. Savaş kaçakçılığı dışındaki her insan çabası 30 yıl boyunca başarısız oldu.

Pedogon, Alman Yahudi S&M pedofilleri tarafından yönetiliyor. Şimdi çoğu kadın.

30 yılda 4 iklim anlaşmasında başarısız olduk. Mineral enerji para şehvet bizi ve çocuklarımızı başarısız oldu.

İnsan türünün gelecekteki canlılığını etkiliyoruz. Sıçan teknoloji para şehvet için kendimizi zehirliyoruz.

Zehirlenme ve intihar tüysüz maymunlar için kültürel normlardır.

Yerli kutup uzay kertenkeleleri bayanlar maymunlarla domuz yetiştirdi ve bizi yakalarsa şaşırmazdım.

Bu filmi daha önce izledin. Biz kaçana kadar muhtemelen bizi becermeye bayıldılar.

Kötülük hakkında konuşamazsak, bundan nasıl bahsedebiliriz.