Kategoriler
Genel

Hepimiz en az 68 kişiyi öldüren gizemli vaping hastalığının tam olarak koronavirüsten önce gerçekleştiğini görmezden mi geleceğiz?

Orada bir şey olabilir gibi görünüyor.

1. Her ikisi de solunum yetmezliğine neden olur

2. Satın aldığımız meyve suyunun çoğu ABD'de yapılmış olsa da, donanımın çoğu Çin'de üretiliyor

3] Neredeyse bir patsy gibi görünen E Vitamini asetatını suçladık, çünkü ne? Toz mu? Sıvı mı? Ve ne için kullanılır? Dediklerinden başka, gerekli olmayan bir koyulaştırıcı ajan.

4] Koronavirüs hakkında hala çok az şey biliniyor

5] şu anda aklımdan çok daha fazlası.

Sonuç olarak, vaping hikayesinde daha fazla, koronavirüs hikayesinde daha az ve 2 arasında güçlü bir bağlantı var.

Kategoriler
Genel

Petrol fiyatları kasıtlı olarak köşede yumuşak iniş – serbest enerji ifşası için düşürülüyor mu?

Onlarca yıl boyunca yaygın bir şekilde dolaşıma sokulmuş ve a) satın alınmış, b) Ulusal Güvenlik gerekçesiyle ele geçirilen patentler (Kuzey Amerika'da) c) mucitler / yatırımcılar elenmiştir veya tahrip edilmiştir.

OG fiyatlarının son birkaç yılda büyük ölçüde düştüğü göz önüne alındığında, elitlerin Serbest Enerji ortaya çıktığında OG inişi için "darbeyi yumuşatması" mümkün mü?

Kategoriler
Genel

Muh, mu, muh, Corona'm!

Aslında başlıkla aptallaşıyordum, şarkı zaten yapılmıştı:

https://youtu.be/aY8-N8-pn1I

Her neyse, ücretler Corona anlatısını paranoya bölgesinde sıkıca tutuyor. Sapmaya izin verilmiyor …

Henüz getirilip getirilmediğini bilmiyorum, ancak Wall Street'te bir kan banyosu yapmak istiyorsanız, sadece borsa hakkında 280 kez tweet atan bir cumhurbaşkanını kızdırmak için – yanlış bayrak salgını gibi bir şey yok …

Sadece söylüyorum'.

Gönderen … Outofmany
[Bağlantı] [Yorum]

Kategoriler
Genel

tek dünya nasıl kötü bir şey?

Yaratıcımızın / Big Bang'in bize verdikleri şeyden zevk almak, yaşamdan zevk ve mutluluk özgürlüğü değil

Tek dünya, tepedeki (psikopatlar / pedofiller) nasıl besleneceğinize ve besleneceğinize, ancak zihinsel ve fiziksel olarak kaçınılmaz bir hapishanede yaşayacağınıza bağlı olarak tam kölelik ve kontroldür.

Kategoriler
Genel

DNA Kataloğu teorisine ne oldu?

Yaklaşık 10-15 yıl önce, bazı hain örgütlerin veya şirketlerin her Amerikan DNA'sının ve sonra dünyanın bir kataloğunu almak için yola çıktıklarını belirten bir komplo teorisi hatırlıyorum. Bunun forumlarda Obamacare çevrimiçi, koltuk uzmanı tartışmaları sırasında gündeme getirildiğini hatırlıyorum – teorinin, katalogun sağlık bakım fiyatlarını artıracağı ve sigortacıların doğuştan hastalıkları veya koşulları olan kişilere kapsam sağlamalarına izin vermeyeceği teorisi.

Buna ne oldu? Yıllardır görmedim, ama bugün, DNA'mızı almak için böyle bir dürtü var. Soydan gelen ev kitlerinin ötesinde, poozunuzu analiz edilmek üzere gönderdiğiniz kolonoskopilerin yerine yeni bir yer var … DNA'nızla birlikte. Cologuard, sanırım arandı?

Eski komplo teorilerine bakmayı ve "Şimdi neredeler" i görmeyi seviyorum ve son zamanlarda bunu görmediğime gerçekten şaşırdım. Belki de sadece doğru yerlere bakmıyorum?