Kategoriler
Genel

Matristeki Aksaklık

Kesinlikle sistemde büyük bir arızaya tanık oluyoruz. Televizyon ve sosyal medyada gördüklerimize ne kadar mantıklı düşünce ve mantık uygularsanız uygulasın, geçmişteki diğer aksaklıklarla karşılaştırmak zordur.

Hiç kimse bogeyman yok. Oynanan birçok farklı hikaye var, her birini takip etmek zor.

Suriye'deki Flint'teki suyu veya sahte kimyasal saldırıyı önemsiyorsanız, sivil itaatsizlik, savaşlar veya pandemi şeklinde çok fazla sorun var.

Merkez bankalarımızın ayakta durduğu finansal destek de o kadar güçlü değil.

Bu normal ve insanlık tarihinde daha önce olmuştur inanıyorum ve inanıyorum insanlardan duymak istiyorum.

… blockstreet_ceo tarafından gönderildi
[Bağlantı] [Yorum]

Kategoriler
Genel

Trump'ın aslında twitter kullandığına dair herhangi bir kanıt var mı?

Son 24 saat içinde tweet attığında veya 25 tweet attığında, tuvalette iken sözde tweetler (Oh ne kadar uygun!), Bu yüzden günün her saatinde kutuda oturuyor gibi değil mi?

Şahsen sanırım bu süre boyunca Dan Scavino ve yardımcısı Brad Parscale oldu. Trump'ın telefonunda "onun" salyasını tweetleyerek oturduğuna inanmayı reddediyorum.

Onun adına yaptıkları her tweet için yükü nasıl bastırdığı deli ve insanların% 99.99'u bunu söylemediğinin bile farkında değil.

Kategoriler
Genel

Remember reading something about approval to test a vaccine!!

I remember reading something back in December/January about a company getting approval to test some form of vaccine, that could potentially kill us all if not handled properly. Does anyone know the source or remember seeing similar posts. I’ve looked everywhere and have zero luck!

Kategoriler
Genel

Neyi kaçırıyoruz?

Şimdi herkesin gözü salgındayken başka neler oluyor? Neyi kaçırıyoruz? Ekonomi çöküyor, başka bir etkinlik için mi uyguluyor?

Dışarıda neler oluyor herkes içeride yiyecek ve su biriktiriyor? Ne düşünüyoruz?

Kategoriler
Genel

Sadece bir düşünce

Cumhuriyetçi cumhurbaşkanları düşük seçmenlerin çıkmasıyla tarihsel olarak yeniden seçildi. Trump muhtemelen yüksek seçmenin ortaya çıktığını ve “Bunu nasıl azaltabilirim? Oh, korona virüsü dolu bir gemi mi? Bu çok büyük! İzin verin ve herkesi korkutun veya dışarı çıkıp oy vermelerini engellemek için karantinaya alın! ” Sadece bir düşünce.