Kategoriler
Genel

Tekerlekler batıdan düşüyor. Seçkinler panik modunda

Corona, Brexit ve Panama gazetelerinin geri tepmesini gizlemek için ince bir girişimdir.

AB, İngiltere Karayip holdinglerini resmen kara listeye aldı. Yani ABD'ye yatırılan Bahamalar'daki AB parası, AB üye ülkeleri tarafından yoğun bir şekilde incelenecektir.

Bu da AB vatandaşlarının paralarını iade etmelerine ve vergi cezaları artmaya başlamadan önce beyan etmelerine yol açtı.

Söylemeye gerek yok, satışa yol açtı ve tüm CEO'lar sertçe vurmadan vazgeçti.

… GreyFox78659 tarafından gönderildi
[Bağlantı] [Yorum]

Kategoriler
Genel

[QOTD] Bernie nasıl hem siyasi bir devrimci olabilir, hem de siyasi bir devrim yapabilir ve aynı zamanda bir DNC Takım Oyuncusu olabilir?

Dürüstçe (şahsen) onun muhalefetin kontrol altında olduğu sonucuna vardım. Buna inanmak istemedim, ama stratejisinin ne kadar korkunç olduğunu düşünürsek, bu benim tek mantıklı sonuç.

Şu anki birincil listemdeki Tulsi oyumda kendimi çok iyi hissediyorum.

Gönderen … sudo-tleilaxu
(Bağlantı) (Yorum)

Kategoriler
Genel

Pozitif testi yapan bu yüksek profilli insanların hepsi sadece iki şeyden biri anlamına gelebilir. Virüs zaten her yerde ya da sahte.

Toplam vakaların bildirildiği kadar düşük olması matematiksel olarak imkansızdır, ancak tüm bu yüksek profilli insanlar pozitif test etmektedir. Çok sayıda yüksek profilli insanın birdenbire pozitif test yapabilmesi için, virüsün tam anlamıyla her yerde, her şehirde ve her toplulukta çok yüksek seviyelerde olması gerekir.

Bu gerçekleşmezse, Tom Hanks gibi bu vakalar sahtedir. Hanks, iki NBA oyuncusu ve dünya liderlerinin bunu elde etme olasılığı gerçek olamayacak kadar astronomik.

Sadece ikisinden biri olabilir. Ya temelde zaten her yerde ve hemen hemen herkes virüsü taşıyor ya da sahte. Arada gerçekten hiçbir şey yok. Özellikle önümüzdeki günlerde daha yüksek profilli vakalar olacağını varsayıyorum.

Kategoriler
Genel

Büyük Haç ve Finansal Çökmeler

Burada birisi büyük araştırmacı / yazar Joseph Farrell hayranıysa, astroloji / astronomi ve ne zaman meydana geldiğinde 'Büyük Haç' hakkında herhangi bir bilginiz olup olmadığını bilmek isterim. Farrell'ın bu hizalama sırasında nasıl mali çöküş eğilimi içerdiğinden bahsettiğini hatırlıyorum …. ve bu 'Büyük Haçlar' meydana geldiğinde NEDEN'i bulmaya çalışırken interneti ovuyorum ve onu bulmakta zorlanıyorum. Burçlar ya da bu tür şeyleri umursamıyorum ama ne zaman gerçekleştiği umurumda değil.

Bu konuda herhangi bir olası müşteri veya bilgi var mı? Bankacılar toplumu binlerce yıldır kontrol ediyorlar ve bu kozmik döngüleri biliyorlar (Güneş / Dünya döngüleri * öksürük öksürük iklim değişikliği * de biliyorlar) ve bu döngüleri kitlelere karşı kullanıyorlar. Joseph Farrell, bu bankacıların muhtemelen para arkasındaki fizik nedeniyle finansal çöküşlerin (veya patlamaların) etkilerini şiddetlendirmek için belirli hizalamaları kullanabileceği fikrini ortaya koyuyor. Paranın arkasındaki fizik hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız lütfen Joseph Farrell'ın çalışmasına bakın, adam parlak bir araştırmacı / yazardır.

Kategoriler
Genel

Örneğin genel olarak Clintons veya Demokratlar hakkında olumsuz bir şey veya bununla ilgili bir komplo bile sitenin hata yaptığını ve bazen 'yorum gönderilemedi' gibi bazı yorumlar söylediğinde fark ettiniz mi?

Şirketlerin neden daha tuhaf davrandığı ve yorumumun gönderilemediğine dair bir videoya sır satan Clintons hakkında mesaj gönderiyordum. Tüm yaptığım, daha fazla ayrıntı sağlamak için düzenlendi ve bunu sadece belirli konularda ürkek yaptı. Anahtar kelimelerini gören bir tür bot izci var mı yoksa manuel mi?