Kategoriler
Genel

Kıyamet geliyor mu?

Korona virüsü kaosu ve etrafta oturmaktan kaynaklanan sıkıntılar arasında ilginç bir düşünce akla geldi. İncil'e göre kıyamete bakıyorum …..

• İlk Mühür (Vahiy 6: 2) Bu ilk mühür, Deccal'i sahneye beyaz bir at binicisi olarak tanıtır. Bu binici bir taç giyiyor ve barış görüşmeleri ile birçok kişiyi aldatacak, ancak azizlere karşı savaş yapacak … Trump?

• İkinci Mühür (Vahiy 6: 4) Deccal'den barış vaatlerine rağmen, bu mühür kırıldıktan sonra savaş patlak verecek. At üstünde kırmızı bir binici çok sayıda insanı öldürüyor …. Ofise geldiğinden beri İkinci Dünya Savaşı'nın eşiğindeydik

• Üçüncü Mühür (Vahiy 6: 5) Siyah atlı bir binici kıtlığı dünyaya yayar. Savaştan sonra yeryüzünde kalan nüfus ne olursa olsun, çıplak yiyeceklerle hayatta kalmak zorunda kalacaklar … covid-19 insanları öldürerek panik yaratıyor. Panik, insanların kaynakları biriktirmesine neden olur. İstifin neden olduğu açlık, başkaları için sıkıntı yaratmaktadır.

• Dördüncü Mühür (Vahiy 6: 7-8) Soluk bir ata binen ölüm, dünyanın dörtte birini siliyor. Birçoğu, ikinci ve dördüncü mühürlerin olaylarını, 14. yüzyılda Avrupa'nın iyi kısımlarını silen büyük savaşlara, kıtlıklara ve bubonik vebaya atfetti … insanlar paniklemiş veya donuk ciddiye almıyorlar, Dang humması Ateş, insanları korona virüsünden daha hızlı yok ediyor. Her ikisi de dünya nüfusunun 1 / 4'ünü kolayca yok edebilir.

• Beşinci Mühür (Vahiy 6: 9) Şehit olanlar, Tanrı'ya yeryüzünü yargılayana kadar ne kadar süre soracağını sorarlar. Biraz daha uzun bir süre söylenirler ve beyaz bir cübbe verilir … bu sorunlar yanlış kullanıldığından insanlar ruhlarını sakinleştirmek için dine ulaşacaklardır.

• Altıncı Mühür (Vahiy 6: 12-14) Felaket niteliğindeki doğal olaylar, çınlayan bir deprem, güneş siyaha dönüşen, ay kan kırmızıya dönüşen ve dağlar ve adalar kaybolarak gerçekleşir …. Yolda depremler var mı? Yosemite süper volkanını tetikleyebilecek olan

• Yedinci Mühür (Vahiy 8: 1) Sessizlik cenneti doldurur. Şabat dinlenme gününü hatırlatan Tanrı yaratılıştan yedinci gün aldı, aşağıdaki kararlardan önce kısa bir duraklama meydana gelir …. bu şeylerden meydana gelecek ölüm ve yıkım miktarı, fırtınadan sonra sakin olmasını sağlar. Dünya, sessizleşir ve olanlardan yeniden inşa edilir.

Kategoriler
Genel

ABD Çok Durumlu Karantina Tartışmaları

Yüksek Spekülatif

Tamam, henüz devlet karantina haberleriyle devlete adanmış bir konu görmedim, ancak ülke çapındaki arkadaşlarınızdan ve ailenizden raporlar alıyorum ve bunun bir olasılık olarak ne düşündüğünü merak ediyorum?

Modlar gerektirmedikçe DD gerçekten gerekli değildir, ancak şimdiye kadar Cincinnati, OH'deki insanlardan karantina planlarıyla ilgili "CPD raporları" hakkında 3 bildirim aldım. Columbus, OH "pd bir arkadaşı tanıyan" bir arkadaşımdan 1 rapor. Gümbürtüler duydu WA yakın aile. KS'de CDC'deki birini tanıyan arkadaş, yerel olarak başlayacağını ve hızla ulusal bir görev olacağını söyledi.

Hiçbirine inandığımı söylemiyorum ama herkesin ekran görüntülerini ve yerel Emniyet Müdürlüklerinin ne yapmayı planladığını "resmi" raporları görmek ilginç olabilir.

Aşağıdaki ekran görüntüleri yorumlarda.

Kategoriler
Genel

Amerikalılar silahlarının onları hükümete karşı koruyacağını düşünüyor mu?

Ben Kanadalıyım ve profesyonel silahlıyım. İnsanlarınızın 2. değişiklik hakkı olduğuna inanıyorum ve bu da korunmalı. Ancak, işitme halkının profesyonel silahlı argümanları beni gerçekten düşündürdü; Amerikalılar aslında silahlarının onları koruyacağını düşünüyorlar mı? Eğer hükümet devralmaya çalışıyor?

Bu, tüfekleriyle bir ülkeyi ele geçirecekleri bir zaman değil. Bu bir biyo silah ve teknoloji zamanı, silahlarınızda hiçbir şey olmayacak. Dürüst olmak gerekirse, sadece profesyonel silahı savunurken argümanın gerçekten aptalca olduğunu ve kullanılmaması gerektiğini düşünüyorum. Günün sonunda hükümetin yıllar ve yıllar boyunca yaptığı şey budur, teknoloji ve biyo silahlarla gerekli gördükleri takdirde devralmalarını kolaylaştırır.

Kategoriler
Genel

Bu CoronaVirus durumuyla hedefleri nedir?

Sizce perde arkasında gerçekten neler oluyor? Neden bu kadar çok şey yapıyorlar?

Görünüşe göre bu bilinen yalancıların birdenbire güvenliğimi önemsediğini ve hepimizin iyi olmasını istediğini ve sadece bizi koruduğunu söylüyorum.

Kategoriler
Genel

Coronavirus, insanları evleriyle sınırlamak ve evlilik yasası getirmek için hükümete yalvarıyor

Ss: Çok az insanı gerçekten öldüren bir virüsün dünyayı nasıl kapattığı ilginç. Çin’in OTT yanıtı, Batı Dünyası liderleri de dahil olmak üzere herkesi ölümüne korkuttu.

Çin ve Batı'nın birlikte çalışabileceğini düşünen var mı? Batı'daki insanların alışkın oldukları birçok haktan insanları soymak ve yakında gerçekleşecek olan ekonomik çöküş için bir mazeret sağlamak için mi?