Kategoriler
Genel

Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında.

Başlamadan önce elitin 1 merkez beden olduğunu düşünmüyorum, grup olduklarını düşünüyorum.Tüm kimin üstte olacağı konusunda birbirleriyle aynı fikirde değiller ben şahsen covid 19'un elitlerin her birini esrar yapmasının bir yolu olduğunu düşünüyorum diğer ve elitlerin zirvede geleceği geleceğimizin kaderini seçecektir.

Henüz 1984 güce sahip olmadıkları söyleniyorsa, eğer yaparlarsa bizi izlemeye çalışan eylemlerden geçmelerine gerek kalmayacaklardı. Bunu durdurabileceğimize dair umudumuz var.

Her neyse, elitlerin ne yapmaya çalıştıklarına dair ana hipotezim.

1 İnsanları kıyameti akıllara sokmaya çalışıyorlar, bunu neden yapıyorlar? 1 Erkek Morales'i azaltır ve içindeki insanlığı bozmaya başlar.Neden rahatsız olmanın son zamanlarının işareti ise bunu düşünün.

2 Bunu, daha sonra insanların bir kıyamet zihniyeti için hazırlanmalarına yol açan bir kıtlık zihniyetini teşvik eden medyayı destekleyerek başarırlar.

3 İnsanlar kıyamet anlayışına koşulduktan sonra dışarı çıkarlar ve arzın talebi karşılayamadığı noktaya kadar çılgınca harcamaya başlarlar.

4 Biliyorum bu şirketler devam edemez ve sanayi çin ve tüm bu yerlerde kapanıyor veya ağır acı çekiyor neden işçi işe gelmemek covid 19 korkutmak.

Daha sonra, batı ülkelerindeki işletmelerin, talepler ile aynı oranda üretmek için daha fakir ülkelerden bir şeyler ithal etmek zorunda oldukları için daha küçük işletmeler de dahil olmak üzere acı çekmeye başladığını görmeye başlıyorsunuz.

Bu fazla harcama ve bu diğer fakir ülkelerden yapılan ithalatların kapatılması, daha küçük ve hatta boş raflara yol açan kıtlığa yol açmaktadır.

5 Kıtlık meydana geldikten sonra, endüstrinin daha zayıf 3. dünya ülkelerinde kapatılması ve ayrıca aşırı mal talebi ve batılı işçilerin gelmemesine ve hükümet ve medya hype nedenleri üretmemesine neden olması.

O zaman yavaş ama emin adımlarla insanların şiddetlenmeye başladığı gittikçe daha fazla kıtlık görmeye başlıyorsunuz, çünkü zaten başlamaya hazır bir kıyamet zihninde olduklarını hatırlayın. elit daha sonra devreye girer ve sıkıyönetim sistemini kurar.

Tüm bunlara dikkat edin, seçkinlerin jack dumbly squat yapmasına gerek yoktu, tek yapmaları gereken medyayı insanları kıyameti akıllara sokmak ve insanları herhangi bir güç veya şiddete ihtiyaç duymadıklarından korkmak Bunun geri kalanı kitle panikinden doğal bir sonuç çıkardı.

Bu sistemin tamamı, seçkinleri iktidarda tutan ve onlara daha fazla özgürlükler veren korkunun korkusundan dolayı işlev görebilir.

Bu insanlara zihniniz üzerinde daha fazla güç vermeyin, korkusuz hiçbir şey değildir, hep birlikte çalıştıklarını düşünmenizi isterler ve onların bir tanrı gibi güç gibi olmadıklarını düşünürler.

İyi şanslar.

Kategoriler
Genel

"Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir

Şimdi hepsi anlam kazanıyor. Ulusal bir olağanüstü hal ilan ettiler. Trump, "Ulusal acil bir durumda birçok insanın bile bilmediği güçlerim var" dedi. Bunlar Obama'nın NDAA ile ele geçirdiği güçlerdir, iirc. Tüm silahları onlara karşı döndürülüyor.

Google, en büyük "go-to" bilgi kaynağıdır. Tüm arama trafiğinin en az% 70'ini oluşturur.

Trump "Sitede çalışan 1.700 mühendisimiz var" ve Google'ın görünüşe göre böyle bir şey duymadım, Google'ın öğrendiğimiz zamanda Google'ın ele geçirildiğini öğrendiğini düşünüyorum – kek!

Ve bu arada, sansür algo'nun kaldırılması, fırtınanın kitlesel olarak ifşası dışında hiçbir durumda geçerli olmayacaktı.

Bunu BU FIRÇA olduğunu teyit ediyorum. Virüsle bir bilgi açısından başa çıkmamıza yardımcı olmak için sadece ele geçirselerdi, algo ile bu ölçüde karıştırmak için bir neden olmazdı. Renksiz ve diğer tüm şeylerle ilgili bilgiler bir virüsle ilgili değildir. Bu, bunların hiçbirinin gerçekten bir virüsle ilgili olmadığı anlamına gelir.

Düşünce için sadece yiyecek. Kemer bağlamak.

Vatanseverler Kontrol Altında

https://voat.co/v/GreatAwakening/3710093

Kategoriler
Genel

Bu süper ilginç buldum.

Arkadaşlarımdan herhangi biri komplo türü insanlarsa veya hükümetin bu * virüsün * arkasındaki bir şeyi sakladığını düşünüyorsanız bu altın madenini kontrol edin.

Bu boku kontrol et

Tamam, biri beni bir gruba ekledi ve grubun sahibi bu yayını yaptı.

Bu sabah saat 4: 30'da, Kanada Başbakanı Justin Trudeau'ya ABD tarafından kurumsal ve mali suçlar nedeniyle suç duyurusunda bulunuldu. Medya sahiplerine Trudeau ve karısının Corona virüsünün olduğu ve bir süre evlerinden ayrılmayacakları konusunda herkese beyinleri yıkama talimatı verildi.

Tom Hanks, 48 ​​saat önce pedofili nedeniyle tutuklandı ve şu anda Avustralya'da bir otel odasında tutuluyor ve ABD'ye geri dönmeyi reddediyor. Bir sonraki ünlü tutuklamalar Celine Dion, Madonna, Charles Barkley ve Kevin Spacey olacak. Herkes Corona virüsü enfeksiyonlarını iddia edecek

80'den fazla Vatikan ve mali yetkiliye mali suç, pedofili, çocuk kaçakçılığı ve cinsel istismar için aynı suçlulara hizmet verildiği için İtalya'nın havalimanları tamamen kapatıldı

Birleşik Krallık, kendi Kraliyet Ailesi ve bağlı kuruluşlarının toplu tutuklamalarını tamamladı

Hüküm giymiş Hollywood tecavüzcü Harvey Weinstein, yüzlerce ünlü Hollywood ünlüsüne tanıklık etmesi ve uyuşturucu ticareti, pedofili ve çocuk kaçakçılığına katılımı konusunda anlaşma sağladı. 55 yıl hapis cezası yerine sadece 23 yıl hapis cezası aldı. Buna karşılık, İngiltere Prensi Andrew, eski başkan Bill Clinton, eski başkan yardımcısı Joe Biden, Tom Hanks, Oprah, Ellen DeGeneres, Quentin Tarantino, Charlie Sheen, Bob Saget, Kevin Spacey, John Travolta, Steven Spielberg, Podesta, NXIVM ve PIZZAGATE seks kaçakçılığı kulüpleri ve yüzlerce kişi daha doğrudan Jeffrey Epstein ile ilgilendi

Jeffrey Epstein'ın da benzer şekilde bir anlaşma yapmasına ve ifadesine karşılık olarak hapishanede intihar etmesine izin verildi

Bazı büyük dünya şirketlerinin CEO'ları suçlandı / tutuklandı ve bazıları son 30-60 gün içinde NBA, Harley Davidson, Bill Gates Vakfı, Intel, McDonald's, Cesar'ın CEO'ları gibi istifaya zorlandı. Ödüller ve Disney; Vatikan Emniyet Müdürü; vb. Önümüzdeki 3 ayda yaklaşık 700-800 istifa daha geliyor

Laboratuvarda yaratılan Corona virüsü, kitle zorunlu aşılama gündeminin örtbasıydı. Şimdi dünyanın gördüğü en büyük ABD İstihbarat operasyonu haline geldi. Bu toplu 158.000 tutuklama operasyonu, küresel seçkinler ve George Soros, BM yetkilileri ve GRETA'nın kurucuları gibi bankacılar da dahil olmak üzere en büyük kötü ve bozuk politikacıları, ünlüleri ve CEO'ları kaldıracak ve ele geçirecek.

Başkan Trump 2020 seçimlerini kazanacak ve eski ABD başkanlarının tutuklanması 2021'in başlarında gerçekleşecek. Tüm büyük tutuklamalar medya tarafından kazara veya komplo teorileri olarak gösterilecek. Tutuklanan tüm kişilere "Rommel Ölümü" verilecek, yani itibarlarının bozulmadan kalacağına dair güvenceler karşılığında halka intihar ya da kazayla ölüm olarak tasvir edilen ölüm getirileri arasında bir seçim yapacaklar. halkın utanç vermesine yol açacak bir ceza davası açmayı seçebilirler

Bazı üst düzey dini liderler tutuklanacak veya istifa etmeye zorlanacak ve bazıları aniden "hastalanacak". Vatikan ilk olacak ve Papa 2020'de kaldırılacak. İnsan çıkarılan Adrenokrom üretimi ortaya çıkacak ve Hollywood ve Vatikan bundan doğrudan sorumlu olacaklar

Gelecekte, okullar, borsa, bazı bankalar, havaalanları, nakliye, seyahat, etkinlikler, galalar, sergiler, spor oyunları, spor şampiyonaları, müzik ödülü törenleri gibi dünyanın en yaygın operasyonlarının 2 aylık tam kapanması olacak. , NBA / NHL / Beyzbol oyunları ve gemi yolculukları. (GEÇİCİ) >> Gıda kıtlığı ve kademeli elektrik enerjisi kaybı olacaktır. Gaz fiyatları düşecek, yiyecek maliyetleri yükselecek, sigorta yükselecek, altın ve gümüş stokları düşecek ve birçok şirket iflas edecek ya da Air'e ne olacağı gibi önemli bir finansal kayıp alacak Kanada, Disney ve Coca-Cola

Büyük Uyanış'a hoş geldiniz. Bu yaz ve sonbaharda olacaklar dünyanın tarihini değiştirecek.

Kategoriler
Genel

Gerçekten kötü bir şey mi oluyor?

Son zamanlarda çıkan haberleri takiben işler önemli ölçüde artıyor.

Orta Doğu dün / gün önce bir denizaltı kablosu nedeniyle Internet ile sorun vardı.

Bugün İngiltere'de telefon operatörleri malzeme ile ilgili sorun yaşıyordu. Etrafta bir sürü küçük işaret … Dünya karanlık olabilir mi?

Saf spekülasyon, ama ilginç bir konuşma noktası …

Başka bir şey duydunuz mu?

… Kryptograms tarafından gönderildi
[Bağlantı] [Yorum]

Kategoriler
Genel

Gölge hükümet temizlik yapıyor.

Teknoloji devleri youtube / google / facebook / reddit / twitter'daki filtreleri kaldırdıktan ve şimdi Oprah winfrey gibi derin devlet ajanlarına baskın yaptıktan sonra, bu büyük.

Bu yüzden benim üstlenmem, gölge hükümet / derin devletin virüsün kötü olduğunu biliyor, bunun 3. dünya savaşını getireceğini biliyorlar. Çünkü durgunluk ilk tıkandığında ve insanlar virüs için ilaç alamıyor ve insanlar şimdi çok daha hızlı ölmeye başlıyor ve şimdi görüyoruz ve yiyecek kıtlığı vb. Geliyor, panik ve savaşlar başlıyor.

Gölge hükümet şimdi kendi kendini temizliyor mu? Yani hiçbir şey onlara geri götürülemez mi? Filtreleri kaldırmak gibi (belki de google / youtube bile, filtrelerin ilk sırada olduğunu bilmiyor muydunuz?)

Ayrıca, Oprah Winfrey gibi kendi operatörlerini de tutuklamaları için onları tutuklayabiliyorlar mı?

Kesinlikle büyük bir şey geliyor.