Kategoriler
Genel

RFID çipleri, düşünceleri veya fikirleri. Burada paylaşın.

Bu yüzden r / coronavirus'a göz atıyordum ve Bill Gates'in AMA yaptığını gördüm.

Aslında onun cevapladığı varsayılarak, bazı sorular oldukça iyi ve meşrudur. Tüm cevapları aynı temayı paylaştı. "Kapa çeneni ve evde kal."

Onun cevaplarında ezici olduğunu düşündüm. Kendiniz kontrol edin. Aşağıdaki bağlantıyı ekleyeceğim.

Sonra biraz daha göz atıyordum ve ilginç bir şey gördüm … Kanada karantina sırasında ayda 900 dolar vatandaşlarına veriyor. Ve Amerika “kapanma” sırasında 1000 dolar bile yapmaya çalışıyor.

Hepimiz biliyoruz ki NWO’nun ana hedefi içimize RFID çipleri almak. Hükümetler, ekonominin düşmesine izin vermek için bu devlet sübvansiyonlarını düzenliyor mu? Böylece nüfusun sübvansiyonlarını alabilmesi için çip alması gerekiyor mu?

Ted Talk'ta temel olarak, dünyadan gelen nüfusu çift konuşarak% 10-15 oranında azaltmak, Microsoft'tan ayrıldıktan sonra ve bir salgın sırasında AMA yapmak istediğini söyleyen Bill Gates neden?

Microsoft neden bir RFID yongalama şirketine liderlik ediyor?

https://id2020.org/

Rockefeller neden bu şirketi destekliyor?

Benim düşünceme göre, hükümet birkaç ay boyunca “kapatılması” nedeniyle işlerini kaybetmelerine yardım etmek için sübvansiyon verecek. Sonra bize "aşı" ile küresel bir kimlik vermek ve yontulmamış kimseye çok gerekli para reddetmek çalışacağız.

Düşüncelerin neler? Eklenecek bir şey var mı?

Kategoriler
Genel

Trump, "her ihtimale karşı" olan Savunma Üretim Yasası'nı başlattı

Göre Vikipedi:

Kanun üç ana bölümden oluşmaktadır. İlki Cumhurbaşkanı işletmelerin sözleşme imzalamasını veya gerekli görülen siparişleri yerine getirmesini istemek ulusal savunma için. İkincisi, Başkan'a, malzeme, hizmet ve tesisleri tahsis etmek ulusal savunmayı teşvik etmek. Üçüncü bölüm Başkan'a sivil ekonomiyi kontrol etmek böylece ulusal savunma çabaları için gerekli olan kıt ve / veya kritik malzemelerin savunma ihtiyaçları için kullanılabilir olmasını sağlar.

Kanun ayrıca Başkan'a talep özelliği, sektörü genişletmeye zorlamak temel kaynakların üretimi ve temini, ücret empoze etmek ve fiyat kontrolleri, iş uyuşmazlıklarını çözebilir, tüketici ve emlak kredilerini kontrol etmek, sözleşme öncelikleri oluşturmak ve hammaddeleri ulusal savunmaya ayırmak.

Bu ilk olarak Kore Savaşı'nın başlangıcına yanıt olarak 8 Eylül 1950'de yürürlüğe girdi. Bana göre bu durum eldeki durum için aşırı bir abartı gibi görünüyor.

Kategoriler
Genel

"Şu anda 50'den fazla dijital çalışan sağlıyoruz"

İşimizi alıyorlar!

Katılım sağlayabilirler

• müşteri Hizmetleri
• pazarlama
• Eğitim
• veri analizi
• operasyonlar

Şirket tarafından üretilen AI robotları, insanlarla iletişimi anlama ve bunlara yanıt verme konusunda yüzde 97 doğruluğa ulaşabilir.

Newsbot, küresel virüs savaşına yardımcı olmak için açıldı

Zhuiyi Teknolojisi

China Merchants Bank, Ctrip, Mercedes-Benz, Çin Mobil ve Gome. "Çin'deki ilk 500 banka ve sigorta şirketinin yaklaşık yarısı müşterilerimiz,"

… WTC tarafından gönderildiMolybdenum4753
[Bağlantı] [Yorum]

Kategoriler
Genel

Bill Gates ve korona virüsü bağları?

Herkes tuhaf buluyor, ted konuşmasında, kelimenin tam anlamıyla halkı azaltmak ve insanları yıllardır “uyarmaya” çalıştığı olası hastalık salgınları hakkında nasıl konuştu? Bir videoda da olası bir doğal veya kasıtlı hastalık salgını hakkında konuştuğumu hatırlıyorum

Gönderen … ayothegoat77
[Bağlantı] [Yorum]

Kategoriler
Genel

Corona ile İlgili Garip Tesadüflerin Kısa Bir Listesi

Anti Vac meme, Corona'dan önce popüler hale gelir.

Google her şeyi sansürsüz yaptı.

İnsanlar pazarın Corona'dan sadece aylar önce çökeceğini söyledi.

YouTube Twitter ve Facebook gibi büyük şirketler platformlarında “yanlış bilgi” ile savaşmaya başladı hemen önce.