Kategoriler
Genel

Şu anda yapabileceğimiz en büyük eylem, toplumun temellerine başlamaya başlamak

Görünen o ki, dünyanın kurumsal güç yapılarına (polis, askeri, sağlık, eczacılık, finans) verilen mutlak güce tam bir geçiş ve birbirimize güvenmek için temeller inşa etmemiz gereken mücadele devletten ziyade.

Bu, yeni bir ticaret ve takas sistemine başlamak için mükemmel bir fırsat. Her birimiz birbirimize bakmak için birbirimizin şefkatine güvenmeliyiz.

Bunu yapmaya başlamanın bazı yolları nelerdir?

Kategoriler
Genel

FEMA Kampları

Nerede olurlarsa olsunlar, gerektiği gibi gizli tutulurlar. Plastc tabutlarına gelince, neden gerekli olacaklar? İnsan bedenlerini çok sayıda yok etmenin daha birçok yolu var, sanırım, daha sonra onları plastik tabutlara koyup gömmek. Mezar, bir saygı göstergesidir.

Gönderen … The-Bipolar-Bowler
[Bağlantı] [Yorum]

Kategoriler
Genel

Duydun mu

Hepsi Marshall Yasasını bekliyor, böylece parçalanabiliyoruz. Son zamanlarda, ilk sistem yaratıldığında zaten çok sayıda ay oldu. İnsanları köleleştirmek için daha önce bir virüse ihtiyaçları yoktu, çünkü insanlar kendilerini para yüzünden köleleştirdiler.

Para birimi ve mikroçip, aynı şey farklı nesil sadece evrim.

Belli ki seçkinler sistemi kontrol ettikleri için koyunların çobanlara ihtiyacı var. Ancak tüm çobanlar iyi ya da kötü değildir. Bir çoban ilk olarak onun için en iyisini yapar. Fakat koyunları olmadan o bir çoban değildir. Ve çoban olmadan koyunlar kurtlara bırakılır.

Sistem, yaşamdaki görünümünüze bağlı olarak hem doğru hem de yanlıştır. Ve bu dünyadaki hiç kimse herkesin kalbini memnun edecek bir sistem işletemezdi. Tıpkı insanların kişilikler çatıştıkça herkesi sevemeyeceği gibi, herkes ve herkese hitap edecek birçok faktör ve görüş vardır.

Okullarda insanlığa fayda sağlamak, insanlığa bakmak için her şeye öğretildi mi, hayır.

Bize, oluşturdukları sisteme fayda sağlayan ve onlara seçkinlere elit olarak en uygun olan ustalarımıza hizmet etmek için gerekli beceriler öğretildi.

Mükemmel bir sistem değil, asla değişmeyecek, ancak önceki imparatorlukların evrimden geçtiği gibi düşecek.

Tarih her zaman kendini tekrar eder.

Mevcut sistemi korkunç olarak adlandırmak, bu konuda hiçbir şey yapmamak ve eğitim iş hastanelerinin güvenliğine güvenmek iki yönlüdür.

Eğer sistemden herhangi bir yardım almadan ormanlarda kabileler gibi yaşarsanız ve demek istediğim, ya değiştirirseniz, öğreterek veya iyileştirerek başkaları için fayda sağlar.

Yapabileceğiniz tek şey, sistemi bozan ancak hayatta kalmak için herhangi bir şeye ihtiyaç duyan, bunu açıkça okuyan herkesin yaptığı şeyse, o zaman aslında yardım etmiyorsunuz.

Bir kişinin zayıflığını ve hatalarını, yalnızca aynı kişiyi ihtiyaç veya kriz anında kullanmak için işaret etmek.

Burada kimse bilmiyor, sadece ne öğretildiğini biliyoruz.

Sistemi değiştiremiyorsanız, sahip olduğunuz en güçlü araç olan kendi zihninizde kendi dünyanızı yaratın.

Zihninizi bu kadar aptalca ama başarılması zor ama asla imkansız bırakın.

Mutlu karantina aynı bok farklı gün

Kategoriler
Genel

Haziran 2019'da, “David Goldberg” Beyaz Saray'da “Project Zypher” i tartışıyor – Hükümetin Siyonizme uyanık olanları öldürme planı. Bunun 2020'de olacağını ve toplumu engelleyen bir salgının kisvesi altında olacağını iddia etti. Görünüşe göre bunu gönderdikten sonra öldü.

https://www.bitchute.com/video/a1kfOD9ROkbj/

Bu konudaki düşünceleriniz neler? Gerçek? Disinfo? Bu David Goldberg kişisi hakkında hiçbir bilgi bulamıyorum ve neredeyse hiç bulunmamış gibi görünüyor.

Ama yine de … bu video aslında geçen yıl oluşturuldu ve oldukça garip şeyler öngörüyor.

Ayrıca, 2017'de tesadüfen, Tom Hanks bir fotoğraf yükledi "Corona Zephyr" tipi bir yazar.

… kte_osrs tarafından gönderildi
[Bağlantı] [Yorum]

Kategoriler
Genel

Facebook'ta Karantina güncellemelerim: 5. Gün

Karantina: 5. Gün

Burada Dallas'ta her yerde tuvalet kağıdı ve dezenfektan idoller var, ama bir gemi inşa etmeliydik. Doğa Ana'nın sorunumuza bir çözüm bulduğunu, zombilerin yüzemeyeceğini ve yakında biteceğini umuyorum. Ancak medya, yağmurun henüz başlamadığı plajlarda takıldığını göstermeye başlar. Zombiler tuzlu dalgalarda toplanıyor ve sanki yağmurları çağırmak için eski bir ritüel yapıyormuş gibi.

Henüz umudumu kaybetmedim. Belki de Tabiat Ana'nın bize zombilerin kim olduğunu gösterme şekli, taklitçileri ortaya çıkarma şeklidir. Sosyal toplantılar için hemen hemen her yolu kapattık: spor etkinlikleri, restoranlar, vb. Ve şimdi yağmurlar bize daha fazla duraklama vermeye başladı, ama evden ayrılmamak için başka bir neden. Ve lo'! Virüsün beklediği yerde hala dışarı çıkacak olanları görüyoruz.

Ama ben değil. Hayır, Tabiat'ın gök gürültüsü, şimşek ve yağmuru gönderdiği için tükenmiş Everclear şişemle sarılıp gülümsüyorum. 13. Cuma günü Bayan Voorhees'in kafasının içindeki ses gibi ona fısıldarım, "Al onları, anne! Al!" Çünkü şimdi yeni bir teorim var.

Zombiler toplanmayı sever. Tuvalet kağıdı onların yiyecek değil, virüs. Onları öldürebilecek en çok şey en çok istedikleri şeydir ve bu yüzden onu kendi aralarında paylaşmak için toplanırlar. Masumlar enfekte oluyor ve biz de zombi popülasyonunun kimliklerini keşfetmek için çalışıyoruz. Ama sadece bekle ve izle … virüs beyninde yerse bile, ne olursa olsun – Charmin'in pelüş iyiliği üzerinde savaşmalarına neden olurlar, hala zombi olmalarını toplarlar ve kutlarlar.

Ve sonra, aynen böyle, belki de hepsi ölecek ve bulutlar, gerçekten sadece insan olan birkaç kişiyi ortaya çıkarmak için dağılacak – siyah veya beyaz insanlar, Sol veya Sağ insanlar, ama sadece insanlar.

Evet, belki Doğa Ana bize birbirimizi öldürmemize gerek olmadığını söylemeye çalışıyor … zombiler bunu kendileri yapmaya istekli. Ya da belki başka bir şişe Everclear bulmalıyım.