Kategoriler
Genel

Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb.

2011'de film yapımcısı ve araştırmacı gazeteci Jonathan Elinoff, 9/11 belgeselinin devamı için araştırma yapıyordu Yolsuzluğun Özü. Özellikle Kanada hapishanesinde olmadan önce 9/11 tahmin eden bir not yazan Deniz İstihbarat Ofisi (ONI) operatörü Delmart Vreeland'a odaklandı. Vreeland, 2004 yılında Colorado'da çocuk fuhuş suçlamalarından tutuklandı, Sonra Omaha'dan Franklin pedofil halkasındaki çocuklar gibi kişisel istismar öyküsü. Bu yüzden Elinoff, Vreeland'ın Colorado'nun uyuşturucu ve yeraltı seksine katılımının bir yolunu araştırmaya başladı … ve bunun onu nereye götüreceğini hayal bile edemezdi.

Vreeland soruşturmasında bir kaynak açarken, bir araba trafik ışığında ona çarptı ve neredeyse onu öldürdü. Birkaç ay sonra, yerel bir radyo şovu için özel bir araştırmacı olarak getirildi ve daha sonra arkadaşlar aniden ona nakit ve silah susturucu lisansı ile yaklaştı. Radyo şovuna alındıktan kısa bir süre sonra, Elinoff, erkek arkadaşı beyaz süpremacist Peter VanVolkinburg'un Denver polisleri tarafından kurulduğunu iddia ettiği eski bir kız arkadaşı tarafından çağrıldı. Denver polisi daha sonra Elinoff'u yetkilileri olarak teslim etmesini sağlamak için operatif olarak kullandı. Bundan kısa bir süre sonra VanVolkinburg'un avukatı Tom Henry, Elinoff'a yaklaştı ve ondan başka bir müşterisine yardım etmesini istedi. Elinoff kısa sürede Tom Henry'nin kendi müşterilerini kurmakta rol oynadığını fark etti ve Henry'nin de … Delmart Vreeland'ın avukatı olduğu şaşırtıcı keşfi yaptı.

Henry'nin bu diğer müşterisi Mark Seibel, trajik bir uyuşturucu bağımlılığı öyküsü, hapse girip çıkma ve 211 mürettebatı olarak bilinen beyaz üst düzey çeteyle ilişki kurdu (Colorado Düzeltme Dairesi başkanı Tom Clements'a isabet eden, rağmen şüpheler de var 11 Eylül'ün arkasındaki Hamburg hücresi ile ilişkili bir seks kölesi olarak hizmetçisi tuttuğu Suudi vatandaşı olan Homaidan al-Turki'nin rol oynadığı). Seibel Elinoff'a Arapahoe County Şerif'in Pat Sullivanefsanevi bir kolluk kuvveti, genç erkek ve erkeklerle seks yapmak, uyuşturucu kullanmak ve tecavüz etmekti. Elinoff, Sullivan'ın bir iğnede gizli bir subaya meth vermesini engelleyen yetkililerle sahne arkasında çalıştı ve onu Sullivan'ın sadece yaklaşık bir ay hizmet vermesine yol açan birkaç yetersiz suçlama getirdi. onun adı hapishane.

Ancak Elinoff'un soruşturması Sullivan ile durmadı. Eyaletin her yerinden insanlar ona bilgi vermeye devam etti ve iyi bir araştırmacı gazeteci gibi kazmaya devam etti:

• Sullivan'ın baskısından hemen sonra haber hikayeleri derleyen Elinoff, Colorado'daki diğer birçok kişinin (bazıları önde gelen bireyler) aynı anda yakalandığını veya kamu hayatını aynı anda bıraktığını ve Sullivan'ın daha büyük bir halka bağlandığını düşündürdü.

• VanVolkinburg'dan, araba hırsızlığı suçlamasıyla Ramada Inn otoparkında Tom Henry'nin yasadışı olduğu bir arabaya girdiğini öğrendi. söyledi onu içeri almak için. Ve sonra, yasadışı kişinin, Sullivan'ın cinsel karşılaşmalarının sözde olacağı politikacılar ve işadamları için popüler bir yer olan Ramada Inn'deki gece yöneticisi olduğunu keşfetti. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde Elinoff, Henry'nin aslında Vreeland'ı ve muhtemelen bu pedofil ağın işlerini ele alan bir CIA operatörü olduğundan şüphelenmeye başladı.

• Sullivan davasındaki gizli bir muhbirin, meth laboratuar ekipmanları ve çocukların nasıl cezbedileceği ile ilgili kılavuzları olan bir otel odası olduğunu buldu.

• Sullivan'ın geçmişinde Domuzlar Körfezi operasyonu sırasında Küba'ya seferler yapıldı; bu sırada orduda yıkım deneyimi olduğu iddia edildi; bu, Şerif'e terfi etmesinden kısa bir süre önce Arapahoe County'deki bomba ekibi lideri olarak ona iyi hizmet etmiş gibi görünüyordu (büyük davalarından biri Columbine soruşturmasıydı)

Elinoff'un soruşturması onu giderek daha fazla yırtıcı halka götürdü, istihbarat ve sürekli olarak dışarıda gizlenen organize suç bağlantıları vardı.

Bence herkes Elinoff'un Ryan Dawson ile yaptığı röportajı kontrol etmeli, burada bu hikayeyi ayrıntılı olarak anlatıyor:

Ve ayrıca onun Buzzsaw'a girin hakkında panel tartışması Dylan Avery ve diğerleriyle birlikte, Dawson'un röportajından önceki aydan itibaren.

Kategoriler
Genel

Biletini Değiştir ve İllüzyon, Zayn hakkında 1D'ye dönen şarkılar

Şarkı sözlerini dinle: 2015'ten beri bu teori var.

Biletinizi Değiştirmedeki Zayn Köprüsü:

Neden biraz zaman ayırmıyoruz? Neden biraz daha zaman almıyoruz? Neden doğru yapmıyoruz? Kızım, elveda demek istemiyorum

"Kızım, elveda demek istemiyorum"

Şarkı, birilerinin biletini değiştirmekle ilgili, oldukça açıklayıcı ..

Bu yüzden bu şarkıları hiç canlı çalmadılar, Zayn ayrılmadan önce ya da ayrıldıktan sonra değil.

Şimdi İllüzyon:

Bütün bu parça "İnsanların masumların gözünde oynadığı tehlikeli püf noktaları", "Bu bir Yanılsama" değil, "seni kandırmaya çalışmıyorum. Benim için düşmenin bir hata olmayacağına söz veriyorum", "Ama inan bana", "Göremiyor musun?". Sevgilerinin nasıl bir yanılsama olmadığı, başkalarının nasıl hile yaptığını, ancak sizi aldatmayacaklarını, çift anlamıyla yazıldığını .. bu bir yanılsama olduğunu.

Yine Zayn: "Beni gerçekten ayağımdan kaldırdın", Ayrıca Niall da köprüde: "Ayrılmayacağım"

Kelimenin tam anlamıyla, Zayn'ın terk ettiği bir dublör "insanların masumların gözünde hileler", hepsinin bir İllüzyon olduğu ve geri döndüğü bir kez "Bu bir İllüzyon değil" diye döneceği bir şarkıları var. Oldukça zekice .. Zayn'ın koroyu söyleme onuruna da sahip olması. Her şey dört albümün bütünüyle bağlantılıdır. Her iki şarkı da benim en sevdiğim parçalardan ikisi.

Kategoriler
Genel

GTA V, COVID-19 pandemisini öngördü

Bunun GTA V'deki San Andreas boyunca birçok işareti var.

1. İşletmelerin ve binaların çoğu kapalı. Oyuncuya erişilemez. San Andreas Hükümeti, bununla sosyal mesafeyi teşvik ediyor ve bu, kapanış işleriyle şu an olanları taklit ediyor.

2. Otoyol nispeten boş. Los Santos gibi büyük bir şehir için LS Freeway'in trafiği düşüktür. Düşük trafik miktarı, otobanın dünyadaki koronavirüs nedeniyle minimum trafiğe sahip otoyollara benzemesini sağlar.

3. Kuşlar yemek. Alamo Denizi'nin diğer tarafındaki Sandy Shores'in karşısındaki toprak yolda, alınabilecek bir otostopçu var. Çinliler gibi, muhtemelen yarasa yiyerek salgına başlayarak kuşları yemeyi düşünerek kendisi hakkında konuşuyor.

Bunlar 2020 koronavirüs pandemisinin ince ipuçlarından bazılarıdır. Aşağıda diğer bazı GTA V COVID-19 tahminlerini yorumlayın.

Kategoriler
Genel

Bill Gates herkesi mikroçiplemek istiyor

Yaklaşık iki gün önce Bill Gates, reddit'te korona virüsü hakkında soruları cevaplayan bir AMA yaptı. Yanıtlarından birinde “nihayetinde herkesin korona aşısı alıp almadıklarını gösteren dijital bir sertifikaya sahip olacağını” belirtiyor. Bu dijital sertifika, cilde yerleştirilecek ve belirli işyerlerine girip giremeyeceğinizi bilmek için gerekli olan dijital bir dövmedir. İncil'deki canavarın işareti budur.

Ayrıca, Bill’in yorumunu yanıtlamayı denerseniz, yanıtınız yorumunu değil, kendisine yanıt veren son yorumun altında gösterilir. Bu bir aksaklık olabilir ama balık gibi görünüyor.

Kategoriler
Genel

Herkes birkaç yıl önceki bu garip FEMA reklamlarını hatırlıyor mu?

Bu şimdi bulabildiğim tek kişi oldu, ama hepsinin oldukça uğursuz olduğunu hatırlıyorum. Bulduğum kişi, "Acil bir durumda ailenizi nerede bulacağınızdan emin olun." Bu tahmini programlama veya bilinçaltı mesajlaşma için tebeşir gerekir emin değilim, ama kesinlikle her zamanki pislik reeks. Ama evet, bütün aileyi kampa getir, hepiniz güvende ve birlikte olacaksınız!

En iyisini ummaya ve dua etmeye devam edeceğim.