Kategoriler
Genel

İnternet sansürü Deccalin gelişine hazırlıktır

Sansür yapmayan, yaygın olarak kullanılan tek bir platform yoktur. Algoritma değişikliği, kelime algılama ve genel olarak sansür bakımından şimdiye kadar olan her şey, zaman geldiğinde gerçeğin ortaya çıkmasını engelleyen engeller koyuyor. Sonraki gündemde şifreli sunucular var.

Yardım edemem ama zamana yakın olduğumuzu hissediyorum. Görünüşe göre Deccal'in barış getirmesi ve daha sonra dünya tarafından hayranlık duyulması için sahne yaratan çalkantılı zamanlara yöneliyoruz. Ne yazık ki birçok insan kandırılmış olacak.

O zaman geldiğinde, internetin günahkar adamı ifşa etmek isteyenleri engellemek için sert tedbirler alacağına inanıyorum.

Kategoriler
Genel

Biyolojik olarak tasarlanmışsa, yeni koronavirüsü * tanıtmak için motifler

Birinin neden niçin popülasyona kasten tanıyacağına dair olası motivasyonlar üzerine bir konu başlatalım.

İlk önce gerçeklere bakalım:

(tüm veriler buradan alınır https://www.covidgraph.com/p/coronavirus.html)

1. Oldukça bulaşıcıdır ve yaygın gripten 10 kat daha öldürücüdür

2. Sağlıklı olmayan insanların büyük çoğunluğu hastaneye yatış gerektirmez ve birçoğu basitçe asemptomatiktir

3. Enfekte ve ölü insanlar yaşlılardan ve komorbiditesi olanlardan oluşur.

İtalya'dan gelen verilere baktığımızda, enfekte olmuş kişilerden ölümcüllük oranı şöyleydi:

60-69 yaş arası:% 4,5

70-79 yaş arası:% 14

80-89 yaş arası: % 21.3

İtalya'da yeniden komorbiditeler neredeyse ölenlerin yarısında 3+ eşzamanlı hastalık vardı ve Ölenlerin% 73.8'inde hipertansiyon vardı. ve Ölenlerin% 33,9'unda diyabet vardı

İşte benim almam:

• Birçok insan belki de bunun zayıf ve savunmasız ve toplumun verimsiz üyelerini temizlemek olduğunu varsaydı. Bu teorinin bazı kusurları vardır, şu andan itibaren öngörülen ölüm oranı, ilgili ülke ekonomilerinde büyük çöküşler yapmayacaktır, ancak bu virüsün burada kalmak için yaygın olarak kabul edildive aşı kullanımı ile bile grip gibi yıllık bir olay olacaktır.

• Ölenlerin ezici çoğunluğunun hipertansiyonu ve 1/3 ü diyabetik ya uzun neden insanların kendilerine daha fazla baktıkları / formda kaldıklarını / yediklerini ve vücutlarını virüse yakalanıp ölmekten korkmalarına izin vermediyse ne olurdu?. Bu, çok çok uzun vadede dünyanın verimliliğini artıracak

• Bunun çok büyük etkileri var, mesela Amerikalıların% 70'i fazla kilolu, bu açıkça insanların daha az disiplinli olmasıyla ülkenin verimliliğini etkiliyor ve belki de kötü adam, yemeğin bir mengene haline geldiğini düşündü ve yeterince yeterli olduğuna karar verdi

Ya da değil, lol. Her neyse, düşünce aklımı geçti ve paylaşmak istedi

Kategoriler
Genel

Garip bir zamanda motivasyon. Muhtemelen daha uzun ve yararsız bir okuma.

Şimdi kendimizi kanıtlamanın zamanı geldi.

Panik yapanlar var, bu yüzden haklarımızı kaybedeceğiz. İçinde kalmayı söyleyen insanlar var ya da tutuklanmalısın, bu yüzden bunu halledebiliriz (sadece ara vermek isteyen cezalandırılmış bir sınıf dışında bir öğrenci gibi). Hareket etmediğini, kafanı aşağıda tuttuğunu ve kaosun havaya uçacağını söyleyen insanlar var (korku yüzünden donmuşken sakat bir kanat almak üzereyken bilmeden bir itfaiyenin sıcağında sıkışmış bir asker gibi).

TPTB'nin tüm bu insanlara ihtiyacı olduğunu kabul etmeyin, eski bir kırık sistemi kaldırarak organize kaosa ihtiyaç duymazlar.

Kimsenin mükemmel olmadığını düşünüyorum, Elon Musk (herhangi bir zengin, akıllı lider olarak etiketlenmiş) gibi tutkulu ve iyi bir adam olmayacak, gözyaşı veya kan olmadan sadece bir mikrodalga fırında saniyede gerçekleşebilecek bireysel özgürlüğe dayalı bir hareketi dahi yaşayamayacaklar.

Hepsi biziz. Aşağıdan yukarıya doğru değişebiliriz.

Hepimizin sevgisi var, her şeyi yerel halk için veren hemşirelere bakın. Onlar kırılacaklar. İlk vaka başladıktan sonra ayrılan nüfuslu bir şehirde 3 hemşire tanıyorum. İşsizliği belirtmek, muhtemelen ölüme çalışmaktan ya da sevdiklerinizi bu virüs için daha yüksek riske maruz bırakmaktan daha iyi bir alternatiftir.

Sadece son vermek için bildiklerimizin sonunu bırakmak istiyor muyuz? Özellikle SAĞLIK. BAKIM. Elbette TPTB'nin genel insan ruhunun bir son gelene kadar içeride oturmaktan vazgeçmesini istemediğini düşünmüyoruz?

Onlar kapalıyken mahkeme evlerini yakmak demiyorum. Banka lobileri kapalıyken ATM ara vermiyorum. Kamyoncuları durdurmayı ve yükü zaten tükenmiş olan tedarik zincirlerine boşaltmalarını söylemiyorum. Yük taşımacılığını durdurmak için demiryollarını yıkmayı söylemiyorum. Biz bu eylemleri yapıyoruz ve bu onların kısmak zorunda oldukları bahanesi.

Organizasyonun kötü bir şey haline geldiği bir zamanda organize olabilirsek, organize bir bölümlendirmenin tam bir bağlantı ve organizasyon gerektirdiği durumlarda.

Bu tamamen bir NWO'ya karşı. Her şeyin, liderlerin herhangi bir organize gruptan baskı almadığı kendi 8×10 kutusunda olmasını istiyorlar. Her şey ölçülür, tartılır, tasnif edilir, fiyatlandırılır, etiketlenir ve değiştirilebilir. Herkes birbirinden düzgün bir şekilde ayrılmış, birlikte herkesin eşitlik kazandığı büyük bir grup düşüncesinde.

Her sığır bir çan, biraz saman, su, moo sesi ve takip edilecek bir yol alır. Sadece tüm sütünüzü bana verin.

Yaratıcı, risk alan insanlar, mantıksal olarak güvenli yapılandırılmış kişilere “devrim” ilham vermelidir. mantıklı bireyler devrimi uygulayacak ve örgütleyecekleri için, yaratıcılığın getirdiği özgürlük sağlığı ve sevgisinin idealist bir geleceğine ilham vermeleri nedeniyle gücü yeni düzene dönüştüreceklerdi.

Spartacus, Joan of Arc, Oliver Cromwell, George Washington, Vlad Lenin, Gandhi, İsa'nın hikayesini lanetledi, bu bireylerin hiçbiri iyi insanlar değildi, iyi insanlar söylediklerini yapmıyorlar, yardım etmeleri için nereye söylendiğine yardım ediyorlar, ve zaten döşeli yolu takip edin.

“Her (ülke) vatandaş bu işini bitiren düşmanla savaşmak için büyük işini ve harika sivil görevini yapabilir.”

Kaç kişinin yeni bir düşmana / acil duruma ihtiyacı vardır, böylece hiç bitmeyen sıçan yarışındaymış gibi hissetmezler?

Bunun, insanların bir sıçan yarışında olduklarını unutmak için organize edilmiş bir biyo silah olduğunu söylemiyorum, aynı zamanda tüm serveti piyasa panikinden birkaç elitle birleştiriyor ve kitle sosyoekonomik istikrar için insan özgürlüğünün daha fazla kısıtlanmasına izin veriyor.

Yukarıda listelenen bu bireylerin kendi kusurları vardı, bazıları desteklenen kölelik, bazıları yükseltilmiş ırkçı fikirler, bazıları açgözlü, bazıları güç aç, bazıları cinsel kötü kötülükler. Ama her biri daha da kötü bir şeye çürüyen daha yozlaşmış bir durumla savaştı.

Bunu okuyorsanız, büyükler ve onların büyük takipçileri sayesinde bugün bir ortaçağ çiftçisinden daha iyi durumdasınız.

Bu yüzden büyük büyükanne ve büyükbabamızın çoğunun vurgulanması, incelenmesi ve test edilmesi için bir tarih kitabında isimleri kalın ve italik değildir. Onlar sadece iyi insanlardı, sadece iyi bir zamanda, sadece iyi bir iş çıkarıyorlardı.

Büyükler güzellik değildir. Büyükler her zaman iyi zamanları karşılayamaz. Büyükler, herhangi bir insanı geride bırakan bir fikir için kendini verir. Fikirler iyi ya da kötü herhangi bir döngüyü geride bırakır, bu şeyde uzay ve zaman diyoruz.

Ancak şu anda o kadar da kötü değil, bu kaosun çoğundan uzak bir kapıda yaşıyorum, halkın hala açık, maalesef yürüdüğüm starbucks 4/20'ye kadar kapalı ve şimdi hepimiz komşularımız haftalık bir araya geliyor zor zamanlarda hayatta kalma yeteneğimiz, bu korkunç / duygusal zamanda nasıl iyi ve güvenli olabileceğimiz hakkında konuşmak. Ben de işsizim ama en azından maaşım. Zengin baba fakir babayı tekrar okuyorum. Bitti.

Dinlediğiniz için teşekkürler, iyi ve arkadaş canlısı komşunuz.

Kategoriler
Genel

Büyük Corona Virüsü Scam

Korona virüsü, insanları birbirleriyle iletişim kuramamaları için izole etmek için kullanılan bir araçtır. Oradan, ülkeler siyasi muhalifleri gözaltına almak ve karantinaya almak için olağanüstü hal yetkileri yasası yürürlüğe koyabilirler. Nüfus, zararlı sağlık etkileri olabilecek bir aşı ile beslenecektir. Ayrıca, pandemi sırasında 5g'nin zamanında gelmesi, insanların bağışıklık sistemini azaltacak ve virüsün bulaşmasını ve ölümcüllüğünü daha da artıracaktır. Hükümet, herkes Elon Musk'u putlaştırdığı için insanları robotlarla değiştirmek ve nüfusun geri kalanını Tesla Enterprise aracılığıyla yontmak istiyor. Alternatif sağlık halihazırda virüsün tedavisine sahiptir, ancak hükümet ve birçok alternatif sağlık deposu gereksiz kılınacaktır.

Kategoriler
Genel

ABD'de RFID yemin, başkanlık emirleri koz.

Başkan kozunun Rfid çipini implant etmek için Başkanlık emirleri verdiğine inanmayan son birkaç günüm vardı … 2017'de flaş haberleri ABD'deki Rfid çipinin ilk başkanlık emrini verdi.

https://www.biometricupdate.com/201701/trumps-executive-order-on-immigration-addresses-biometric-entry-exit-tracking-system

Bu sözde izleme sistemi Rfid çiptir, böylece sizi takip edebilirler.

Daha sonra uyanmanız gerekir, çünkü atm, onu hepinize implant etmek isterler (belki başlangıçta doğrudan vücudunuza değil, ancak pasaportta, sürücü lisanslarında, devlet kimliklerinde), böylece her hareketinizi takip edebilirler.

Ve hepsi Corona virüsünün potansiyel taşıyıcılarını takip edebileceğini söyledikleri için …

https://www.biometricupdate.com/202003/governments-looking-into-advanced-surveillance-biometric-tech-to-contain-coronavirus

Ama gerçekten Amerikalıların bunun farkında olduğunu sanmıyorum … Başkanın yasaların ne yaptığını bilmedikleri çok üzücü ….

Ama Amerikan halkı bu konuda çok mutluydu, çünkü 13769 emri altında başlangıçta "oh müslümanlara karşıydı". Ama şimdi sorun durduğunda, hala orada ve şimdi insanlara karşı kullanılacak. 11 Eylül'den sonra vatanseverlik veya diğer yasalarda olduğu gibi …

Cmon Amerikalıları uyandır …