Kategoriler
Genel

Pizzagate bataklık tahliyesi

Ne demek isterseniz, pedosun bir şekilde yuvarlandığına inanmaya başlıyorum.

Dokuz dokuz brooklyn izlerken, hangi otomatın alınacağına karar vermek uzun zaman alır. Onlar daha sonra bir şey yapmadan önce yıkar bir pizza yapma makinesi olsun.

Tesadüf? Bence değil!

… really_doesitmatter tarafından gönderildi
[Bağlantı] [Yorum]

Kategoriler
Genel

Reddit neden hiç solu eleştirmiyor?

Ön sayfada herkesin koz için sağlıksız bir nefrete sahip olduğunu görmek garip ama soldaki kimseyi eleştirmeye çalışmak işe yaramıyor gibi görünüyor. Ve bu sadece reddit'te değil, bu insanları gerçek hayatta görüyorum. Doğruca demokratların kötü görünmesini sağlayan hiçbir bilgiyi kabul etmezler. Anlamıyorum, hepsi robot gibi görünüyor. İnsanlar aslında bilgiyi dinler, işler, sonra ona tepki verirlerdi. Sadece duymak istemiyorlar, duvara çarpıyor. Garip bir şey ve daha önce böyle bir şey olduğunu hatırlamıyorum.

Kategoriler
Genel

Karantina önlemlerini hafifletmek için asıl nihai hedef nedir?

Biz sadece zaman çizelgeleri duyuyoruz: "birkaç ay" "4 ila 6 ay" "8 ila 16 ay" … ya da biz buzzwords duymak: "eğri düzleştirmek" "yayılması yavaş" "evde kalmak yeni normal "

Hiç duymadığım şey, her bölgedeki hükümetlerin tekrar açılmaya başladıktan sonra rahat hissetmek için hangi sayıları veya istatistikleri görmeleri gerektiği. Bir hafta boyunca yayılımı yavaşlatıyor mu? 0 vakaya mı iniyor? Bir hafta boyunca 0'a mı? 2 hafta düz mü? Ya da ne … Kale direklerini her zaman kendi takdirlerine göre taşıyabilirler ve kale direklerinin nerede olduğu hakkında hiçbir fikrim yok.

Kategoriler
Genel

Tarifeler nedeniyle Çinlilerin satın almayacağı tüm çiftlik gıdalarına ne oldu?

Çiftçiler her zamanki gibi% 100 çiftçilik yaptılar ve devlet fazlası artıyor ya da daha düşük talebi karşılamak için üretimi düşürdü mü? Çiftlik kurtarma detayları neydi ve bir yerde depolama depolarında oturan çok sayıda çiğ çiftlik eşyası var mı?

Kategoriler
Genel

COVID-19 ile ilgili beni vuran ilginç bir komplo / teorim var

COVID-19'un patlak vermesini yeni yıllardan beri olduğu gibi, diğer birçok ülkede de son derece yakından takip ediyorum. Çin'de (Harbin) o zamandan beri durumla ilgili güncellemeler veren bir arkadaşım var. Virüsü duyduğum ilk elden hesaplarda, bu virüsün birçok kişinin düşündüğünden daha kötü olduğuna inanıyorum. Ben şahsen, ABD'deki bizlerin% 70-% 80'inin enfekte olacağına dair tahminlerin doğru olduğuna inanıyorum ve şu anda rampa yapmazsak ölümler milyonlarda kolayca olabilir.

Ama tamam geez gibi ne kadar çok şey görürsem ve okursam, sanırım birisi yıllar boyunca ABD'yi (ve dünyanın çoğu için) sakatlamaya çalışıyor ve bu virüsün "yanlışlıkla" dışarı sızmasına neden oluyor . Ve hayır, Trump'ı değil, tüm Amerika'yı ele geçirmekle ilgili. Neler olduğuna / neler olduğuna bakalım:

Ülke çapındaki hastane çalışanları için tüm ppe'lerde stoklarımız hala çok suçluydu. Vatandaşların kendilerini koruyacak kadar maskeleri bile yoktu. Bir ay önce gerçek bir hava virüsüyle başa çıkmak için 100 kat maskeye ihtiyacımız olduğu söylendi. (Bazıları hava indirme olmadığını söylüyor, ancak yemin ederim ve olmadığını teyit eden raporlar gördüm) Ne olursa olsun, maskelerin eksikliği birçok enfeksiyona ve daha yüksek ölüm potansiyeline eşit olacak.

Ülkemiz bu yayılımı kontrol altına almak için erken bir şey yapmadı.

Finansal olarak bu virüs bizi sakat bırakacak. Korkarım, virüs kaba çalıştığında Büyük Buhran'a benzeyen bir şeye yöneliyoruz.

Amerika Birleşik Devletleri yıllardır “birleşik” olmaktan başka bir şey haline geldi. Siyasi olarak şimdiye kadar hiç olmadığımızdan, özellikle de son birkaç yılda, birbirinden ayrıyız. Ve bu değil ve bir taraf hatası.

Rusya seçimleri hack mi etmedi? Yoksa hacklendi mi?

Yaklaşık 20 yıl önce SARS salgınından bu yana, bazı SARS ve diğer hastalıkları / virüsleri birleştiren diğer koronavirüslerin ve deneysel prosedürlerin raporlarının birçok kapsamlı muayenesi ve testi yapılmıştır.

Gözlerimizin önünde SAĞ oynayarak bazı NWO bokları yaşayabileceğimizi düşünüyorum. Bir dünya gücü zayıflığını Ölüm Yıldızı'ndaki siper gibi açığa çıkardığı için ABD'yi tüm zaman boyunca ipleri çekiyorlar. Ekonomik etki virüsten daha kötü olacak ve kıyametimize yol açacak ..

Bu virüse ayak uydurmak yorucu, onu kaybediyor olabilirim. Ama ne gibi? Yani her şey benim için anlamlı. Çok şüpheli. Tam şimdi başıma gelen bu düşünce hakkında başkalarının ne düşündüğünü bilmek istiyorum.