Kategoriler
Genel

Bu teşvik paketi gerçekten şirketlere ve hat kongresine / 2 şirket partisi ceplerine yardımcı olmak içindir. İnsanların kongreye ve partilere bir kısmını bağışlayacağını bilerek MO ey'i kimin kazandığı konusunda savaşıyorlar.

Bu çok boktan. Partilerine bir milyar bağış yapacak olan şirkete ve yeniden seçilme çabalarına 40 milyar verecekler. Bu dürüstçe çok yozlaşmış. Şirketler kredileri ödeyene ve belli miktarda vergi ödeyene kadar tüm siyasi bağışları askıya almalıdırlar. Aslında partiler ve kongre üyeleri kendilerine çok fazla vergi veriyorlar. Politikacılar etrafta şişmanlarken insanlar açlıktan ölüyorlar. Bu bir tarafa tecrit değil, her ikisi de. Çoğunluğu sadece kendileri ve şirket kurulları için para istiyorken, doğru olanı yapmaya çalışan küçük birkaç senatör var.

Kategoriler
Genel

Utah'ta Aralık / Ocak başında geri dönen bir hastalık Covid-19 muydu? Bu başka bir yerde mi oldu?

Aralık ayının sonlarında, lanet hayatımın en kötü grip olduğunu düşündüm. Öksürüyordum, bolca terliyordum, yoğun ateşim vardı, son derece mide bulantısı, ishal, göğüs ağrısı, temelde her şey. Ben 25 yaşında, 185 lbs, oldukça sağlıklı, ama bu hastalık beni bir hafta boyunca kıçımı çaldı. Anneme çevremdeki hiç kimsenin ulaşamayacağını umduğumu hatırlıyorum çünkü bu şeyin büyükanne ve büyükbabamızı öldüreceğini hissettim. Öksürük bir ay sonra kaldı (akciğer hasarı olduğunu düşündüm) ama evet .. ne olursa olsun orman yangını gibi yayıldım ve biliyorum ki birçok kişi de vardı.

Annemi aradığımı ve kendimi hastaneye götürdüğümü söylediğimi hatırlıyorum çünkü çok hastaydım. Ben de ağladım (ki bu benim için nadir) ağladım çünkü kendimi çok hasta hissettim. Daha önce grip oldum ama bu başka bir şeydi … başka biri ilişki kurabilir mi? Yoksa o zamanlar böyle bir şey oldu mu?

Kategoriler
Genel

Bir NORMIE size neler olduğunu sorduğunda, çünkü her zaman deli olduğunuzu düşünmüşlerdir …

Bu olmaya devam ediyor.

"Q gerçek mi?"

"Bu bir Biyo Silah mı?"

Herkesin bir komplo teorisyeni olduğu güne hoş geldiniz.

Sadece biriyle telefondan indim ve eminim bana sorduğu için pişman olurlar. Her zaman insanlara dünyayı anlatmaya devam ettiğim gibi değil. Şimdi bana "Dünya aynı değil!"

Bu kişiye dedim ki, "Kredi kartı olan bir tasarım çantası almak için tükenme günleri bitti." LOL

Kategoriler
Genel

Coronavirus kurtulmak için hızlı bir yol ??

Haberlerde ruh halini değiştirmek için yeni bir felaket oluşturun.

Aslında bir gecede gelip gidebilecek bir şey, bir bombalama, bina çökmesi, kitlesel atış gibi .. Çünkü biliyorsunuz, hepimiz şu "olaylara" çok alışkınız. Bugünlerde bunun nasıl olduğu komik … Bir şeyleri normale döndürmek, sıfırlamak veya dünya ruh halini değiştirmek için bir felaketi bir başkasıyla değiştirin. Bu elinizle dikkatinizi dağıtın, diğer eliniz cüzdanınızı çalar.

Gönderen … Torx
[Bağlantı] [Yorum]

Kategoriler
Genel

Neden bazı insanlar her şeyin özgürlüklerini soymak için bir komplo olduğunu düşünüyor?

Bu günlerde 11 Eylül'den çok bahsedildiğini görüyorum.

11 Eylül hakkında pek çok garip şey olduğunu anlıyorum, ama neden TPTB'nin sizi havaalanında fazladan bir saat bekletmek istediğini düşünüyorsunuz? Bir havaalanında zamanınızı ve mahremiyetinizi hedeflemeleri için hangi olası komployu düşünüyorsunuz?

Tbh, başlangıçta bu hakka sahip olmalılardı. Kaçak ve diğer korsanların durdurulması yeterli bir nedendir.

Dürüst olmak gerekirse, bazen trajik olayların ciddi sonuçları vardır.

Her şey sizi kim olduğunuzu soymak için bir ana plan değildir, çünkü gerçekte – büyük ve korkunç bir şey çizmeye çalışmadığınız sürece kimse bir lanet vermez.