Kategoriler
Genel

Facebook'ta artan miktarda "Uzaylıların iniş" canlı akışları.

Canlı akışları farklı yabancı zanaat iniş veya yabancı görünümlü şeyler gösteren sayfaların sayısında büyük bir artış fark etti mi? Bana çok iyi bir CGI gibi geliyor.

Son zamanlarda bunlardan bir akış olması garip görünüyor.

Düzenle – Sizce bu sadece fikirden yararlanan rastgele sayfalar mı? Veya tbtb'nin programlamak için uyumlu bir çabası olabilir mi?

Kategoriler
Genel

Hiçbir şey olmadı

Uyanış yok, sıkıyönetim yok, hiçbir şey yok. Diyorum ki, bir toplumun daha iyiye yeniden yerleşmesini istedim, ama asla olmayacak, bunlar normale dönüyor.Belki komplo yok, bu sadece talihsiz bir virüstür, bu Sub tarafından hayal kırıklığına uğradım kez … bu sefer hiçbir şey olmuyorsa … bu komplo saçmalıklarını sonsuza dek bırakacağım. astroid mi? siz bir şeyler yapmaktan bıkmadınız mı? yıllarca bu kadar kıyamet günü hayatta kaldı mı? büyük olasılıkla indirilmiş ve alay edileceğini biliyorum ama kabul eden% 1 için … sadece buradan çık … zamanını boşa harcama ve yap Ellen'ın androkrom çekilmesinin çökmesini beklemek yerine, 😂 İsa hahahha

Kategoriler
Genel

Kıbrıs kilitlendi ve yeni bulunan tutarlılık

Kıbrıs'ta doğdum ve büyüdüm, kolej için ABD'ye taşındım ve şimdi de mezun oldum. Bu yüzden şu anda Kıbrıs'ta değilim, neler olup bittiğiyle ilgili olarak arkadaşlarımla ve ailenizle iletişim halinde kalıyorum. Kıbrıs hükümeti herkesin bildiği gibi yavaş. Bununla birlikte, korona durumu başladığından beri, karantinanın ilk uygulayıcılarından biriydi ve devam eden tüm zorunlu olmayan şeyleri iptal etmek için. Bana öyle geliyor ki bir gecede ilk kez hazırlandılar. Gecede her şeyi anladılar, yurtdışında okuyan üniversite öğrencilerine geri ödeme yaptılar, böylece Kıbrıs'a geri dönüp hastalığı yaymadılar, tüm sınırları sakin olmayanlara kapattılar. Geri dönmek istediğinizde, bir mukim olarak kalifiye olmanız ve sizi hastalıktan temizleyen bir doktor notuna sahip olmanız gerekiyordu. Birkaç gün önce karantinadan çıkmak için izin almak için bir hükümet numarası yazmanız gerektiğini ve onaylandığında işinizi yapmak için 3 saatlik bir pencereniz olduğunu öğrendim. Bütün bunlar bir gecede zamanını alan bir hükümette olmuş gibi görünüyor. Avrupa'nın geri kalanının davayı takip etmesini bekliyorum, Fransa zaten orada. Akılda tutulması gereken bir diğer önemli nokta da Kıbrıs ve diğer birçok Akdeniz ülkesinin gelirlerinin çoğunu ilkbaharda başlayan ve düşüşe kadar devam eden turizm endüstrisinden elde ettiği. Yani şimdi işler tekrar açılmadığı sürece bu endüstriler sıfıra indirilecek. Umarım Avrupa (ve tüm dünya) oynandıklarını fark ederler ve sonuç olarak her ülkedeki insanlar ABD'nin kendi korumaları için haklar belgesi gibi bir şeyi hak ediyorlar. Kıbrıs'ın hükümetlerinde günlerce sürdürebileceğim uygun organizasyon eksikliğini gösteren ilginç bir geçmişi var.

Hükümetin zorunlu kısıtlama talimatlarına bağlantı: https://covid19.cy/index_en.html?fbclid=IwAR3w35rhhJJj0x_GV6iuXesU9mJoMYTtyGTyljv6SbuY62VpNx1DRksxghA

Kıbrıs yetkililerinin sahip olduğu uygun organizasyon eksikliğine ilişkin daha fazla kanıt: https://en.wikipedia.org/wiki/Evangelos_Florakis_Naval_Base_explosion

Kategoriler
Genel

Space Jam alternatif gerçekliğinde mi yaşıyoruz?

Tamam bu uzun, ama beni dinle:

2020 bana bir Space Jam türü hikayesi gibi geliyor.

1996 yılında, 24 yıllar önce (Kobe Bryant'ın tekrar ziyaret edeceğimiz sayı) Space Jam çıktı. Bilmeyenler için Space Jam, emekli bir Michael Jordan'ın hikayesini ve Major League Baseball'da oynama ve başarısız olma deneyimlerini takip ediyor. Bu arada, uzayda tema parkı temalı bir gezegen olan Moron Dağı'ndan bir uzaylı ırkı var. Moron Dağı'nın lideri (Bay Swackhammer), tema parkı için yeni ve heyecan verici cazibe merkezleri istiyor. Looney Tunes karakterlerini tökezledi ve Moron Dağı'nın yeni yıldızları olmalarını istediğine karar verdi.

Swackhammer, Looney Tune Land'e gitmek ve Looney Tunes'u kaçırmak için beş doofy uzaylı tavuk kullanıyor. Bugs Bunny'den başkası tarafından yönetilmeyen Looney Tunes karakterleri, "Morons" a istediklerini kaçırmayacaklarını, kazanmak zorunda kalacaklarını söylüyor. Looney Tunes, küçük ve küçücük boyları göz önüne alındığında Morons'a bir basketbol oyununa meydan okumaya karar verir. Görünüşe göre iyi bir fikir olan Moronlar, NBA'nin süperstar basketbolcularla dolu olduğunu öğreniyorlar ve yeteneklerini çalmaya karar veriyorlar. Moronlar, NBA oyunlarına gizlice girmeyi ve bu sırayla değil, Shaun Bradley, Charles Barkley, Patrick Ewing, Muggsy Bogues ve Larry Johnson'un yeteneklerini çalmayı başardılar.

Bu "yetenek çalma" Moronların devasa canavar boyutuna kadar dana etmelerine ve takımlarına "Canavarlar" adını vermelerine izin verir. Film, şimdi ne yapılacağını anlamaya çalışan Looney Tunes karakterlerinin denemelerini takip ediyor çünkü ciddi şekilde eşleşmiyorlar. Michael Jordan'ı ona yardım etmek için "ödünç alma" fikrini düşünüyorlar ve Bill Murray ve Larry Bird ile golf yaparken onu bir golf deliğinden emerek satın alıyorlar. Uzun öykü kısa, Michael Jordan, Looney Tunes'un Monstarları yenmesine yardımcı oluyor ve Monstarlar, NBA yeteneklerini etkilenen NBA yıldızlarına geri vermek zorundalar.

Şimdi, bunun Coronavirus ve mevcut durumumuzla ne ilgisi var? Bugün 26 Mart olmak üzere, kızı Kobe Bryant'ın ve diğer birçoklarının uçak kazasında öldürülmesinden bu yana tam iki ay geçti. Kariyerinde iki farklı forma numarası olan Kobe Bryant, 24 ve 8, NBA'de bir süperstardı ve Los Angeles'ta ve tüm dünyada sevildi. Kobe Bryant'ın öldüğünü ilginç buluyorum 24 Space Jam tiyatrolara çıktıktan yıllar sonra. Milyonlarca insanın hayatına dokunan sevgili bir NBA süperstarıydı.

Kobe Bryant'ın ölümünden sonra, sadece ülkede değil, dünyada da bir birlik duygusu vardı. Hayatın her kesiminden farklı insanlar, dünyanın iyiliği ve bu kadar sevilen birini yas tutmak için bir araya geldi. Kobe Bryant ile birlikte 8 diğerleri o gün hayatını kaybetti. O günden bu yana dünya çapında birlikten başka bir şey olmadı. Tabii ki birlik şu anda dünyadaki hemen hemen her ülkeyi süpüren salgın hastalıkla birlikte olumsuz bir yerden geliyor.

Kobe'nin ölümü bir domino etkisi yarattı ve NBA'nin tüm büyük sporların ilkini kapatmasına neden oldu. NBA'nin kapatılması, "NBA'yi süpüren bilinmeyen bir hastalık" nedeniyle Zımba Merkezi'nin dev bir muşamba ile kaplandığı Space Jam'deki sahneyi anımsatıyordu. NBA, maruz kalan ilk spor oldu ve Rudy Gobert, Covid-19 için pozitif test eden ilk profesyonel sporcu oldu.

Space Jam çıkarken 24 yıllar önce ve salgın Ocak ayında çok belirginleşiyor 8 Bu yılın, Kobe Bryant ve helikopter kazasının dünya çapındaki bu salgının katalizörü olduğu ilginç buluyorum ve her şeyin Michael Jordan'ın basketbolda uzaylıları yenmek için Looney Tunes'la takım oluşturduğu basit bir filmle başladığını hissediyorum. . Coronavirus Space Jam tarafından tahmin edildi mi? Bence bu zaman geçtikçe tartışılacak bir şey.

Kategoriler
Genel

Tahmin: İngiltere veya ABD'ye saldırı

Daha spesifik olmak gerekirse, Birleşik Krallık veya ABD'de, virüsün neden olduğu acil durum ve ordudaki dikkat dağıtıcı unsurlardan yararlanmaya çalışan büyük bir bomba olacağını düşünüyorum. Bunun 4 hafta içinde olacağını düşünüyorum. Bu muhtemelen İkinci Dünya Savaşı'na öncülük edecek.

… italkaloadofshit tarafından gönderildi
[Bağlantı] [Yorum]