Öğrenilen Zion Büyükleri Protokolleri – yorumlar hoş geldiniz!

Bu 1900'lerin başındaki belgenin bir aldatmaca olduğu iddia edildi (bunu hayal edin) ve temel olarak gündemleri ve dünyanın geri kalanı hakkında nasıl düşündükleri hakkında bir Siyonist / Yahudi makalesi oldu (Goyim – Yahudi olmayan herkes) Uzun ve biraz okumak için sıkıcı . Ama gerçekten bir Goy iseniz oldukça zararlı bazı pasajları var.

Bu görüşlere ve tarihsel olarak bir hatırlatmaya açıktır.

Bu belgeyi duymadıysanız veya okuduysanız, bir kopyasını almanızı ve ilk elden okumanızı öneririm. Bir bağlantı sağlayabilirim, PDF biçiminde bir kopyam var.

… _Stuntman112_ tarafından gönderildi
(Bağlantı) (Yorum)

Neden kimse akıllı cihazlar casusluk umurumda değil ??

Birçok akıllı cihazın bizi gözetlediğine inanıyorum ve pek çok kişinin eminim ama bunun hakkında konuşmam gerek

Terör ve suçu önlediğinden insanların iyi olduğunu nasıl söylediğini kızdırıyor, ancak birden fazla insan hakkını ihlal ettiğini göremiyorlar, bazı insanlar tartışmaya çalışıyor, ancak sizi evinizde takip edersem, dinler ve izlediğiniz her şeyi izlersem haklı olarak sinirli olurdu bu yüzden neden bunu önlemek için daha büyük bir hareket yok ??

Wuhan Virology Institute 2008'de yarasa Corona Virus ile HIV segmentleri ekledi

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2258702/

Ayrıca Hindistan, Yeni Delhi'deki Kusuma Biyolojik Bilimler Okulu tarafından da kanıtlanmıştır.

https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2020.01.30.927871v1

Bu, hiv ilaçlarının tay aşı kokteyllerinin virüsü iyileştirmede neden bu kadar başarılı olduğunu açıklayacaktır. Bu bana bir biyo-silah tasarlanıyor gibi geliyor ve ya bir nüfus kontrol önlemi olarak kasıtlı olarak serbest bırakıldı ya da yanlışlıkla berbat bir işçi tarafından serbest bırakıldı. Korku, insanları manipüle etmeyi ve güç rakamlarına cevap vermelerini inanılmaz derecede daha kolay hale getirir. Tüm HK protestolarının nasıl sakinleştiğini fark ettiniz mi?

Amerikalılar, Home Depot'tan gelen beyaz maske maskelerinin onları Coronavirüs ile sözleşme yapmaya karşı koruyacağını düşünüyor mu ????

LOL çünkü havadaki virüsleri hiçbir şekilde engellemeyecekler. Tamamen eski ve sadece düşünmek bile aptalca. LOL ve Pence, tamamen işe yaramaz olmalarına ve sizi hiç korumamalarına rağmen ayda 30 milyon maske yaptığını söyledi. Dışarıda giyen bir palyaço gibi görüneceksin. Çoğu Amerikalı tek bir Biyoloji dersi almadığı ve virüsler hakkında hiçbir şey bilmediği için şaşırtıcı değil.

2020 Corona-Virüsü ekiliyor mu?

1820-1920- '2020 veba memelerine hazırlanmak' var mı ya da hatırlıyor mu? Onları arıyordum ve hiç bulamadım. O zamanlar çok yaygın olmalarını ilginç buluyorum, ama şimdi gitmiş gibi görünüyor.

Yaklaşan virüsün tohumlanması? ya da tamamen tesadüf mü?