Archive

Nisan 2020

Browsing

Bence burada ses ve canlı madde arasında bir bağlantı var. Belki de piramit bloklarını gün içinde sesle hareket ettirdiler ve antik piramitler bir tür iyileştirme frekansı yayarlar. Ne de olsa çok önemli bir ley hattında bulunuyorlar. Dünyadaki şamanların ritüel ayin ve şifa uygulamaları için ses kullandığını biliyorum. Cymatics, Youtube’da, su ve yağ gibi dokular üzerindeki simatik frekansların etkisini açıklayan tam bir belgesel. Bu frekanslar maddenin oluşumunu organik olarak gördüğümüz gibi açıklar. “Her şey varlığını sadece…

kaynakBu hikayeyi öldürmek için önemli bir çaba var. Bu hikayeyi “itibarsızlaştırma” çabasıyla ağaç işçiliğinden ortaya çıkanlara dikkat edin.Judy Mikovits, büyük bir psikolojik savaş ve dezenformasyon kampanyasının alıcısı gibi görünüyor.

Burada Nixon Çin’de Yeni Bir Dünya Düzeni İstiyor. İşte Nixons Çin ziyareti. https://en.wikipedia.org/wiki/Richard_Nixon’s_1972_visit_to_ChinaBu, NWO’nun Çin’e ulaştığı ve bir sonraki dünya para birimi olacağı açıklandı. Bu, bankacıların Çin’i desteklemeye başladığı ve yavaş ama emin bir değişiklik olmaya başladı. Operasyon üslerini ABD’den Çin’e taşıyorlar.Çin ABD’den daha kötü yolsuzluk için. Yani Çinli yetkililer, yakalanmadığınız sürece her şeyin yasal olduğu kuralı altında çalışırlar. Çin kötü ve kirli. Yani iğrenç ve vatandaşlarının sağlığını önemsemiyor. Burada çevre düzenlemeleri gerekiyor. Çin Vatandaşları…

Bu nedenle, haber kaynakları tarafından bu virüsün insanların toplanmasını ve çalışmasını engelleyecek kadar tehlikeli olduğu söylendi ve korktuk.Bu virüsün gerçek olduğuna ve gerçek olduğuna inanıyorum, ama beni rahatsız eden şey, iç hava yolculuğunun asla durdurulmaması. Neden? Diğer her şey nasıl kapatılabilir ve 6 ft’lik sosyal mesafe zorlanabilir, ancak hava yolculuğu devam eder?Filtre sistemiyle yıkanan anlatıya sürekli olarak mantıklı çelişkiler var gibi görünüyor.Her yıl, grip mevsimi geçtiğinde, grip yakalamayı öğrendiğim en az yarım düzine kişiyi şahsen…

Sadece geçen ay 111’i (NHS acil olmayan hattı) arayarak yaşadığım tüm deneyimleri paylaşmak istedim.Annem geçen ay gerçekten hastaydı, onu hiç bu kadar kötü görmemiştim. Bir hafta boyunca gerçekten yüksek sıcaklık, kusma ve nefes alma sorunları. Evdeki geri kalanımız da biraz hastalandık ama kötü değil, esas olarak koku kaybı.111’i aramaya karar verdim ve yaklaşık 3 saat beklettikten sonra birine geçtim. Daha sonra annemle telefonda 5 dakika konuştuktan sonra ona Covid19 teşhisi koyan ve geri kalanımızın 14…

Lütfen Paylaşın !

close-link