Seçkinler burada başka bir Charlottesville yaratmaya mı çalışıyorlar?

Bakın, seçkinlerin bu bokun devam etmesine izin verdiği açık.

Şu anda, politikacılar ve polis güçleri sağduyuyu görmezden gelerek, bunun her zaman sona ermiş gibi görünmüyor.

Beyazların tüm bunlardan sorumlu tutulmasıyla, burada birisinin sonunda yeterli olan ve bunu durdurmak için kendi çözümlerini bulduğu bir Charlottesville senaryosunu teşvik edip etmediklerini merak etmeye başlıyorum.

Düşüncesi olan var mı?

Nerede bu son 6 yıl Anonim oldu!

En son Anonymous hakkında bir şey duyduğumda 2013 veya 2014 yıllarında biraz zaman olmuş olmalı (çoğu alay edildi ve aşağılandı). Yine de 2020’de Anonymous tekrar halka açıldı ve Amerikan Polis Gücünü suçlarını açığa çıkarmaya devam etmelerini tehdit etti.

Anonymous bu kadar zamandır ne yapıyor? Kilit figürler bir hapishane miydi ve henüz yeni serbest bırakıldı mı? İnternet’in hakimiyeti için potansiyel bir rakibi bastırmaya çalışıyorlar mı? Başka biri Adsızları bastırıyor ve şimdi devrildi mi? Gerçekten de, Anonymous son 6 yıldır kaosa neden oluyor ve şimdi bu kaosa çözüm olarak kendilerini sunuyorlar mı?

Ne oluyor? Herhangi bir fikir?

Baskıya karşı olduğunu iddia eden bir alt (yani NWO, gizli hükümetler, vb.) İçin, aslında baskıya karşı savaşan insanlara karşı pek çok insan var gibi görünüyor.

Bunu yayınlamak için en azından bazı yansımalar bekliyorum ama bunun önemli olduğunu düşünüyorum. Bu alt yapıdaki insanlar, halkın zalimlere karşı mücadele etmelerini ve savaşmalarını nasıl talep edebilirler, fakat şu anda devam eden hareketi eleştirebilirler? Bunun daha büyük bir güç tarafından planlandığını iddia etmek, halkın adaletsizliğe artık dayanamayacağını göstermek için savaşanların seslerini yetkilendiriyor. Ayrıca “normal” e dönme çağrıları da görüyorum. “Normal” in zalimleri iktidarda tuttuğunu ve içerdiği sessizliğin farkında mısın?

Bunun gibi büyük bir hareketin toplulukları dayanışma içinde bir araya getireceğini umuyordum ama bunun yerine bazı insanların gerçek eylem üzerinde kaltak ve inmek istediğini gösteriyor. Evet, ivme için açıkça dikilmiş silahların videolarını gördüm, ancak hızlanmadan en çok kim yararlanabilir? Polis. Protestoları yetkilendirmiyor ve devrimleri daha kolay ezmelerini sağlıyor.

Bir komplo fikri, kendilerini iktidarda tutmak için daha yüksek bir güç tarafından gizlenen eylemlerdir. Eğer hesap verebilirlik istiyorsanız, bunun gibi hesap verebilirlik gerektiren hareketleri desteklersiniz. Eğer normale dönme konusunda rahatsanız, bunun nedeni diğerleri acı çekerken normal olanlarla rahat olmanızdır.

Protestolar / isyanlar sırasında polisten yaralanan normal insanların daha fazla resim ve videosu var, o zaman hiç koronavirüsle savaşan normal insanların resimleri vardı

Tıpkı başlığın dediği gibi: Yaralı protestocuların resminden sonra resim ama asla ünlü olmayan bir savaş koronavirüsünün tek bir fotoğrafı demiyorum. Botların, şilinlerin ve yararlı aptalların sadece birkaç gün önce koronavirüs hakkında tamamen unutmuş olduklarından bahsetmiyorum bile, evlerini terk etmeye cesaret eden herkesi küstahça sallıyorlardı. Bu doğrusal olmayan savaş bir şeylerin cehennemidir.