Bize düşünme biçimimiz doğru değil.

Toplumun bize dünyada hareket etmeyi öğretme şekli, genellikle kalplerimizle hissetmek ve olmak, düşünmek / hareket etmek ya da beyinlerle hareket etmektir. Bunun ters çevrilmesi gerektiğini savunuyorum. İlahi olana uygun hareket etmenin en iyi yolu, hala zihninizle olmayı ve kalbinizle düşünmeyi / davranmayı öğrenmektir. Bu yüzden meditasyon yükseliş için çok önemlidir. Zihninizi temizleyerek ve hala olmayı öğrenerek, zihniniz yerine kalbinizin söylediklerini dinlemeye ve harekete geçmeye başlarsınız. Kalp merkezi 7 çakra arasındaki dengeyi koruyor. Bu gerçekleştiğinde, kalp ile beyin arasında kendini güçlendiren ve bilerek bitmedikçe bitmeyen bir devre oluşur. Bu yüzden Ankh’i haçı tercih ediyorum, öyle görünüyor ki Ankh bu devreyi tasvir ederken, haç sadece aklın gittiği enerjiyi gösteriyor, enerji geri yönlendiriliyor, böylece zihin kalp ve sezgi ile dengeleniyor.

Bush’a gitmedim.

Bu planemik boyunca son birkaç aydır bir şekilde r / komploya güvenmiştim. Haberler, Worldnews ve Politika yeterince büyüleyici değildi. Artık neredeyse uyandığım için, sadece uyandım, msmccp’yi rahatsız etmeden nasıl iletişim kuracağımı bilmek istiyorum … sen kılıç olmadan. Bu alt bölümlere (narativé) alternatif yorumlarım, 1 + ‘da tutuldu ve burada tipik bir negatif sayım bekliyordum. Solcu shill yorumlarımı ana akımdan kim engelliyor? R / beklenmedik

Bunu discord sunucularında yayınlayın !!!

@everyone ACİL MESAJ:

Chrisopeer Davies ve Jessica Davies’in arkadaşlık isteğini kabul etmeyin. Onlar hacker. Arkadaş listenizdeki herkese söyleyin, çünkü listenizdeki biri bunlardan birini eklerse listenizde de olur. Kişisel bilgisayarınızın IP’sini ve adresini belirleyeceklerdir, bu nedenle bu mesajı kopyalayabileceğiniz her yere yapıştırın. Uyarı: “KeirStarmer” adıyla veya genellikle yalnızca “Keir” adıyla uyumsuz bir kullanıcı arayın. Rastgele anlaşmazlıktaki kullanıcılara arkadaşlık istekleri gönderiyor ve isteklerini kabul edenler hesaplarını ve IP Adreslerini kendisine bildirecekler. Kelimeyi yayın ve mümkün olduğunca çok discord sunucusuna gönderin. Bu kullanıcıyı görürseniz, arkadaşlık isteğini kabul ETMEYİN ve derhal onu engelleyin. Lütfen etrafta “KurtStarmer” veya sadece “Kurt” adında bir kullanıcı olduğu konusunda çok dikkatli olun. Lütfen bu kelimeyi diğer sunucularınıza yayınlayın. Bu gerçekten önemlidir! Güvende olun ve arkadaşlarından gelen arkadaş isteklerini kabul etmeyin.

Merhaba, içinde bulunduğumuz durumla ilgili çok ‘görsel’ bir belgesel yapmayı düşünüyorum ve tüm yardımınıza ihtiyacım var.

SS: Kendi ‘Zeitgeist’ tarzı belgeselimi yapmayı düşünüyorum, çok nokta birleştirerek ve şok edici anlarla dolu sahneler oluşturarak toplumumuzun gerçek durumunu tam olarak göstererek, İngilizce / İspanyolca (İngilizce seslendirme sırasında) , İspanyolca altyazılı ve viceversa), bu nedenle, sizin yardımınıza ihtiyacım var çocuklar, henüz başlamadım ama yapılacak ilk şey çok DOĞRULANMIŞ bilgi toplamak, bu gibi mesajlar hakkında konuşmak örneğin: https: // www .reddit.com / r / komplo / yorum / garhyi / a_bunch_of_coincidental_things_ive_learnt_out /

Tabii ki tüm kaynakları koyacağım, ancak en iyi örnekler yukarıda gösterilene benzer, noktaları göstererek ve aralarında bağlantı kurarak, daha iyi ve daha hızlı bir açıklama için onları görselleştireceğim. Ayrıntılara girmeyeceğim, ancak bunun iyi bir fikir olacağını düşünmek isteyen ve katkıda bulunmak isteyen lütfen bana bulduğunuz tüm yayınları veya bilgi yığınlarını PM, ayrıca doğrulandıklarından emin olmanızı ve sadece bir komplo web sitesi değil, şilelerin bize karşı döneceği bir komplo web sitesi değil, çünkü onlar sadece komplo web siteleri (umarım ne demek istediğimi biliyorsun).

Teşekkür ederim.