İki günden fazla bir süre boyunca #stayhome reklamı görmedim.

Yine de iki aydan fazla bir süre görmeden beş dakikadan fazla gidemedim … hmm ne kadar garip. Neredeyse Corona gündemi sona ermiş gibi onlar piyonlarının kaosa neden olması ve yıkıcı olması gerekir.

Belki de tinfoil şapkamın çok sıkı olduğu, ancak reddit bile geçen gece “evde kal” sekmelerini çakıştı.

Sanırım koronavirüs artık önemli değil.

Sosyal medyada ırkçı Psyop oyuncuları

Son zamanlarda Facebook’ta 90 günlük nişanlı filtresiz tartışma grubunda ırkçı aktörler tarafından sızıldığını fark ettim. Tipik olarak, yem lideri birinin bebeğinin çirkin olması hakkında kötü yorumlar yapar ve kaçınılmaz olarak, onlar hakkında ırkçı bir yorum yapmak için birisini geri tetikler, sonra ırkçılığa giderler. Yani temelde ırkçı saldırıları körükliyorlar ve sonra onlara cevap veriyorlar. Bu sadece son beş gün içinde başladı diyebilirim.

ayaklanmalar

Peki, şu anda küresel olarak kaç isyan var? Hong Kong, Fransa, ABD, Irak, Venezuela, Lübnan vb. Sayımı kaybettim. Burada oyunda daha büyük bir şey olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? Aynı anda çok fazla şiddetli isyan var mı? Bu konuda henüz doğru bir araştırma yapmadım, ama bunlar benim ilk izlenimlerim.

2020 teorisi

Elit kabal, geleceğin bulanık tahminlerini almak için ihtiyaç duydukları gizli yöntemleri kullandı. Buldukları şeylerden biri, 2020’nin sokaklarda ve benzeri şeylerde açık isyan yüzünden güç kaybetmeye başladığı yıl oldu. Bunu durdurmaya çalışmak için önleyici tedbirler almak istediler. Bu yüzden medya son yıllarda bizi birbirimize bölmek ya da bir yarış savaşına ya da bir boklara yol açmak için pek çok hikaye itmeye çalıştı. Bizi içeride kalmamızı ve isyanı önlememizi sağlamak için korona bıraktılar, ama ya bir aldatmaca ya da beklenenden daha az ölümcül bir virüse dönüştü. Ve şimdi buradayız