Şaka Amerika’da görünüyor.

Amerika kendini vurmak üzeredir. Bu, tüm dünyayı tehdit eden COVID19 (yeni koronavirüs) pandemisi ve İncil kehaneti ile nasıl ilişkili olduğu konusunda acil bir güncellemedir. İsa, zararlıları zamanın belirtilerinden biri olarak, daha doğrusu “üzüntülerin başlangıcı” olarak listeledi. Özellikle üzüntünün bu başlangıcının (salgın hastalıklar ve savaşlar ve savaş söylentileri dahil) aslında sonun henüz OLMADIĞının bir işareti olduğunu … Devamını oku…

Reddit’in ne kadarı birbirleriyle konuşuyor?

R / Politika’ya göz atıyordum ve birçoğunuz zaten bildiğiniz gibi, en iyi yorumların çoğu “kapalı” hissediyor. Bugün 26K’lık upvotes ve 1.6K yorumlarda yer alan en iyi gönderiye odaklandım. Makaleyi okudum (uzun biriydi) ve yorumlara geri döndüm ve kimse makaleyi gerçekten tartışıyor gibi görünmüyordu. Tabii, her yazı aynı “lezzet” olduğunu iddia edebilirsiniz, ama ben sadece makalede … Devamını oku…

2016’da COV19 aldatmacasını doğru bir şekilde modelledim ve tahmin ettim

https://philpapers.org/archive/DIETON.pdf Araştırmam kararsız, devam eden bir çalışma ve hakem değerlendirmesi altında, bu yüzden lütfen saygıyla davranın. 2016’daki araştırmam, yabancı temsilcilerin iletişimimizi ve biyolojimizi kaçırmaya çalışacağını ve duygularımızı bize sızmak için manipüle edeceklerini tahmin etti: “Çağdaş yasal tutumlar … teknoloji ile etkileşime girenlerin ahlaki yükümlülüklerini sınırlıyor.” “Serbest çağrışımın kaybedilmesi, insanların akıllı cihazlar kullanarak ajans kurma yeteneğini … Devamını oku…

Siyahlar Amerika’da 50 yıl öncesine döndü …

Tüm beyazların ırkçı olduğu sol kanat mantrasını alın. Siyah ilerlemeyi engellemek ve özellikle siyah çocuklara zarar vermek istesem daha etkili bir fikir bulamazdım. Erken çocukluk döneminden beri, beyaz olan tüm vatandaşlarınız tarafından hor görüldüğünüz yaşamda yürüdüğünüze inanmak, omzunuzdaki bir çipten çok daha fazlası ile yaşam boyunca yürümektir. Daha çok ağır bir kaya gibidir. Bu, iki … Devamını oku…

Gerçek nedir, ne nedir, ne? …

Her şey yalan, ne yapmalıyız? Ne düşünmeliyiz, sadece bir ego ölüm deneyimine sahip olmalı ve bu matrisi sonsuza dek bırakmalı mıyız? Vatikan ve seçkinler varoluş hakkındaki gerçeği gizliyor mu? Meditasyon şeytani midir? Ruh rehberleri, sürüngenler, UFO’lar düşmüş melekler bizi kandırıyorlar, böylece bizi kendileriyle cehenneme sürükleyebiliyorlar mı? Bir Tanrı’ya inanmak neden bu kadar zor? 2000 yıl … Devamını oku…

Lütfen Paylaşın !

close-link