Gözyaşı Gazı, Ateş, George Floyd Protestoları

Bu gece Waco Miniseries’i izledi ve son bölümde bir sinir vurdu. Dramatize bir hikaye anlatımı alıyorum ve açıkçası Şube David’lerle ilgili çok fazla araştırma yapmadım, bu yüzden geveze olabilirim. Ancak şovun son alıntılarından biri, Waco’nun yerel bir radyo spikerinden, hükümetin hikayesini satın almayan geliyor. İşte söylemek zorunda olduğu şey: “FBI ve Şube David’liler birbirlerinin yangının … Devamını oku…

Kim Kim Kontrol Ediyor ??

Bir düşüncem vardı ve başkalarının ne düşündüğünü görmek istedim … Anonim’den yayını gördüm ve bunun arkasında liberaller olmasa bile ne olduğunu merak ettim. İdeolojimizi bize karşı kullanan liberaller gibi poz veren muhafazakarlar olabilir mi? Floyd’a ne oldu yukarıdan gelen bir emirse ve düzensizliği anlamak ve tüm liberalleri protesto etmek için evlerinden çıkarmak için kullanılırsa, kendimizi … Devamını oku…

Trump haklı, mail-in oy pusulası istismara ve diğer sorunlara eğilimlidir. Onları düzeltmemiz veya daha iyi bir şey bulmamız gerekiyor.

Oylama Sistemi Şahsen onlara aldırmıyorum, ancak görünüşe göre oy pusulalarındaki postaların ~% 20’si 2008 seçimlerinde bile sayılmadı. Mevcut siyasi iklim ve pandemi göz önüne alındığında, posta oy pusulalarını kullanmaya çalışan insanların çok daha büyük bir yüzdesi olacaktır. Herkesin oylarının sayıldığından emin olmak için daha iyi bir yol bulmalıyız ve neden tek bir “seçim günü” ne … Devamını oku…

Çin ile savaş

Resmi olarak Çin ile savaşta mıyız? Bütün bunlar çok tesadüf gibi görünüyor. İlk önce ekonomiyi yok etmek ve şimdi medya bir yarış savaşını karıştırmak istiyor. Trump geçenlerde ulusal haberlere 10 dakika harcadı ve doğrudan Çin ve ÇKP’ye sıçradı. Söylem hoş geldiniz

Gizliliğiniz nasıl geri alınır (de-google, Linux, Uygulama alternatifleri vb.)

Gizliliğinizi artırmanın en kolay yollarından biri, kullanmakta olduğunuz yazılımların / hizmetlerin açık kaynak veya gizlilik odaklı sürümlerini kullanmaktır. Örneğin, Cesur Tarayıcı Google Chrome veya Internet Explorer yerine, yerleşik bir reklam engelleyiciye sahip gizlilik odaklı bir tarayıcıdır ve kötü amaçlı / izleme komut dosyalarını da engeller. İşletim sisteminizi ücretsiz olarak Windows / Mac’ten bir Linux alternatifine … Devamını oku…