“Akıllı Tartışma” discord sunucusuna katılmak isteyen var mı?

Maxwell dosyalarının bugün piyasaya sürülmesiyle birlikte, her şeye dayanan akıllı tartışmaya dayalı bir sunucu yapma fikrini aldım. İptal edilme korkusuyla konu hakkında gerçekten ne istediğimizi söylemekten korkmamamız gereken bir sunucu. Eklenmek isterseniz yorum bırakın veya bana mesaj atın! … TheCicc tarafından gönderildi [comments]

Yanlış Bellek Sendromu Vakfı Hakkında Konuşabilir miyiz?

FMSF kurucusu Peter Freyd’in kendi kızı tarafından cinsel istismarla suçlanmasıyla yaratıldı. Esasen, çocukları asla cinsel saldırıya uğramadıklarına ikna etmeye çalışan bir grup psikiyatrist / psikologdu; esasen ulusal ölçekte gaz aydınlatması. 1993 yılında 2.000’e kadar üye talep ettiler. Dr. Freyd’in karısı Oregon Üniversitesi’nde ders verdi. “FMSF, üyelerini inceledikten sonra, kuruluşa katılan ebeveynlerin çoğunun çocukları tarafından dava … Devamını oku…

Geleceğimiz ve Pandemi Sahtekarlığımızın nereye gittiğimiz

Umarım çoğunuzun şimdiye kadar bilmesi gerektiği gibi, bu pandemi aldatmacası teknolojinin geniş bir şekilde genişlemesi için bir fırsat yarattı. Bilim adamları ve tıp uzmanlarının her zaman bahsettiği gibi, ‘Büyük Sıfırlama’ ve ‘bilim ve yenilik’ kullanarak bu salgından kurtulmamız gerekiyor. Bu kısa vadede teknokrasinin kurulmasını ve teknokratik bir toplumun egemen olduğu bir toplumu ima eder. Yapay … Devamını oku…

Wayfair’e ne oldu?

Ve aynen böyle, yeni bir şeyden bahsedilmedi. Herhangi bir teorim yok, ama Wayfair ile olan her şeyin 2-3 hafta önce tüm öfke olduğunu ilginç buluyorum ve şimdi radyo sessizliği. Yeni bir şey var mı? Başka bağlantılı noktalar var mı? … backb0n3 tarafından gönderildi [comments]

Bazı sorulara yanıtlar: “Hayatınızın geri kalanı için maske takar mısınız?”

“Hayatının geri kalanı için maske takar mısın?” çeşitli alt kredilerde ve işte bazı yanıtlar. Kesinlikle ilginç zamanlar. Burada birçok değişken var. Hükümet neden zorunlu kılıyor? Virüs çok yaygın olduğu için evet ise, herkese açık olduğumda bunu yapardım. Şahsen bunun büyük bir soru olduğunu düşünmüyorum. Umarım ABD grip / soğuk mevsiminde sosyal norm giyer. Yüksek riskli … Devamını oku…