İlerleme yavaşlatılabilir ama durdurulamaz, insan DNA’sının bir parçasıdır

Blockchain teknolojisi söz konusu olduğunda birçok komplo teorisi var. Biri ya kabulü için şiddetle ya da tamamen reddetmek kadar ateşli, ortada pek bir şey yok gibi görünüyor. Parçası olduğum profesyonel taraf, özellikle kripto para birimleri söz konusu olduğunda, dünya genelindeki popülasyonlardan olumlu tepkiler görüyor, insani gelişmeyi ilerletmede önemli bir rol oynayacak olan birçok blok zinciri … Devamını oku…

YouTube Premium’da Biden Reklamları

YouTube Premium kullanıyorum (her ihtimale karşı, bu, YouTube videolarını izlerken oynatılmaması için aylık bir ücret ödediğim anlamına geliyor). Bu hafta sonu iki kez, Joe Biden’ın videolarında reklamlar çıktı. Bunlar kesinlikle reklam ve videonun bir parçası değil, sanki standart bir hesabım varmış gibi birkaç saniye sonra onları atlayabilirim. Daha önce hiç bu ‘aksaklık’ yaşanmamıştım ve oldukça … Devamını oku…

ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı?

1913 Federal Rezerv Yasası ile ilgili bu kısmı anlamıyorum … Bir ülke, ülke için para basması için özel sektöre ait bir bankaya nasıl oy verebilir? Bu mantıksal bir anlam ifade etmiyor, ekonomik bir anlam ifade etmiyor, hiçbir anlam ifade etmiyor. Ülkeyi kelimenin tam anlamıyla Rothschilds, Rockefellers ve Morgans’a sattık ?? Kongre / senato ve Başkan … Devamını oku…

Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi?

Sağdaki birçok kişi, BLM gibi grupların George Soros tarafından finanse edildiğini söylüyor. Sağda kimin çok dindar olduğunu tanıdığım biri Soros kötülük dedi. Onlardan kanıt istediğimde araştırma yapmamı söylediler. Soros sadece bir öcü mü yoksa insanların dediği gibi gerçekten kötü mü?

Yürüyen ölü eşcinsel atlanta beyin yıkamadır.

Gösteri devam edene kadar hiçbir eşcinsel karakter eklemediler. Çizgi romanlardaki karakterler gösteri başlayana kadar eşcinsel bile değildi. Bu yüzden heteroseksüel insanlar için çekici olan bu şovu yapıyorlar. İlk sezon ya da iki oldukça havalı. Normal bir zombi sevgilisinin istediği şey budur. Sonra herkesi eşcinsel yapmaya başlarlar. Daryl gey yaptılar, aron gey yaptılar … çizgi romandaki … Devamını oku…