Reddit’teki kıymetli oylarınızı beğendiyseniz, COVID, BLM, çocukları okula geri göndermemek veya Trump’ın “kötü” bir iş yapmasına karşı konuşmayın

Bunlardan herhangi birine TEKRAR konuşursanız (örneğin, çocukların okula dönmesi gerektiğini söylemek, varolduğu kadar kötü olmamak veya yaşlıları ve önceden mevcut koşulları olan insanları diğerlerinden daha fazla etkilemek veya Trump’ın iyi bir iş yaptığını söylemek veya BLM ırksal bir adaletsizlik örgütü değil, Dems’e para akıtan şiddetli bir sosyalist örgüttür) o zaman aşağı indirilmeniz garanti edilir. Eğer argümanlarınızdan herhangi birinde mantık kullanırsanız, indirilemezsiniz.

Sanırım “komplo” mumu belki reddit işe alıyor ya da sadece bu tür ifadeleri ya da argümanları arayan ve onları küçümseyen insanlar var. Bilmiyorum.

İnsanlar, düşünmeleri söylenenleri düşünmek için beyin yıkandı ve propagandanın ve gerçek bilginin ne olduğunu çözmek ve deşifre etmek için eleştirel düşünmeyi kullanmıyorlar.

Sızma r / komplosuna dikkat edin

Bu bokun kendisinin bir komplo olduğunu söylememekle birlikte, birden fazla alt öğenin kapatılmasından, diğer altların gündemleri zorlayan ağır mod kötüye kullanımından ve yeni Ghislaine belgeleri veya diğerleri gibi yazıların / belgelerin silinmesinden sonra, lütfen yorumları okurken dikkatli olun ve dikkatli olun . Zaten karşı karşıya olduğumuz aynı pedofiliyi mazur gören insanlar buluyorum “Peki ya isimlendirilirlerse sadece temaslarında oldukları anlamına gelmez”.

Dokümanların mühürsüz olmasının bir nedeni ve bu isimlerin isimlendirilmesinin bir nedeni var. Hepiniz neler olup bittiğini biliyorsunuz, bu yüzden lütfen bu pedofil destekçileri mazur görmeye çalışan herhangi bir yoruma dikkat edin ve bu bulguların saçmalıklarını teşvik etmek için savaşalım. Kim benimle?

Medyanın gücü ve kalabalığın saflığı hakkında bilmeniz gereken tek şey şudur: Zengin ve ünlü bir adam kadınların onu kedi yakalamasına izin verdiğini ve milyonlarca insan “Onlara tecavüz ettim” duyduğunu söyledi çünkü medya bunu duymasını söyledi .

Heteroseksüel bir erkek olmaktan utanmalı mıyım? Kahretsin, kapma kedi seviyorum ve muhtemelen benim dick çalışmayı bırakana kadar olacak.

Zengin, ünlü ve güçlü erkeklerin dikkatini çekmeye çalışan gevşek kadınlar tarafından kuşatıldığı bir şekilde yeni bir bilgi mi?