Mühimmat sıkıntısı

Nerede yaşadığından emin değilim ama Pacific NW’nin müthiş bir tabanca cephanesi eksikliği var.

İlk başta bunun sadece yüksek talep olduğunu düşünmüştüm ama görünüşe göre yaşadığım kasabadaki yerel mağazalar yaklaşık 2 aydır 9mm, .380 ve buckshot almamış.

Buradan, ara sıra stokları olan, yaklaşık 300’den fazla mağaza görüyorum.

gönderen … 8856510
[comments]

Yargıtay

Ss

Sanki Trump, oy pusulasının her iki tarafın da değiştirileceğini kabul etmiş gibi hissediyorum, sanki zaten yüksek mahkemeye ulaşma fikrine sahipmiş gibi geldi bana. Bu da adalet için itici gücü açıklıyor (ki bu konuda bakış açılarını da isterim, çünkü bunu yapmak Trumps dahilindedir)

Biden ve ekibinin bunu bildiğini ve yeni adaletin bu senaryoda şanslarını önemli ölçüde azaltacağını hissediyorum.

Her ikisi de, bu kadar ileri gitme ihtimaline karşı mahkemeyi kendi lehlerine konumlandırmaya çalışıyor gibi geliyor.

Buradaki komplo ikisinin de seçim sahtekarlığı olacağını zaten bildiği için bir sonraki adımı oyun planlıyorlar.

NFL düzeltildi mi?

Şimdi NFL’den zevk aldığımı ve yıllarca yaşadığımı söyleyerek başlayayım. Bu yıllar boyunca, “Bu, kendi başına gerçekleşemeyecek kadar mükemmel” diye düşünmeme neden olan anlar oldu. Kesin bir kanıtım yok … daha çok devam eden bir önsezi. Örneğin, geçen sezon (veya iki sezon önce) Drew Brees, Pazartesi Gecesi Futbolunda Washington’a karşı geçen bir rekor kırdı. Bu, çoğu pasaj içindi ve yayınlanma şekli, herkesin olayda olduğunu düşünmemi sağladı. Rekoru kırdığı oyun, Washington savunması haberi mahvetti ve New Orleans çok uzun bir resepsiyonda gol attı. Doğru, Washington o yıl iyi bir takım değildi (ve dürüst olalım, şu anda o kadar da iyi değil …), ama biraz fazla mükemmeldi. Ayrıca kamera olaydan hemen önce tüm ailesini kutu koltuğunda gösterdi ki bu benim için çok şüpheliydi. Eminim daha yeni örnekler vardır, ancak bunun üzerine bir sürü araştırma yaptım. Yani ne düşünüyorsun?

gönderen … taco3107
[comments]

Deniz kuvvetleri emektarı ve eyalet senatörü Richard H. Black, Trump’a karşı olası bir Askeri Darbe konusunda uyardı

Eski Virginia Eyalet Senatörü Albay Richard H. Black (ABD görevlisi) alarmı yükseltiyor: General Mattis ve diğerleri tarafından Başkan Donald Trump’ın küresel düşmanlarının bir “B Planı” olarak “Plan A” ile askeri bir darbe hazırlanıyor. seçimi çalmak.

Albay Black’in 5 Eylül’de bir Schiller Enstitüsü konferansında verdiği ilk uyarısı burada görülebilir: https://www.youtube.com/watch?v=iVXX8WIJpKk. Transkript burada mevcuttur: https://larouchepub.com/eiw/public/2020/2020_30-39/2020-37/28-30_4737.pdf.

Biyografi:

Albay Black, süslü bir deniz piyadesi emektarıdır.

1963’te Deniz Piyadelerine katıldı. 21 yaşına geldiğinde, Deniz Kuvvetlerinin en genç uçak gemisi kalifiye pilotları arasındaydı. Vietnam’da 269 savaş helikopteri görevinde uçtu.

Albay Black, Florida Üniversitesi’ne gitmek için Deniz Kuvvetleri’nden ayrıldı. İşletme Fakültesi’nden 1973’te onur derecesiyle mezun oldu ve 1976’da hukuk diploması aldı. ABD Ordusu Hakim Avukatı Genel Kolordusu’nda (JAG) Binbaşı olarak bir komisyonu kabul etmeden önce Florida, Fort Walton Beach’te avukatlık yaptı.

Siyah, Ordu’nun Pentagon’daki Ceza Hukuku Bölümüne başkanlık etti. Başkanın imzası için İcra Kararları ve Kongre tarafından çıkarılan kanunlar geliştirdi. Ulusal öneme sahip konularda üst düzey hükümet yetkililerine tavsiyelerde bulundu. ABD Ordusunu temsilen ABD Kongresi önünde dört kez ifade verdi.

Albay Black, Şubat 1998’de Virginia Delegeler Meclisine seçildi ve toplam 8 yıl görev yaptı. Black, 8 Kasım 2011’de Virginia Eyalet Senatosu’nda görev yapmak üzere seçildi ve 2012-2020 arasında Virginia vatandaşlarına gururla hizmet etti.

Siyah, 2015’te IŞİD tarafından “IŞİD düşmanı” ilan edildi: https://ww.insidenova.com/news/loudoun/isis-lists-loudoun-s-sen-black-as-enemy/article_c6cfee1f-de1b-51e1-adcc-3ba86764b966.html

Bay Black’in daha önce darbeyle ilgili söylediklerinden bazıları.

• O zamanki Savunma Bakanı General James Mattis, USMC (ret.) Ve ardından Ulusal İstihbarat Direktörü Daniel Coats arasında, Mattis’in Coats’a Trump’a karşı “toplu hareket etme” zamanının geleceğini söylediği bilinen konuşmalar.

• Emekli Albaylar John Nagl ve Paul Yingling’in Defense One web sitesinde Müşterek Genelkurmay Başkanı General Mark Milley’e açık bir mektupta askeri darbe için açık bir çağrı.

• Savunma Bakanı Mark Esper çevresindeki generallerin, Trump’ın denizaşırı askerleri geri çekme veya Amerikan şehirlerinde düzeni sağlama talimatlarını yerine getirmesini açıkça reddetmesi.

• Emekli kıdemli subaylar, Cumhurbaşkanı ile ilgili kamuoyuna açıklamalarda Askeri Yargı Tekdüzen Yasasını ihlal ediyor.

• Bir Avustralya-İngiliz blogu The Conversation’da askeri darbeyi son derece ayrıntılı olarak prova eden bir makale.

Şu anda yapabileceğimiz en önemli şey, Pentagon’da neler olup bittiğine, atmosferin ne kadar zehirli hale geldiğine ışık tutmaktır.

Vay be! Trump, onu darbede kasette yakaladıklarını söyleyince Joe’nun çenesini kapattığını gördün mü ???

Obama ve Biden’in bu denizaltında bir darbeye karıştığına inanmak için hiçbir zaman ikna edici nedenler görmedim. Gerçekten önyargılı olan ve sonuca varan sadece Q’lu insanlar gibi görünüyordu.

Ama tartışma sırasında Trump bunu gündeme getirdiğinde Biden’ın vücut dilini gördünüz mü? Joe podyumda küçüldü ve sıfır çürütme ile utanç içinde aşağı baktı. Becerdiğini falan biliyor gibiydi!