Mühimmat sıkıntısı

Nerede yaşadığından emin değilim ama Pacific NW’nin müthiş bir tabanca cephanesi eksikliği var. İlk başta bunun sadece yüksek talep olduğunu düşünmüştüm ama görünüşe göre yaşadığım kasabadaki yerel mağazalar yaklaşık 2 aydır 9mm, .380 ve buckshot almamış. Buradan, ara sıra stokları olan, yaklaşık 300’den fazla mağaza görüyorum. gönderen … 8856510 [comments]

Yargıtay

Ss Sanki Trump, oy pusulasının her iki tarafın da değiştirileceğini kabul etmiş gibi hissediyorum, sanki zaten yüksek mahkemeye ulaşma fikrine sahipmiş gibi geldi bana. Bu da adalet için itici gücü açıklıyor (ki bu konuda bakış açılarını da isterim, çünkü bunu yapmak Trumps dahilindedir) Biden ve ekibinin bunu bildiğini ve yeni adaletin bu senaryoda şanslarını önemli … Devamını oku…

NFL düzeltildi mi?

Şimdi NFL’den zevk aldığımı ve yıllarca yaşadığımı söyleyerek başlayayım. Bu yıllar boyunca, “Bu, kendi başına gerçekleşemeyecek kadar mükemmel” diye düşünmeme neden olan anlar oldu. Kesin bir kanıtım yok … daha çok devam eden bir önsezi. Örneğin, geçen sezon (veya iki sezon önce) Drew Brees, Pazartesi Gecesi Futbolunda Washington’a karşı geçen bir rekor kırdı. Bu, çoğu … Devamını oku…

Deniz kuvvetleri emektarı ve eyalet senatörü Richard H. Black, Trump’a karşı olası bir Askeri Darbe konusunda uyardı

Eski Virginia Eyalet Senatörü Albay Richard H. Black (ABD görevlisi) alarmı yükseltiyor: General Mattis ve diğerleri tarafından Başkan Donald Trump’ın küresel düşmanlarının bir “B Planı” olarak “Plan A” ile askeri bir darbe hazırlanıyor. seçimi çalmak. Albay Black’in 5 Eylül’de bir Schiller Enstitüsü konferansında verdiği ilk uyarısı burada görülebilir: https://www.youtube.com/watch?v=iVXX8WIJpKk. Transkript burada mevcuttur: https://larouchepub.com/eiw/public/2020/2020_30-39/2020-37/28-30_4737.pdf. Biyografi: Albay … Devamını oku…

Vay be! Trump, onu darbede kasette yakaladıklarını söyleyince Joe’nun çenesini kapattığını gördün mü ???

Obama ve Biden’in bu denizaltında bir darbeye karıştığına inanmak için hiçbir zaman ikna edici nedenler görmedim. Gerçekten önyargılı olan ve sonuca varan sadece Q’lu insanlar gibi görünüyordu. Ama tartışma sırasında Trump bunu gündeme getirdiğinde Biden’ın vücut dilini gördünüz mü? Joe podyumda küçüldü ve sıfır çürütme ile utanç içinde aşağı baktı. Becerdiğini falan biliyor gibiydi!