Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek?

PATENTLİ bir virüs olduğu için sadece PATENTLİ SAHİPLER onu izole edebilir, paketleyebilir, satabilir, inceleyebilir vb. Dünyanın 1 numaralı virüsbilimcisi, milyonlarca insanın desteğiyle onu görüntülemeyi talep etse bile, Bill Gates kıçına hemen kapıyı gösterirdi. Gezegenin yüzündeki hiçbir bilim adamı, şimdiye kadar insanlarda COVID-19’u izole etmedi ve kimse de yapmayacak.

Para biriminin yaratıldığı ve manipüle edildiği kesin süreç genel olarak iyi anlaşılmamaktadır, ancak kabal gücünün korunmasının en önemli yönü olabilir. Para birimi gerçekte nasıl oluşturulur? (/ U / letsbebuns’un yeniden yayınlanması)

Para sistemini düzeltmenin ve onu dürüst bir şeyle değiştirmenin daha iyi olacağını öneriyorum. Açık ve basit olan ve herkesin görüntüleyebileceği açık kaynak kuralları. Bazı insanlar para biriminin tamamen ortadan kaldırılmasını önermiş olsa da, para birimini tamamen ortadan kaldırmanın şu sonuçlara varacağını düşünüyorum: geçiş döneminde bir çok sorun kıtlık sonrası dönemde birçok insan davranışı problemi İşe … Devamını oku…

Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori)

Her iki tarafı da tanımak için iki kabin mitingini de dinliyorum. Kampanyanın zorlu tarafından fark ettiğim şey, koronavirüse yapılan amansız saldırı. Covid’in çöp kovası ateşi olmadan, biden yöneticisinin gerçekten koz atacak çok şeyi yok …… onların Trump Kartı olduğunu söyleyebilirsin lol POTUS’a gelince, bütün gün şapşal konuşabilirdi. Doğasında var ama kendi başına bir komplo olan … Devamını oku…

Bernie, Reddit’in kurtarıcısıydı ..

Her nasılsa mitinglerinde 10.000’den fazla toplantısı vardı ve STILL kaybolurken, burnu havada Joe, mitinglerine onlarca insan kattı. Üzgünüm millet. Siyasi tercihi ne olursa olsun, Joe’nun onu destekleyen bir insan dalgasına sahip olmasına imkan yok. Komplo nedir? Gerçek şu ki, MSM Joe’nun lehine ağır bir şekilde sansür uyguluyor ama hiç şansı yok ..

Komploların Ötesinde

hey millet, komplolar hakkında yapıcı tartışmalara daha fazla insan dahil etmek istiyoruz. Daha fazla üyenin buraya katıldığını görmek isterim. Özellikle siyasi arenada ve Anunnaki bölgesinde! Herkese ve komplo tartışmalarına hoş geldiniz.