Biden şimdi “Cehennemden Gelen Dizüstü Bilgisayar” ile yüzleşmek zorunda

https://twitter.com/cjtruth/status/1318706061138907136?s=21

https://youtu.be/8bXgULtz6cI

https://twitter.com/babyqplus/status/1317768584760733697?s=21

İddialar çok sayıda ancak şu ana kadar bildiklerimiz:

1. Hunter Biden, babası (büyük adam) adına ÇKP, Ukrayna, Burisma, Ruslar ve diğerleri ile anlaşmalar yaptı.

2. Joe bu anlaşmalar için dolar olarak 50 sente kadar ödendi

3. Hunter bu rüşvet parasıyla ahlaksız bir yaşam sürdü

4. Hunter’ın reşit olmayan kızlara tecavüz ettiği iddia ediliyor

Bu bilgiler aşağıdaki şahıslara aittir:

1. FBI bu bilgiye 2019’dan beri sahip.

2. Nancy Pelosi bu bilgiye 2019’dan beri sahip.

3. Bannon, Giuliani ve Trump bu bilgilere 2019’dan beri sahipler.

4. DNC bunu uzun zamandır biliyordu

[THEY] Açıkça biliyorlardı ve hizipler o zamandan beri kendileriyle ve bizimle lanet oyunlar oynuyorlar. Eğer [THEY] Benim iddiamın Joe’yu otobüsün altına atmaya karar verdiklerini biliyordu. Bu yüzden Bernie’yi becerdiler, bu yüzden Tulsi’yi becerdiler. Temelde Pedo Joe otobüsün altına atılıyor ve bu kuşak bataklık farelerinin tüm suçları için bir günah keçisi olarak kullanılacak. Biden’ı Trump’ı yenecek adam olarak koydular, beni rahat bırak. Pocahantas bile Trump’ı ezip geçebilirdi ve Bernie ya da Tulsi onu daha da derinlemesine yenebilirdi. Her iki taraftaki derin devlet DC bataklık fareleri, değersiz postlarını sakladıkları sürece gerçekten umursamıyorlar. Ayrıca Bush ve Clinton hanedanları, McCain ve Romney gibi pislikler, Shifty Liddle Pencil neck, Standard Hotel Schiff ve diğerleri gibi insan çöpleri de önemli değil. sadece işleri her zamanki gibi yürütme işine geri dönmek istiyorum. Bir şey mi kaçırdım?

Diriliş tanrısı Güneş’e yaklaşıyor

Osiris-REx (NASA neden RE’yi büyük harf kullanıyor? Yeniden diriliş fikrine karşılık gelen RE’nin anlamı dışında) Bennu’ya (The isim Güneş, yaratılış ve yeniden doğuşla ilişkili eski Mısır mitolojik kuşunu ifade eder.)

Bu sembolizmi tuhaf ve aleni bulan başka kimse var mı? ve tüm bu operasyon görünüşte hiçbir yerden geliyor?

Ancak Hükümette Şeytani Pedofillerin kanıtı nerede?

İşte tam burada, bu ileti dizisinde

Eğer gidersen Michael Aquino’nun Wikipedia sayfasında iki kısa paragraf dışında kim olduğu hakkında fazla bilgi yok. Peki o kim?

Şeytani, gerçek bir Satanisttir. Set Tapınağı. İnançlarını gizleyen bir kripto Satanist değil, açıkta ve YÜKSEK SIRALAMALI bir ASKERİ GÖREVLİ. Amerika Birleşik Devletleri Ordusunda Psikolojik Operasyonlar subayı olan Yarbaydı ve Satanizm’ini kendi yüz.

Oh evet ve sürpriz, yönettiği askeri üs Pedofili Ritüeline derinden dahil olmuştu.

Uykulu Joe Biden Justin Trudeau, yahudiler ve holohoax’ın amcasıdır.

Uykulu Joe Biden Justin Trudeau, yahudiler ve holohoax’ın amcasıdır.

Tanrı esrarengiz yollarla çalışır. Kesinlikle. İster inanın ister inanmayın eski karım Lana (anal’ı tersten yazıyordu) acayip Just-in Trudeau’nun kız kardeşi. Üzerinden doğrulandı ancestry.com DNA testi. Adı geriye doğru yazılır ниций. Anlamak için Rusça bilgisi gereklidir. İkisi de gizli eşcinseller (maalesef) aka голубые (Merhaba, ABD Demokratlar Partisi, renginize dikkat edin) / пидарасы. Her ikisi de hile, manipülasyon ve sahtecilik ustalarıdır. Eski sevgilim Justin’in Kanada’daki seçimleri çalmasına yardım etti (Kanata aka köy aka деревня, е-мое, что с них взять?) Ve acayip yozlaşmış RCMP başlatılan soruşturmayı derhal durdurdu. Şimdi bunu ABD’de, amcaları Joe Biden ака ёж в биде ile tekrar etmeye çalışıyorlar. Lana ve Just-in, Kanada’nın BC eyaletini dünya kara para aklamanın başkenti yaptı (!). Her ikisi de ihanetten yargılanmalı (diğer suçlamaların yanı sıra) ve uzun bir süre hapse atılmalıdır. İşte bana kişisel olarak yaptıkları:

1.	Drugged me with a cockail of unknown even to me (hah?) drugs via skin patches while I was sleeping  to simulate bipolar/major depression disorder.

2.	Had unending orgies in the living room while I was sleeping in bedroom next to my little son including incest between 2 of them (Анал&Ниций).

3.	Falsely accused me of trying to sexually abuse my son - at the same time it took me a LOT of efforts to prevent them from involving my little son In their sexual madness when high on all known and unknown  drugs. Perverted crazy junkies! 

4.	Kicked me out of 3 storey apartment balcony at setting it up as me “trying to commit suide”. Lol. I landed on my feet slow motion like God is supposed, not a single scratch! BTW, all US special forces can now do the same because I generously spent months to train them this trick (hah!)

5.	They personally OWN via bribery or blackmail every single police officer in New Westminster/ every judge in the court system, every medical professional in New West hospital (this was used to fabricate my “mental illness” aka gaslighting taken to the ultimate level).

6.	After unsuccessful “suicide to be”, they tried to suffocate me with a pillow within New West hospital and present it as a “brain damage caused  by falling from 3 story building, unbelievable!

7.	They stole everything under my name - money, even going to crazy on bank accounts going into minus balance .i.e.freaking overdraft. copyrights to various intellectual property, ideas (ideas are worth everything!!!) if you poor billions of dollars into execution you’ll get it all fine. Google, Facebook, Apple, Twitter just a friendly reminder that I OWN U. Das ist alles nur geklaut!

8.	Jews. Chutzpah of these animals and motherfuckers (literally, they fuck their mothers) is beyond control. They used, abused, tricked, harmed, lied, tried to crucify me, settled down eventually on Michael Jackson who they crucified as a black Jesus! You didn’t know that Jesus was black?!!! Ask fucking jews and if you apply enough efforts - they will tell you the truth, for example how as a “God’s chosen people” they spent time in Germany in sanatorium/spa style camps during WW2 but came out with holocaust story instead. Guess what? 6 million dead Jews is arbitrary number, they just love number 6 or 666 for whatever reason (sic). Deutsche Bundesshutz, the #1 secret service in the world. Until this very moment not a single person who is not supposed to know, didn’t know you guys, even exist. Germany deserves fantastic reparations from all the Jews and Israel for the harm being done to this great country, period. BTW, Israel is the only fake country in the world that never supposed to even exist.

Siyah İsa ve holohoax’ı çarmıha gerenler de dahil olmak üzere çok fazla kanıt var – milyarlarca petabaytlık 4K HDR 10 24/7 video gözetimi, hepsinin üzerinden geçmesi yıllar alacak. Ayrıca yukarıda bahsedilen her şeyi kanıtlamak için yüz binlerce evrak izi ve milyonlarca yüksek çözünürlüklü resim. Almanya’nın Koblenz kentinde Tanrı’ya ve insanlığa karşı çok sayıda suç işlendiği gerekçesiyle özel bir mahkeme kurulmalı ve tutulmalıdır.

# Tanrı #ilockthemup

Naltrekson ve tüm bağımlılıkların serbest bırakılması. Bu tamamen varsayımsal adamlar

(Bu benim tarafımdan bir komplo gün, bütün gün eleştir ama ben de tam olarak düşünmedim)

Bu yüzden bir alkoliğim ve kısa süre önce Naltrexone’u başka bir ülkeden çevrimiçi olarak satın aldım. Bu ilacı bir bireye reçete etmek çok zordur ve genellikle rehabilitasyonda alkol, yemek veya (benim inancıma göre) diğer tekrarlayan bağımlılık davranışları hakkında konuşulmaz.

Kilo kaybı için Google’dan:

Naltrekson, yeme davranışında rol oynayan μ-opioid reseptörüne yüksek afinitesi olan bir opioid antagonistidir. Hayvan çalışmaları, naltreksonun yemek yerken ortaya çıkan akümbens çekirdeğindeki dopamin artışını engellediğini ve ayrıca yiyecek alımını, yiyecek arayışını ve aşırı yemek yemeyi azalttığını göstermektedir.

Google’dan alkol için:

Naltreksonun kötüye kullanım potansiyeli olmadığı kabul edilir ve fiziksel bağımlılığın gelişmesine neden olmaz. Bir kişinin yasal olarak alabilmesi için bir reçete edinmesi gerekir ve bu ilaç tipik olarak, bireylerin alkol kullanım bozuklukları veya afyon bağımlılığından aktif olarak iyileştikleri durumlarda kullanılır. Naltrekson yoksunluk semptomlarını tedavi etmez; daha ziyade, alkol veya afyon uyuşturucuları için istekleri bastırmak için tasarlanmıştır. Naltrekson kullanan orta ila şiddetli alkol kullanım bozukluğu olan kişiler, nöbetlerin gelişmesi nedeniyle potansiyel olarak ölümcül olabilen içmeyi bırakırlarsa yoksunluk semptomları yaşayabilir. Bu bireyler, alkol kullanımlarını bırakmadan önce bir bağımlılık tıbbı hekimine veya psikiyatriste danışmalıdır.

Bunu bir araç olarak almanın ne kadar zor olduğunu biliyorum. 2 REHABS OLDUM, bundan hiç bahsedilmedi !! Şansımın alkolik olduğunu da söylemek istiyorum. Çok istikrarlı bir işim var ve harika bir şirket için test mühendisiyim.

Hiç bahsedilmeyen ve elde etmek için karanlık yollardan geçmek zorunda olduğum bu ilacın sürekli dopamin bombardımanı için harika bir tedavi olabileceğine inanıyorum. Sadece uyuşturucudan veya yiyecekten bahsetmiyorum, her şeyi kastediyorum. Facebook, video oyunları, yemek, medya, çevrimiçi tartışmalar hakkında heyecanlanmak, uğraştığımız tüm sorunlar.

Başlangıçta da söylediğim gibi, bu tamamen benim fikrim ve üzerinde yeterince çalışmadım. Bunu bugün yeni buldum ama sanırım uyuşturucu olarak eziliyor çünkü TPTB daha baskın olsaydı ne yapacağını biliyordu.

Ayrıca bu kişisel olarak benim için harikalar yarattı (tamamen anekdot ama bağımlılığımın dışında hiçbir yan etkisi sıkıcı hale geldi ve benim için gerçekten iyi olan bir şey yapmak istedim.)