“Şimdiye Kadarki En Büyük Zihin Kontrolü?” – Dünya “İngiliz” Kraliyet Ailesini Neden Hala Seviyor? Bağırsaklarından Nefret Etmek İçin En İyi 10 Neden.

1. Jimmy Savile ve Jeffrey Epstein arasındaki ortak bağlantı

2. Louis Mountbatten’ın kanıtlanmış pedofili / pederasti ve Kincora çocuğunun Home skandalındaki rolü.

3. Birleşik Krallık’taki (ve belki de dünyadaki) en zengin aile ve yine de halk onlara hala para veriyor

4. Bizi Lizbon Antlaşması’na imzaladı, böylece onların egemenliğine ve İngiliz halkının özgürlüğüne karşı kutsal sorumluluklarına ihanet etti.

5. Prens Phillip’in Time Magazine’deki ünlü yorumu, dünyaya bir virüs olarak insanlığı yok etmek için geri dönüyor

6. Prens Charles, türümüzün kötülüğü hakkında fikir beyan etti (ama belki de onun değil)

7. Prenses Diana’yı muhtemelen öldürdüler

8. Kendileri için dezavantajlı olan yasaları – ve demokratik olarak seçilmiş hükümetleri – bozabilecek ve kullanmış olan bir kraliyet vetoları var.

9. Kovuşturmaya karşı dokunulmazlıkları var ve basın mahremiyeti / sansür hakları var

10. En azından ismen silahlı kuvvetleri, masonluğu ve hükümeti kontrol ediyorlar. “Majestelerinin …” vb.

Sadece kafamın üstünde. Bol, çok daha fazlasını kaçırdım. Lütfen yorum yazınız …

Trump Wuhan Biden’ı denedi

Bence Trump, tartışmaya gittiğinde Covid’in olduğunu biliyordu çünkü Biden’ın da almasını istiyordu.

1. Hope Hicks’in tartışmadan önce olduğunu bildiklerini itiraf ediyorlar, ancak uçağa binmesine izin verdiler.

2. Trump sözde her gün test ediliyor ama tartışmanın ertesi günü semptomatik olarak uyandı. Bu, günlerdir pozitif test etmesi gerektiği anlamına gelir.

3. Tartışma, kozların kesintiye uğraması nedeniyle bir tren kazasıydı. Ama zirvede miydi? Hayır tartışıyorum. Oraya getirdiğinden çok daha fazla tavır getirebilir. Söyleyemezsin çünkü hasta olduğunda bile en iyi konuşmacıdır. Hiçbiri, sanki kendini havaya kaldırmış gibi hareket etmiyor! Kozun geçmesine izin vermek için pek çok fırsat vardı. Palyaço gibi mi? Hayır sen bir palyaçosun. Bu ne kadar zor?

4. Saçı ve makyajı her zamankinden daha kötüydü. Sanki hastalığını gizlemek için fazladan bir katmanı varmış gibi.

5. Wuhan’dan bahsetmekle anladığım teori, Çin’in virüsü dışarı çıkması için sakladığı ve ekonomik zararın sadece Çin’e değil, herkese olacağı. Bu, Çin’e eşit şartlar sağlayacak bir oyun alanı sağlayacaktır.

Şimdi bunun doğru olup olmadığını bilmiyorum. Böyle düşünmek için bir nedenim yok. Doğru olsa bile, pandemi ekibinin gözlemlemek ve rapor vermek için orada olmaması koz üzerine. Çin’in bize bunun ne kadar kötü olduğunu söylemesine asla ihtiyacımız olmadı çünkü orada kendimiz görmek için olmalıydık.

Ama eğer Trump kendisinde veya ekibinde virüse sahip olduğunu bilseydi ve onu tartışmaya götürseydi, amaç Biden’ı oyun alanını düzleştirmek için enfekte etmek olabilir miydi? Ben öyle düşünüyorum.

Ted konuşmama katıldığınız için teşekkür ederim.

Trump, Covid-19’u taklit ediyor çünkü Biden başka bir tartışmayı kaldıramıyor, çok bunak

SS: Bana göre gerçek iktidar seçimleri yapmaz, biz sadece kimin sipariş vereceğini seçebiliriz ve Biden her an parçalanabilir. Ayrıca Biden’ın benim için Economist dergisinin kapağında yer alması onun seçileceği anlamına geliyor, bu da Trump taraftarlarını (tabii ki sponsorlu) bir iç savaş başlatmaya teşvik etmek için bir bahane olarak kullanacaklar.

Bir video vardı

Yılın başında kesinlikle bir video vardı ama, … zaman …. kancalardan asılı insan bedenlerinin sıra sıra sütunlarla asılı olduğu büyük bir odanın videosu. Bazılarının boynun yanından başlayarak göğsünden aşağıya doğru dikey kesikler vardı. Kameramanın arkasındaki duvarda uzun bir ayna ve bir kapı vardı. Sonunda bu aboneye eklemek için aynı cihazla kararlaştırıldım ve söz konusu videonun kararını merak ediyorum.

Trump neden HCQ ile tedavi edilmiyor? Medya ve Medikal Sanayi Kompleksi tarafından bastırılan bir “tedavi” mi sanıyordum?

Ahbap, Big Pharma’nın izniyle deneysel bir antikor ilaçla dolu, ama HCQ w / zinc değil, ne veriyor? HCQ’yu tanıtması / onu “önleyici” bir ilaç olarak alması tam bir saçmalık olabilir mi? Bu ilacı savunanların ne söylemesi gerektiği ve Başkan’ın virüsü taşıdığı ve hastaneye kaldırıldığı için neden birdenbire bu ilacı burada hiç anılmadığını gerçekten merak ediyorum.