Monolith Komplo için, işte bu.

Herkese bunun neden olduğu konusunda biraz fikir vermek için. Monolit veya “güç çemberleri” (Bazen sadece bir kaya çemberi) genellikle yüksek elektrik alanlarına yerleştirilir. Gidip ley hatlarının yüksek olduğu komşunuzda bulun, büyük olasılıkla biraz kaya çemberi bulacaksınız. Eğer rahatsız ederseniz, büyük olasılıkla düzenlemeye geri dönecekler. Monolith’in Baal’a tapınmak olduğuna inanıyorum. Dikilitaş ve benzeri ile aynı. Bu … Devamını oku…

Çip implantı gündemini reddedenler için, bu zaten İsveç’te gerçekleşiyor.

İsveçliler nakit para ve kredi kartlarını değiştirmek için ellerine implant alıyorlar – Temmuz 2019 tarihli NY Post makalesi RFID çip implantı hakkında, COVID-19’un Çin’de ilk keşfedilmesinden ve bugün burada bulduğum bağlantılı makaleden çok önce duyuyorum. İsveç, halihazırda çip implantları olan binlerce kişinin yaşadığı nakitsiz bir toplumdur. Sırada ABD var.

Ezoterik araştırma Pazar – The Enneads of Plotinus’un Üçüncü Traktatı. Diyalektik Üzerine (Yukarı doğru).

Pazar günü bu yazıyı yapmadım. 3. sayfaya geçiyorum. Birincisi, “Yaşayan Varlık Nedir ve İnsan Nedir?” Üzerine mantıksal bir analiz olarak başlar. 2cd mantıksal olarak erdemi tanımlamaya gider. Her ikisi de iyi ama ben 3’üncüsü, aynı kavramın mevcut kavramlarına kıyasla özellikle iyi buldum. Bu sadece geçmiş bir kopya. Üçüncü Yol DİYALEKTİK ÜZERİNE [THE UPWARD WAY]. Hangi … Devamını oku…

Orta Doğu’da psikopatik gaslighting.

ABD ordusu Ortadoğu’daki cihatçı örgütleri eğitti, diktatörlerine karşı isyanlarını silahlandırdı ve finanse etti ve onları istikrarsızlaştırdı ve ardından Batı medyası aracılığıyla tamamen sömürdü. Bu aynı zamanda Arap baharı olarak da biliniyordu. Özgürlük ve demokrasi kisvesi altında tüm bu ekonomileri istikrarsızlaştırmak için terörizm yarattığını, bitmeyen savaşlardan tüm karı elde etmek için onları işgal etmeyi haklı çıkaracak … Devamını oku…

İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.”

Bu hakemli makale, sonuçları bakımından ŞAŞIRTICI. Hangi test protokollerinin yayınlandığına ve yaygın olarak kullanıma sunulacağına ilişkin karar, doğrudan Eurosurveillance’ın elindedir. Corman-Drosten makalesinde görünen hataları tanıma kararı, ileriye dönük insan maliyetini ve ıstırabı büyük ölçüde en aza indirme yararına sahiptir. Bu belgeyi geri çekmek Avrupa gözetiminin yararına değil mi? Bizim sonucumuz açık. Burada açıklanan muazzam PCR … Devamını oku…