The Tennessean Gazetesine yerleştirilen bir reklam Nashville’de bir Nükleer Saldırı öngörüyordu

Tennessean Gazetesi’nde Ellen G. White’ın (1904’te yapılan) bir kehanetine yer verilen ve Tennessee’ye Nükleer Saldırının 18 Temmuz 2020’de gerçekleşeceği iddia edilen bir reklam. “Peygamber” vizyonlarını şu şekilde tanımlıyor: “Devasa binaların üzerine düşen ve anında yıkılmasına neden olan muazzam bir ateş topu gördüm.” Vizyonunun bir diğer önemli kısmı, birçok kişinin yaklaşan saldırıyı bildiğini, ancak uyarmadığını görmesiydi. … Devamını oku…

Anti-Evil (Reddit Yöneticisi) / r / komplo için Şeffaflık Raporu – Kasım 2020

Bu, “Anti-Evil” (reddit admin) tarafından yapılan kaldırmaların bir listesidir. r / komplo Kasım ayı boyunca. Geçen ay raporu kaçırdığım için ve mod günlüklerimiz yalnızca 2 ay öncesine gittiğinden, Kasım ayı başlarında bu listede eksik olan birkaç kaldırma olabilir. Aralık 2020 raporu yakında çıkacak. referans “Yahudi sorunu” tehdit başka bir kullanıcıyı “sikip atmak” şimdi silindi “kadına … Devamını oku…

Çoğunuz bunu muhtemelen biliyorsunuz ama 2021 daha iyi olmayacak

Herkesin bu çöplük yangını ya da bir yılın bitmesini bekleyemeyeceğini söylediğini duyuyorum. İnsanlar sanki bir takvimdeki bir sayı sihirli bir şekilde döndüğü için hayat normale dönüyormuş gibi konuşuyorlar. Durumun böyle olmayacağını size söylemek için burada. 2020 oldukça berbat olsa da, bu korkunç yılın serpintilerinin çoğu görülmedi bile. Tahliyeler 2020’nin hemen hemen tamamında durduruldu, işsizlik haftada … Devamını oku…

Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı?

Bu yangını daha önce birkaç kez araştırdım, ancak tam olarak nerede olduğunu unutuyorum ve çevrimiçi olarak bulunmasını imkansız buluyorum. Dışarı çıkmasının nedeni, WTC’den ÇOK daha fazla yangın hasarına sahip olması ve birçok seviyede (belki ~ 8-15) en az 24 saat yanmasıdır. Oldukça yüksek bir binaydı, belki 100 kat +/- .. Sanırım Jakarta, Manila, Kuala Lumpur … Devamını oku…

Lütfen Paylaşın !

close-link