Arkadaşlarım biraz tuhaf davranıyor

Yani bir yıl önce arkadaşım çok muhafazakardı, ırkçı şeyler söylerdi ve ben onunla aynı fikirde değildim. Ama şimdi New York’ta olduğundan beri orada bir BLM protestosu oldu ve o da aynıydı. Şimdiye kadarki en liberal insan. Bunun bir şaka olabileceğini biliyorum ama bence beyni yıkandı gönderen … sonokja420 [comments]

Ya Trodonlar dinozorları öldüren asteroitten sağ kurtulduysa?

O günkü bir üniversite dersinde, troodonların (velociraptors ve benzerleri) en zeki dinozorlar arasında olduğunu ve bir bilim adamının, bugün hayatta kalırlarsa insansı olacaklarına dair bir teori öne sürdüğünü hatırlıyorum (bu listedeki 10. maddeye bakın Şimdi, “kertenkele insanları” hakkındaki mevcut tüm teorileri göz önünde bulundurarak, bunu bir adım daha ileri taşıyacağım ve bu canlıların muhtemelen okyanuslarımızın … Devamını oku…

Coincidence Realist Vs Komplo Teorisyeni …

Merhaba çete, Bu kelimeler bana ait değil, Facebook başlığında cevap olarak bulan biri tarafından bana gönderildi. Bu bağlantıların daha önce bu kadar net bir şekilde yapıldığını görmemiştim ve bu topluluğun onlardan ne yaptığını merak ediyorum … herhangi bir kaynağı varsa, daha derine inmek için mavi olmasından memnun olurum. “Komplo realisti mi yoksa Tesadüf teorisyeni mi? … Devamını oku…

Siyasi Mesajlar Komplo

Bu konunun siyasetle ilgili olduğunu hissetmemin nedeni, şu anda daha önce farkına varılmasa da, Duopoly’nin artık iyi bir fikre sahip olduğumuzdan – ve bir yalan oldu. Tüm bu tartışmaların ve tartışmaların da insanları yönlendirdiği şeyin bu olduğunu hissediyorum. İnsanları matrislerinin kırılmasına yakalandıkları için suçlayamazsın. Red Pills orospu. … zeyhenny tarafından gönderildi [comments]

Aşağıdaki Kamu Görevlileri, kamuya açık yolsuzluk eylemleri için soruşturulmalıdır … (DAHA FAZLA İÇERİK)

İŞTE BİR E-POSTA Beni Connecticut’ta temsil eden bir avukat gönderdim, burada sahte saldırı suçlamalarıyla suçlandım. Hartford Connecticut Adliyesi’nde sistematik kamu yolsuzluğunu ortaya çıkaran her türlü kanıtı toplayabildim. Aşağıdaki kamu görevlileri yozlaşmış durumda ve bu şekilde incelenmeleri gerekiyor: Yargıç: Elizabeth Lynch (bu kişi “Marcie Webber” aracılığıyla şahsıma vekaleten tehdit gönderdi) Yargıç: Omar Williams Bölge Savcısı: Johnathan … Devamını oku…

Lütfen Paylaşın !

close-link