Archive

Şubat 2021

Browsing

Hala sadece konuşuyorsunuz on yıldır hepiniz bu saçmalığı konuşuyorsunuz ama kızı 40 yaşında bir adamla evlendi 40 mı bilmiyorum ama suçluların beni yalnız bırakmasını diliyorum, gözleri boş siyah insanlar gibi görünüyor ve diğerleri başlıyor benimle savaşlar çünkü I topluluğuna casusluk ve meth kafa ayanlarına pek çok şans veriyorlar, bir şey yapmadığımı söyleyerek suçluyorlar ama yine yapıyorlar ve sanki adam çok yakışıklı zenginmiş gibi davranıyorlarmış gibi yine inanıyorlar Vaganal birine girdikten sonra onlara defalarca yalan söyledikten…

10 turtanız varsa ve bu turtaları 0 kere çarparsanız veya bölerseniz, hiçbir şey değişmez, yine de aynı 10 turtaya sahip olursunuz.10 turtanız varsa ve onları 1 kez bölerseniz, şimdi 5 turtanız var. Bu 10 turtayı 1 kez çarparsanız, şimdi 20 turtanız var.Bir kez bölünen 10 turta, size 10 turtanın yarısını verir, bu da 5’tir.Bir kez çarpıldığında 10 turta, turta sayısını iki katına çıkarır, bu da 20’dir.

Makale: “Ukrayna ‘Yargı Mafyasını Nasıl Ehlileştirebilir?, ‘”Euromaidan Press (9 Şubat 2021). Uluslararası paralellik, Birleşik Devletlerin mahkeme idare sistemindeki incelenmemiş güç dinamiklerini göstermektedir. Burada da oluyor: “Yargı mafyası”, Ukrayna yargıçları ve yargı özyönetim organları ile bağlantılı olarak bu günlerde sıklıkla duyulan bir ifadedir. İfade, şüpheli mahkeme kararlarının istisnadan çok kural haline gelmesi nedeniyle ortaya çıktı. Belirli kuvvetler ve mahkemeler arasındaki işbirliği rastgele olmaktan çok sistematik bir yapıya sahiptir ve personel kararlarından sorumlu olanlar, tıpkı mafyanın kendi…

Bütün tarım arazilerini satın aldığını gördüğümde içimden bir ses, bir ton GDO soya yetiştireceğini ve bunun sentetik “sığır eti” oluşturduğunu söyledi. Genetiği değiştirilmiş soyamızı bol bol toplamayla aldığımızdan emin olmanın daha etkili bir yolu! Ve eğer bakarsanız GDO soya yiyen laboratuar fareleri 4. kuşakta kısırdı. Biz sadece bu boku yiyen 1. nesil insanlarız.

Bu büyüleyici manzarayı yanlışlıkla ortaya çıkaran bir videodan ekran kapakları aldım. Gif fe9a2vvnv8k61 işleniyor … GIF, netliği büyük ölçüde düşürdü. Aynı görsellerin net ve net versiyonlarını istiyorsanız, sadece bana bildirin ve ben onları size göndereyim – ya da ilgili bölüme kadar orijinal YT vidasına göz atabilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=ghfTtpnxpnQ&t=588s Hiçbir şey düşündüğümüz gibi değil. … DuMondie tarafından gönderildi [comments]

Lütfen Paylaşın !

close-link