Komplocular ve Hıristiyanlık

Merhaba, pek bir komplo değil, çok merak ettiğim bir şey. Komplocuların ve Hıristiyanlık DIŞINDA onlara fırlatılan her şeye kelimenin tam anlamıyla inanmamanın ne anlamı var? Bu denizaltında her zaman bunu tanrı olarak görüyorum, İsa ve Hristiyanlığın aldatmacasında ve kontrol kullanımında çok şeffaf ve o kadar açık olduğunu hissediyorum ki burada hemen reddedilecek. Ama aslında, işler … Devamını oku…

Yaratıcı, Baba, En Yüce Tanrı’dan Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığı Konusunda İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) – İngilizce veya Sırp dilinde Skype aracılığıyla 45 dakika boyunca Koşulsuz Ücretsiz

Kendimi kısaca tanıtmama izin verin. Benim adım Stevan Lj. Urošević. Elektrik mühendisliğinde problem çözmede insan yaratıcılığının uygulanmasında aşağıdaki gerçeklerin gösterebilecekleri konusunda deneyimli ve verimliyim. Doktora eğitimimi tamamladım. elektro-optik alanında elektrik mühendisliğinde [I worked mostly on optics (with light)] Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’nde (MIT) yaklaşık üç yıl iki ayda. Teorik ve deneysel olarak ışık çalıştım. Şimdi her … Devamını oku…

İngiltere aşı pasaportları

İnsanların artık neler olup bittiğini nasıl göremediğini gerçekten anlayamıyorum !! Gerçekten Idiocrasy filminde yaşıyoruz !! Aylarca ve aylarca, salgının başlangıcında, bunun vebadan daha kötü olduğuna inandığımda, insanların aşı pasaportu almaya zorlanacağı konusunda uyardım, hepimizin mağazalara erişimin reddedileceğini, uçak spor etkinliklerini vb. cetera temelde hayatı eğlenceli kılan her şey !! Bu kavramı düşündüğüm için bile çılgın … Devamını oku…

Birçok Dan Schneider komplosuyla ilgili olarak bir şeye işaret etmek istiyorum …

Bu çoğu için önemsiz görünebilir, ancak buradaki birkaç kaynak, diğer web sayfaları (ve bir süre önce güven çemberim içinde yapılan araştırmalar), cinsel avcıların “argo “Veya kodlanmış mesajlar (artık kullanımda olduğundan şüpheliyim, şimdi ifşa edildiler). Konuyu ele alıyorum ve şimdi bazılarınızın zaten bildiği bilgileri ortaya çıkaracağım: “Pizza” ve “Makarna” gibi tipik olarak pişirilen şeyler, insan ticaretine … Devamını oku…

Bir adam birçok şeyi yapabilir

Bunun farkına varırsak, sadece belirsiz bir şekilde düşünmekle kalmaz, aynı zamanda gerçekten fark edersek, birçok şeyi değiştirebiliriz. Bill Gates süper zeki veya iyi kalpli bile olmayan bir adam, birinin işletim sistemini çaldı ve BT patlamasının merdivenini tırmandı, o zaman şimdi burada. Ve hala o kadar akıllı değil, kendi işletim sistemi ile ilgili paketleri ve sunucu … Devamını oku…

Lütfen Paylaşın !

close-link