George Floyd’un Sahte $

Kullanmaya çalıştığı sahte 20 dolarlık banknotla ilgili başka soruşturma var mıydı ... Birden fazla mıydı yoksa tek bir 20 dolar mıydı? Açıkçası, başına gelenler oldukça korkunçtu ama medya, aslında bir…

Okumaya devam edin George Floyd’un Sahte $

Elit bir planın parçası olarak aşı olan herkesin öleceği veya başka bir korkunç kaderle karşılaşacağı komplosu, seçkinlerin saf kötü olduğuna inansanız bile mantıklı bir anlam ifade etmiyor.

Aşının kitleleri öldürme ve nüfus kontrolünü hayata geçirme / Orwell devletini meydana getirme amaçlı büyük bir planın parçası olduğunu iddia eden komplo teorisyenleri iç mantıktan yoksundur.Seçkinler neden aşı olmaya istekli…

Okumaya devam edin Elit bir planın parçası olarak aşı olan herkesin öleceği veya başka bir korkunç kaderle karşılaşacağı komplosu, seçkinlerin saf kötü olduğuna inansanız bile mantıklı bir anlam ifade etmiyor.

Ünlü sözcüsü ve çıkar çatışmaları

Koro hakkında burada komplo üzerine konuştuğumu biliyorum. Ancak, bu açık bir şekilde karşınızda. Bir şekerlemeden uyandım ve medyanın neyi zorlamaya çalıştığını görmekle ilgili normal günlük olayıma gittim. Ryan Reynolds'un, komplo…

Okumaya devam edin Ünlü sözcüsü ve çıkar çatışmaları

Maymunlar, sanırım başardım! TL; DR Madoff, balinaları beslemeye geçmeden önce PFOF ile sahtekarlıkla dişlerini kesti, bu arada Wall Street, perakendeden beslenmek için PFOF ile sahtekarlık yöntemlerini benimsedi. Gerçekten büyük bir saadet zinciri.

Neler olup bittiğini ve neden GME'ye bu kadar inandığımı anlamak için son birkaç aydır beynimi oymaya çalışıyorum ve son zamanlarda, Ödeme ile ilgili konuşmayla üzerime bir bomba atıldığını hissediyorum. Sipariş…

Okumaya devam edin Maymunlar, sanırım başardım! TL; DR Madoff, balinaları beslemeye geçmeden önce PFOF ile sahtekarlıkla dişlerini kesti, bu arada Wall Street, perakendeden beslenmek için PFOF ile sahtekarlık yöntemlerini benimsedi. Gerçekten büyük bir saadet zinciri.

Bu subay aşı pasaportundan neden korkuyor?

Bu subay aşı pasaportundan neden korkuyor? Bu denizaltındaki çoğu insan muhafazakar. Öyleyse neden aşı pasaportundan korkuyorsunuz ama hevesle seçmen kimliği almaya zorluyorsunuz. Seçmen kimliği, aşı pasaportundan çok daha fazla bilgiye…

Okumaya devam edin Bu subay aşı pasaportundan neden korkuyor?