Polis memurlarının, farklı ayarlara sahip farklı marka vücut kameraları veya vücut kameraları var mı? Nasıl oluyor da bazıları çekimin sesini yakalayıp bazıları yakalayamıyor? Çatışmadaki diğer memurların kamera görüntülerini almak ilginç olurdu.

https://youtu.be/8dUBC0q-Gsw

Bu atışta ateşli silah sesleri yüksek ve net duyulabilir.

https://youtu.be/LTkkc6AfHHQ

Bununla aynı ve bu da Wright çekimine benzer mikrofon sorunları yaşıyor gibi görünüyor.

Author

8 Comments

1. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Merhaba herkese siten cidden hoşuma gitti, teşekkürler 16-04-2021 14:30:29

2. Bilecik merkezden ben Hasan. Selam web siten süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 16-04-2021 14:41:34

3. Bu konu : ” Daunte Wright’ın çekimi süper sahte görünüyor. Silahlar genellikle ses çıkarmaz veya bir tür geri tepme etkisi yaratmaz mı? Memurun “onu ben vurdum” dediğini duyabiliyorsunuz ama ateşlenen silahın sesi duyulmuyor. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 49

4. Gaziantep merkezden ben emin. Merhabalar siteniz valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 22-04-2021 14:51:34

5. Aydın merkezden ben . Merhaba herkese sayfa vallaha billaha hayran edici, sağolun 28-04-2021 18:24:24

6. Bu konu : ” Daunte Wright’ın çekimi süper sahte görünüyor. Silahlar genellikle ses çıkarmaz veya bir tür geri tepme etkisi yaratmaz mı? Memurun “onu ben vurdum” dediğini duyabiliyorsunuz ama ateşlenen silahın sesi duyulmuyor. ” çok güzel. Slm sayfa inanki hayran edici, face de paylaştım , ali – 334

7. Bu konu : ” Daunte Wright’ın çekimi süper sahte görünüyor. Silahlar genellikle ses çıkarmaz veya bir tür geri tepme etkisi yaratmaz mı? Memurun “onu ben vurdum” dediğini duyabiliyorsunuz ama ateşlenen silahın sesi duyulmuyor. ” çok güzel. Slm sayfa inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 380

8. Kars dan kimler var. Daunte Wright’ın çekimi süper sahte görünüyor. Silahlar genellikle ses çıkarmaz veya bir tür geri tepme etkisi yaratmaz mı? Memurun “onu ben vurdum” dediğini duyabiliyorsunuz ama ateşlenen silahın sesi duyulmuyor. . Selamın aleyküm web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 35

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link