Kategoriler
Genel

Dave Chappelle yeni 8:46

İndirileceğimi biliyorum ama Dave Chappelle bir satış olduğunu düşünüyorum. Netflix özelindeki şakaları şöyleydi:

“ağlayan çocuklar michael jackson tarafından tecavüze uğradılar mı? pop kralı tarafından tecavüze uğramaktan mutlu olmalılar”

“bu yüzden bill cosby kadınlara ne ilaç verdi ve tecavüz etti, o da insanlara yardım ediyor,” tecavüz ediyor ama yardım ediyor, tecavüz ediyor ama yardım ediyor “

Evet Dave, sen gibi davranan insanların adamı değilsin, başka bir satış yapıyorsun ve hayır sadece “komedi” değil Netflix’in google, facebook gibi bir gündemi var, tüm bu şirketler malzemelerini kontrol ediyor ve ormanın boynuna ne oluyor. Şakalarının insanları dünyayı yöneten tecavüzcülere ve pedofillere, AKA Epsteins, Clintons, Etc vb.

Bunu her büyüttüğümde büyük zaman indirildim, çünkü kimse Chappelle’nin bir sellout olduğuna da inanmak istemiyor … tecavüze uğrayan çocuklar hakkında şaka yapmak sadece komedi ve bu çocuklar bir ünlü tarafından tecavüze uğradıkları için minnettar olmalılar. Evet, eminim ki tüm para ve güçleri olan Pedofiller, Amerika’nın tecavüze uğrayan çocuklara gülüşünü gördüklerinde hayatlarının en büyük gaflarını elde etmediler.

“Dave Chappelle yeni 8:46” için 11 yanıt

Gaziantep merkezden ben ahmet. Selam bu web sitesi valla hayran edici, twitter da paylaştım 13-06-2020 11:49:00

Erzincan merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan gerçekten çok güzel, şukuladım 16-06-2020 00:59:34

Burdur merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siten inan ki güzel, teraziye tıkladım 04-07-2020 00:52:55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir