David Blaine bu videoda Margot Robbie’nin aklını nasıl okudu?

https://youtu.be/f94wKh70cOY

İnsanlar genellikle David Blaine’in istatistiklere dayalı olarak şanslı bir tahmin olarak hangi numarayı / kartı seçtiğinizi bilme yeteneğini reddederler, ancak gerçekte insanların aynı sayıyı seçme şansı çok düşüktür. Margot Robbie’nin bir oyuncu olduğu gerçeğine dayanarak onu reddetmeden önce, burada George Bush ile benzer bir numara yapıyor.

Peki ya bu?

https://youtu.be/0vzuDkjtDOY

Bu seviyedeki zihin okumasının açıklamasının “Şanslıydı” olması imkansızdır. David’in Margot’a sorduğu soruların ne kadar açık uçlu olduğu düşünüldüğünde, işin püf noktası rastgele tahminlerden daha fazlası olmalı. Örneğin, insanların% 20’sinin çocukluklarından bir “tavşan” hakkında unutulmaz bir hikayesi olmasının imkanı yok. Ve “sayısız” ortak bir kelime bile değil.

Videonun senaryolu olduğunu sanmıyorum, çünkü bu David Blaine’in altında.

Bu numarayı aydınlatmak için çok zaman harcadım. İşte aklıma gelen tüm teoriler:

David hileden önce “içeriden” bir ajanla görüştü. Margot’un ortağı, kız kardeşi, arkadaşı vs., David’e Margot’un kişisel hikayesinin ne olduğu konusunda tüyo verdiler ve bu numarayı Margot’a söylemeden düzenlediler. (Temsilci, bu anıyı “tazelemek” ve onu Margot’un aklına getirmek için Margot’la bire bir hikayeyi gündeme getirmiş olabilir.) David videonun başında bunu iddia ettiğinde yalan söyledi, ” Bana hiçbir şey söylemediler “. (Bu teori, “Makaledeki hangi rastgele kelimeyi düşünüyorsunuz?” Sorusundaki ikinci soruyu nasıl tahmin ettiğini açıklamıyor.)

Margot yalan söyledi. David doğru tahmin etmemişti ama Margot yine de yaptığını söyledi. Margot, düşünmesi istendiğinde tahminlerini hiçbir yere yazmadı. Bu nedenle, doğru olduğu konusunda kolayca yalan söyleyebilirdi. İzleyiciye akıllı telefonunun ekranı asla gösterilmez. İkinci soruda, Margot ikinci cevabı açıklamadan önce Margot’un kadının avucuna bir göz atmış olması olasıdır.

David bir şekilde önceden Margot’un telefonuna telefonun ekranını izleyen bir uygulama kurdu. David’in asistanı, ekranı gerçek zamanlı olarak uzaktan takip ediyor ve bilgileri David’e gizli bir kulaklık aracılığıyla aktarıyor. Asistan, David soruyu sorduktan hemen sonra Margot’un ekranının tam yerini gözlemleyerek ikinci sorunun cevabını biliyor ve ardından kare içinde hangi kelimenin seçileceğine dair eğitimli bir tahmin yapıyor.

David’in tesiste bir şekilde yerel internet ağı etkinliğini ve wi-fi aracılığıyla arananı gerçek zamanlı olarak izleyen bir asistanı var. David, yardımcının cevabını gizli bir kulaklık aracılığıyla alıyor. (Bu, ikinci soruda nasıl doğru tahmin ettiğini açıklamıyor.)

Margot’un arkasındaki kitaplıkta gizli bir kamera var. Kamera, akıllı telefon ekranını kuşbakışı görebilmek için aşağıya dönüktür. David’in asistanı kamerayı uzaktan izliyor ve gizli bir kulaklık aracılığıyla David’e bu bilgileri aktarıyor. Asistan, ikinci sorunun cevabını teori 3 ile aynı şekilde çıkarır.

David bunu açıkça önermektedir, yani, mümkün değildir … ama yazdıklarını görselleştirmek için yazarken Margot’un parmaklarını izler. (Ayrıca bu, ikinci soruda nasıl tahmin ettiğini açıklamıyor.)

Teorilerim hiç iyi değil. Başka birinin daha iyi bir fikri var mı?

Ve David’in nasıl bildiğini açıklamak için SIFIR teorim var, “Bekle, değiştin. Bir m’den bir r’ye geçtin.”

“David Blaine bu videoda Margot Robbie’nin aklını nasıl okudu?” üzerine 16 yorum

1. Bayburt merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 25-08-2020 23:34:13

2. Mardin merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 29-08-2020 19:53:46

3. Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 06-09-2020 13:13:41

4. Eskişehir merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 16-09-2020 11:57:30

5. Bartın merkezden ben doruk. Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 09:56:08

6. Ağrı merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfa valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:21:07

7. Bingöl merkezden ben ziya. Mrb siteniz süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 08-10-2020 01:46:19

Yorum yapın