David Cross, devlet hizmetlerimizin berbat olmasının sebebinin onlara yeterince güvenmememiz olduğunu iddia ediyor.

David Cross, devlet hizmetlerimizin berbat olmasının sebebinin onlara yeterince güvenmememiz olduğunu iddia ediyor.

https://youtu.be/aNghg1Y-WIc

SS: Saf propaganda. DMV’ye gelen herkes vergi dolarlarımızın boşa gittiğini bilir.

DMV günde binlerce dolar kar ediyor ve işçilerine saatte ~ 14 dolar ödüyor (vergiler hariç)

İşçiler, Karen’ın% 100’ünde beyin ölümü yaşıyor.

İnsanlar bunun her şeyde olmasını ister mi? İnsanlar her şeyin sistematik olmasını ister mi? Her şeyi tamamen hükümetin koyduğu kural kitabına göre mi takip ediyorsunuz?

Evet evet, bu konudaki beğenme / beğenmeme oranına inanamıyorum ve ABD Hükümetine güven her zaman düşük.

Amerikalıların çoğunluğu ne kadar aptal? Halk eğitimimizin düzenlenme şekliyle bunun olacağını görmememize şaşırdım.

Daha eski nesillere mesaj: gidin kendinizi becerin. Neden hiçbiriniz itiraz etmediniz? Neden hükümetin para basmaya devam etmesine izin veriyorsunuz? Emekli maaşların mahvoldu ve umurumda değil.

This Post Has 16 Comments

1. ali

Çanakkale merkezden ben ali. Merhabalar web siten cidden dikkat çekici, face de paylaştım 15-03-2021 18:01:33

2. gaye

Selamlar web siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. ahmet

Bu konu : ” David Cross, devlet hizmetlerimizin berbat olmasının sebebinin onlara yeterince güvenmememiz olduğunu iddia ediyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 417

4. gaye

Bu konu : ” David Cross, devlet hizmetlerimizin berbat olmasının sebebinin onlara yeterince güvenmememiz olduğunu iddia ediyor. ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanki dikkatimi çekti, saolun , gaye – 36

5. memo

Bu konu : ” David Cross, devlet hizmetlerimizin berbat olmasının sebebinin onlara yeterince güvenmememiz olduğunu iddia ediyor. ” çok güzel. Selam paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 150

6. hatice

Tekirdağ merkezden ben hatice. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran edici, şukuladım 17-03-2021 01:14:57

7. doruk

Çorum dan kimler var. David Cross, devlet hizmetlerimizin berbat olmasının sebebinin onlara yeterince güvenmememiz olduğunu iddia ediyor. . Merhaba siteniz süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 419

8. Hasan

Selam herkese paylaşım cidden hayran edici, şukuladım

9. banu

Uşak merkezden ben banu. Selam web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun 22-03-2021 00:18:06

10. ali

Elazığ merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 25-03-2021 11:00:21

11. hatice

Edirne merkezden ben hatice. Merhaba bu web sitesi ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 27-03-2021 00:42:19

12. Hasan

Mersin merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 30-03-2021 17:17:45

13. Gürbüz

Tokat dan kimler var. David Cross, devlet hizmetlerimizin berbat olmasının sebebinin onlara yeterince güvenmememiz olduğunu iddia ediyor. . Slm siteniz vallaha güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 333

14. Anonim

Merhaba herkese web sitesi ciddiyim çok iyi, teşekkürler

15. Gürbüz

selamun aleyküm sayfa vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

16. Gürbüz

Bu konu : ” David Cross, devlet hizmetlerimizin berbat olmasının sebebinin onlara yeterince güvenmememiz olduğunu iddia ediyor. ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 351

Bir cevap yazın