David Goldberg

Tamam, bu konunun birkaç kez yayınlandığını biliyorum. Ama bazı cevaplar ya da çürütülecek birini arıyorum. David Goldberg videolarının tamamına ya da ayrıntılara girmeyeceğim, ancak videosunda bahsettiği birkaç noktayı vurgulamak istedim.

• Goldberg, Trump’ın kendisini İsrail Kralı ilan edeceğini söyledi. Trump, komplo teorisyenlerinin kendisini İsrail kralı olarak adlandırdığı bir gönderiyi retweetledi.

• Zyphr Projesi, 2020-2021 Kışında gerçekleşeceği söylenen imha programının adıdır. Tom Hanks Instagram, corona / Zephyr’den bu resme bakın ha? https://themostbeautifulworld.com/blog/goldberg . Bu konuda okumadıysanız, bu sayfada da daha fazla bilgi vardır. Ayrıca Bidens, “karanlık bir kış” olacağını söylüyor.

• 4 Nisan pasaportlarının iptal edilmesi gerekiyordu, inanıyorum ki o tarihte ya da bu tarih civarında gerçekleşti.

Bu konudaki düşüncelerinizin ne olduğunu merak ediyorum.

“David Goldberg” üzerine 14 yorum

1. Trabzon merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 23-12-2020 21:49:07

2. Bu konu : ” David Goldberg ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 264

3. Bu konu : ” David Goldberg ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 338

4. Bu konu : ” David Goldberg ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız valla çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 124

5. Kocaeli merkezden ben gaye. Slm sayfanız cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 29-01-2021 04:01:38

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link