Kategoriler
Genel

David Goldberg Kanalının Arkadaşı Gitti

Şahsen bunun elit / Illuminati / Siyonistler / whatevers'ın gerçekleşmeden önce ne yapacağını söyleme hedeflerine ulaşan sofistike bir Larp / psyop olduğuna inanıyorum. Bu kişilerin gerçekten sundukları geçerliliklerinden hiçbirini satın almıyorum. Sonraki videolar için sahip oldukları köylü adam en kötü aktör gibi geldi.

Bununla birlikte, söylenen her şeyle birlikte, Goldberg'e veya köylü arkadaşına, kayıtlarında oldukları gibi herhangi bir kayıtta inanmadığım kadar, bilgilerin çoğuna az ya da çok inanıyorum.

Kısacası, iki proje tanımladılar: zephyr ve pogo.

Biri muhalifleri tespit etmek, onları kapatmak ve kapı bekçilerini oraya koymaktı. Diğer proje, bu muhalifleri bir kriz sırasında (bir salgın gibi) yuvarlamayı ve insanlar fark etmeden yok etmeyi içeriyordu.

İlginç bir şekilde, bunun tüm Goldberg adamını gerçek bir insan olarak inandırıcı hale getirmesinin bir parçası olduğunu düşünürken (aslında “konuştuğu için” öldürüldüğü için) kanalını sildiler. Bence Goldberg ve karakter grubu da bir virüs tasarlama ve karışıklığı her türlü suikast ve neyi yapma konusunda kullandılar.

Her neyse, işler çıldırıyor. Bu yaratmaya çalıştıkları anlatıyla iyi çalışır. Henüz kimsenin sahip olmadığı için bunu gündeme getireceğimi düşündüm. Mükemmel özet için çok üzgünüm.

“David Goldberg Kanalının Arkadaşı Gitti” için 21 yanıt

Kütahya merkezden ben mehmet. Slm sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 28-02-2020 16:06:28

Trabzon merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan inan ki hayran bıraktı, saolun 29-02-2020 22:09:47

Mersin merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi valla çok güzel, face de paylaştım 03-03-2020 23:10:43

Ordu merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 07-03-2020 10:05:30

Kırıkkale merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfa ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 09-03-2020 19:52:10

Bitlis merkezden ben doruk. Merhaba sayfan cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 22-03-2020 10:49:20

Kastamonu merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 23-03-2020 09:26:31

Iğdır merkezden ben gaye. Merhabalar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 24-03-2020 04:54:52

Hatay merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım cidden çok güzel, facebookta paylaştım 25-03-2020 01:08:58

Edirne merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 25-03-2020 13:49:14

Ankara merkezden ben ali. Mrb web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 29-03-2020 10:38:05

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir