David Headley, ABD hükümeti tarafından dokunulmazlık verilen DEA için muhbir mahkum olmuş bir terörist. Hindistan’a gitti ve 166 kişinin ölümüne ve 300’den fazla kişinin yaralanmasına neden olan 26/11 Saldırısı planladı.

Amerika neden teröristleri seviyor?

David Headley, Pakistan kökenli bir Amerikalı. Pakistan’da büyüdü ve eroin satıcısıydı. Pakistan ve Afgan sınırındaki teröristler hakkında kendilerine yakın olduğu için DEA ile bir anlaşma yaptı ve POST 9/11 dönemiydi.

Kendisine yeni bir isim ve kimlik verildi. Pakistan istihbarat teşkilatı ISI tarafından işe alınırken pozisyonundan faydalandı ve Hindistan’a seyahatler yaptı.

Neden ABD hükümeti tarafından izlenmedi veya ABD terörist saldırı olmasını istedi mi?

https://en.m.wikipedia.org/wiki/David_Headley

“David Headley, ABD hükümeti tarafından dokunulmazlık verilen DEA için muhbir mahkum olmuş bir terörist. Hindistan’a gitti ve 166 kişinin ölümüne ve 300’den fazla kişinin yaralanmasına neden olan 26/11 Saldırısı planladı.” üzerine 10 yorum

1. Şırnak dan kimler var. David Headley, ABD hükümeti tarafından dokunulmazlık verilen DEA için muhbir mahkum olmuş bir terörist. Hindistan’a gitti ve 166 kişinin ölümüne ve 300’den fazla kişinin yaralanmasına neden olan 26/11 Saldırısı planladı. . Merhaba herkese sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 149

2. Giresun merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz harbiden hayran edici, tebrikler 07-02-2021 20:09:18

3. Yalova dan kimler var. David Headley, ABD hükümeti tarafından dokunulmazlık verilen DEA için muhbir mahkum olmuş bir terörist. Hindistan’a gitti ve 166 kişinin ölümüne ve 300’den fazla kişinin yaralanmasına neden olan 26/11 Saldırısı planladı. . Slm web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 146

4. Sivas dan kimler var. David Headley, ABD hükümeti tarafından dokunulmazlık verilen DEA için muhbir mahkum olmuş bir terörist. Hindistan’a gitti ve 166 kişinin ölümüne ve 300’den fazla kişinin yaralanmasına neden olan 26/11 Saldırısı planladı. . merhaba arkadaşlar siten harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 424

5. Osmaniye merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 10-02-2021 06:12:36

6. Bu konu : ” David Headley, ABD hükümeti tarafından dokunulmazlık verilen DEA için muhbir mahkum olmuş bir terörist. Hindistan’a gitti ve 166 kişinin ölümüne ve 300’den fazla kişinin yaralanmasına neden olan 26/11 Saldırısı planladı. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi valla dikkatimi çekti, sağolun , Emine – 174

7. Balıkesir dan kimler var. David Headley, ABD hükümeti tarafından dokunulmazlık verilen DEA için muhbir mahkum olmuş bir terörist. Hindistan’a gitti ve 166 kişinin ölümüne ve 300’den fazla kişinin yaralanmasına neden olan 26/11 Saldırısı planladı. . Selamın aleyküm paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 329

8. Bu konu : ” David Headley, ABD hükümeti tarafından dokunulmazlık verilen DEA için muhbir mahkum olmuş bir terörist. Hindistan’a gitti ve 166 kişinin ölümüne ve 300’den fazla kişinin yaralanmasına neden olan 26/11 Saldırısı planladı. ” çok güzel. Merhaba siteniz valla ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 56

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link