David Icke’nin Unite For Freedom Rally’den yaptığı konuşmanın transkripti

David Icke’nin Londra, Trafalgar Meydanı’ndaki Özgürlük İçin Birleş Rallisi’ndeki konuşmasını aktardım.

Teşekkür ederim! Bir çılgınlık dünyasında akıl sağlığı adasına bakmak ne büyük bir zevk! Bugün burada toplanıyoruz çünkü tehlikeli bir hastalık, ölümcül bir hastalık bu topraklarda ve bu dünyada yayılıyor – ve COVID-19 değil, faşizm. Faşizm, COVID-19 illüzyon salgını tarafından haklı çıkarıldı. Bir virüs, kredi vermeliyim ki, her olasılığa karşı çok iyi donanımlıdır. Sizi virüsten korumak için başka bir kişiye bir buçuk metreden fazla yaklaşmamalısınız – yani şimdi kanlı bir mezura var! Balonunuzun dışında kimseyle on beş dakikadan fazla kalmamalısınız – şimdi kanlı bir saati var! Maskeleri zorunlu hale getireceğiz ama önümüzdeki haftanın sonuna kadar değil – şimdi kanlı bir takvimi var! O kadar zeki bir virüsümüz var ki, sadece hükümetin durdurmak istediği protestolara katılanlara bulaşıyor. Neden saçmadır? Faaliyette yarım beyin hücresi olan biri neden bunun bir saçmalık olduğunu görebilir? Çünkü onlar uyduruyorlar.

Peki neden? Bunu neden yapıyorlar? Pekala, buna başka bir noktayla, başka bir soruyla cevap verebilirim. On yıllar önceki güncel olayları nasıl tahmin edebilirdim? Aldous Huxley bunu 1930’larda nasıl yapmış olabilir, George Orwell bunu 1940’larda nasıl yapmış olabilir? Basit – güncel olaylar rastgele değildir, “henüz gerçekleşmiş” değildir. Uzun, uzun planlı bir gündemin bir senaryoda ortaya çıktığını görüyoruz ve şu anda ayağa kalkmazsak, en azından teknolojik olarak değil, insan ırkının toplam küresel boyun eğdirilmesiyle sona erecek. Yol ayrımında olduğumuz şu anda tarihin inanılmaz bir noktasındayız. Psikopatların hayatlarımızı dikte etmesine izin vermeye devam edersek, bu iyi bitmeyecek. Ancak gücün nerede olduğunu hatırlarsak, bu çok kısa bir sürede bitebilir. Güç bizimle. Percy Shelly, bunu iki yüz yıl önce çok uygun bir şekilde “Anarşi Maskesi” olarak adlandırdığı zaman anladı. “Yenilmez sayıda uykudan sonra aslanlar gibi kalkın, zincirlerinizi uykudayken üzerinize düşen çiy gibi toprağa sallayın. Siz çoksunuz – onlar az!” Ve bu sözler 1819’da yazıldı ve insanlığın çoğu hala dersini alamadı.

Dünya çapında insan ırkına faşizmin tüm bu boyun eğdirilmesi ve dayatılması sağlık meslekleri tarafından değil, tam yolun aşağısındaki psikologlar tarafından yürütülüyor, bulunduğumuz yerin birkaç metre ilerisinde İngiliz hükümetinin Kabine ofisine ait The Behavioral Insights Team adlı özel şirket var. ve görevi basitçe insan psikolojisini incelemek ve ardından nüfusun davranışını yeniden düzenlemek için öğrendiklerini tekrar etmektir. Ve çocuklarımıza herkesten çok odaklanıyorlar. Bilmemizi istemedikleri şey, üzerimizde oynadıkları en büyük akıl oyunu şudur – otoritenin güce sahip olduğuna inanmamızı istiyorlar. Otoritenin gücü yok. Otoritenin dünya üzerindeki gücü, sadece onlara verdiğimiz gücümüzdür. Birkaç hafta önce binlerce insan plajlara gittiğinde sosyal olarak uzaklaşma şansı yoktu. Böylece binlercesinde birlikte oturuyorlardı. Yerel yönetim büyük bir olay ilan etti. Tamam, beyan et- ama bu konuda ne yapacaksın? “Yapabileceğimiz hiçbir şey yok, değil mi? İtaat etmeyecek çok fazla insan var!” Kesinlikle!

Bu dünya, basit bir dayatma ve rıza gösterme dizisi nedeniyle çok az sayıda insan tarafından kontrol ediliyor. Piramidin sonuna kadar – dayatma, boyun eğme. Bir sonraki seviye, bir sonraki seviyeye rıza gösterir ve empoze eder ve sonra bize, insanlara iner. Ve bize empoze etmeye çalışan hiyerarşinin bu düzeyine, yani hükümete, polise, kabul edersek, o zaman gölgelerdeki küçük bir azınlık ile tüm küresel nüfus arasındaki bir döngüyü tamamlarız. Ve bu döngü, küçük bir azınlığın gündemlerini milyarlarca insana dayatması anlamına geliyor. Bu diziyi nasıl bozarız? Rıza göstermeyi bırakıyoruz. İnsan ırkı, dizlerinin üstünden çekil! Aslan artık uyumuyor! Evlerinde kal- Hayır! Maske takın- Hayır! Çocuklarınızın psikolojik olarak parçalanmasına izin verin – hayır!

Zaman geldi, tarih derslerini öğrendiğimiz zaman çok iyi geçti. İnsanlık tarihinin tamamı, çoğunu kontrol eden birkaç kişiden biridir, çünkü çoğu, azınlığa rıza gösterir. Yeter! Özgürlük! Özgürlük! Özgürlük! Daha azını kabul etmiyoruz. Ve polis memurlarına diyorum ki – çocuklarınız var, torunlarınız var ve kendi çocuklarınızın ve torunlarınızın birlikte yaşamak zorunda kalacağı faşizmi uyguluyorsunuz. Tanrı aşkına bize katılın ve psikopatlara hizmet etmeyi bırakın. Bu psikopatik ağın merkezinde milyarlarca insan var. Onları bir odaya alırsın. Sanırım bundan bir çıkış yolu görebiliyorum. Hadi, dünyanın insanları, gidelim!

“David Icke’nin Unite For Freedom Rally’den yaptığı konuşmanın transkripti” üzerine 22 yorum

1. Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 31-08-2020 08:36:34

2. Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 31-08-2020 09:32:17

3. Isparta merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siteniz yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 31-08-2020 09:32:17

4. Çorum merkezden ben ziya. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 03-09-2020 19:35:16

5. Siirt merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 11-09-2020 06:40:19

6. Isparta merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 26-09-2020 19:44:36

7. Kütahya merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz inanki hayran bıraktı, teşekkürler 07-10-2020 07:44:47

8. Bu konu : ” David Icke’nin Unite For Freedom Rally’den yaptığı konuşmanın transkripti ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 52

9. Mardin dan kimler var. David Icke’nin Unite For Freedom Rally’den yaptığı konuşmanın transkripti . selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , Aylin – 340

Yorum yapın