David Icke’nin Londra, Trafalgar Meydanı’ndaki Özgürlük İçin Birleş Rallisi’ndeki konuşmasını aktardım.

Teşekkür ederim! Bir çılgınlık dünyasında akıl sağlığı adasına bakmak ne büyük bir zevk! Bugün burada toplanıyoruz çünkü tehlikeli bir hastalık, ölümcül bir hastalık bu topraklarda ve bu dünyada yayılıyor – ve COVID-19 değil, faşizm. Faşizm, COVID-19 illüzyon salgını tarafından haklı çıkarıldı. Bir virüs, kredi vermeliyim ki, her olasılığa karşı çok iyi donanımlıdır. Sizi virüsten korumak için başka bir kişiye bir buçuk metreden fazla yaklaşmamalısınız – yani şimdi kanlı bir mezura var! Balonunuzun dışında kimseyle on beş dakikadan fazla kalmamalısınız – şimdi kanlı bir saati var! Maskeleri zorunlu hale getireceğiz ama önümüzdeki haftanın sonuna kadar değil – şimdi kanlı bir takvimi var! O kadar zeki bir virüsümüz var ki, sadece hükümetin durdurmak istediği protestolara katılanlara bulaşıyor. Neden saçmadır? Faaliyette yarım beyin hücresi olan biri neden bunun bir saçmalık olduğunu görebilir? Çünkü onlar uyduruyorlar.

Peki neden? Bunu neden yapıyorlar? Pekala, buna başka bir noktayla, başka bir soruyla cevap verebilirim. On yıllar önceki güncel olayları nasıl tahmin edebilirdim? Aldous Huxley bunu 1930’larda nasıl yapmış olabilir, George Orwell bunu 1940’larda nasıl yapmış olabilir? Basit – güncel olaylar rastgele değildir, “henüz gerçekleşmiş” değildir. Uzun, uzun planlı bir gündemin bir senaryoda ortaya çıktığını görüyoruz ve şu anda ayağa kalkmazsak, en azından teknolojik olarak değil, insan ırkının toplam küresel boyun eğdirilmesiyle sona erecek. Yol ayrımında olduğumuz şu anda tarihin inanılmaz bir noktasındayız. Psikopatların hayatlarımızı dikte etmesine izin vermeye devam edersek, bu iyi bitmeyecek. Ancak gücün nerede olduğunu hatırlarsak, bu çok kısa bir sürede bitebilir. Güç bizimle. Percy Shelly, bunu iki yüz yıl önce çok uygun bir şekilde “Anarşi Maskesi” olarak adlandırdığı zaman anladı. “Yenilmez sayıda uykudan sonra aslanlar gibi kalkın, zincirlerinizi uykudayken üzerinize düşen çiy gibi toprağa sallayın. Siz çoksunuz – onlar az!” Ve bu sözler 1819’da yazıldı ve insanlığın çoğu hala dersini alamadı.

Dünya çapında insan ırkına faşizmin tüm bu boyun eğdirilmesi ve dayatılması sağlık meslekleri tarafından değil, tam yolun aşağısındaki psikologlar tarafından yürütülüyor, bulunduğumuz yerin birkaç metre ilerisinde İngiliz hükümetinin Kabine ofisine ait The Behavioral Insights Team adlı özel şirket var. ve görevi basitçe insan psikolojisini incelemek ve ardından nüfusun davranışını yeniden düzenlemek için öğrendiklerini tekrar etmektir. Ve çocuklarımıza herkesten çok odaklanıyorlar. Bilmemizi istemedikleri şey, üzerimizde oynadıkları en büyük akıl oyunu şudur – otoritenin güce sahip olduğuna inanmamızı istiyorlar. Otoritenin gücü yok. Otoritenin dünya üzerindeki gücü, sadece onlara verdiğimiz gücümüzdür. Birkaç hafta önce binlerce insan plajlara gittiğinde sosyal olarak uzaklaşma şansı yoktu. Böylece binlercesinde birlikte oturuyorlardı. Yerel yönetim büyük bir olay ilan etti. Tamam, beyan et- ama bu konuda ne yapacaksın? “Yapabileceğimiz hiçbir şey yok, değil mi? İtaat etmeyecek çok fazla insan var!” Kesinlikle!

Bu dünya, basit bir dayatma ve rıza gösterme dizisi nedeniyle çok az sayıda insan tarafından kontrol ediliyor. Piramidin sonuna kadar – dayatma, boyun eğme. Bir sonraki seviye, bir sonraki seviyeye rıza gösterir ve empoze eder ve sonra bize, insanlara iner. Ve bize empoze etmeye çalışan hiyerarşinin bu düzeyine, yani hükümete, polise, kabul edersek, o zaman gölgelerdeki küçük bir azınlık ile tüm küresel nüfus arasındaki bir döngüyü tamamlarız. Ve bu döngü, küçük bir azınlığın gündemlerini milyarlarca insana dayatması anlamına geliyor. Bu diziyi nasıl bozarız? Rıza göstermeyi bırakıyoruz. İnsan ırkı, dizlerinin üstünden çekil! Aslan artık uyumuyor! Evlerinde kal- Hayır! Maske takın- Hayır! Çocuklarınızın psikolojik olarak parçalanmasına izin verin – hayır!

Zaman geldi, tarih derslerini öğrendiğimiz zaman çok iyi geçti. İnsanlık tarihinin tamamı, çoğunu kontrol eden birkaç kişiden biridir, çünkü çoğu, azınlığa rıza gösterir. Yeter! Özgürlük! Özgürlük! Özgürlük! Daha azını kabul etmiyoruz. Ve polis memurlarına diyorum ki – çocuklarınız var, torunlarınız var ve kendi çocuklarınızın ve torunlarınızın birlikte yaşamak zorunda kalacağı faşizmi uyguluyorsunuz. Tanrı aşkına bize katılın ve psikopatlara hizmet etmeyi bırakın. Bu psikopatik ağın merkezinde milyarlarca insan var. Onları bir odaya alırsın. Sanırım bundan bir çıkış yolu görebiliyorum. Hadi, dünyanın insanları, gidelim!

Author

75 Comments

1. Gürbüz Reply

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 31-08-2020 08:36:34

2. Slm paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler

3. Selam herkese sayfa vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım

4. Denizli merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz cidden hayran bıraktı, sağolun 31-08-2020 08:45:33

5. Merhaba herkese siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun

6. Gürbüz Reply

Uşak merkezden ben Gürbüz. Mrb web siten vallaha billaha iyi, saolun 31-08-2020 09:14:27

7. elif yılmaz Reply

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 31-08-2020 09:32:17

8. Isparta merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siteniz yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 31-08-2020 09:32:17

9. Selam herkese paylaşım cidden dikkat çekici, face de paylaştım

10. Çorum merkezden ben ziya. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 03-09-2020 19:35:16

11. Selamın aleyküm web siten inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

12. Selam herkese web siteniz valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

13. Siirt merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 11-09-2020 06:40:19

14. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Isparta merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 26-09-2020 19:44:36

16. Gürbüz Reply

Mrb siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

17. Afyon merkezden ben ali. Slm sayfanız vallaha billaha iyi, tebrikler 06-10-2020 04:49:44

18. Kütahya merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz inanki hayran bıraktı, teşekkürler 07-10-2020 07:44:47

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” David Icke’nin Unite For Freedom Rally’den yaptığı konuşmanın transkripti ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 52

20. Selam web siteniz inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım

21. Mardin dan kimler var. David Icke’nin Unite For Freedom Rally’den yaptığı konuşmanın transkripti . selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , Aylin – 340

22. Tunceli dan kimler var. David Icke’nin Unite For Freedom Rally’den yaptığı konuşmanın transkripti . Selamın aleyküm web siteniz yeminle iyi, tebrikler , ziya – 309

23. Muğla dan kimler var. David Icke’nin Unite For Freedom Rally’den yaptığı konuşmanın transkripti . Merhaba paylaşımın valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 385

24. Bartın dan kimler var. David Icke’nin Unite For Freedom Rally’den yaptığı konuşmanın transkripti . selamun aleyküm sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 217

25. Van merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle güzel, linkedinde paylaştım 12-11-2020 04:36:31

26. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden iyi, linkedinde paylaştım

27. Mardin merkezden ben gaye. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle hayran edici, tebrikler 23-11-2020 18:11:47

28. Gürbüz Reply

Elazığ dan kimler var. David Icke’nin Unite For Freedom Rally’den yaptığı konuşmanın transkripti . Selam herkese sayfan vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 244

29. Merhaba web siten cidden çok iyi, face de paylaştım

30. Bu konu : ” David Icke’nin Unite For Freedom Rally’den yaptığı konuşmanın transkripti ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz cidden çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 250

31. Bu konu : ” David Icke’nin Unite For Freedom Rally’den yaptığı konuşmanın transkripti ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki çok güzel, sağolun , Hasan – 116

32. elif yılmaz Reply

Hakkari dan kimler var. David Icke’nin Unite For Freedom Rally’den yaptığı konuşmanın transkripti . Mrb siteniz gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , elif yılmaz – 117

33. Şanlıurfa dan kimler var. David Icke’nin Unite For Freedom Rally’den yaptığı konuşmanın transkripti . Slm siteniz gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 420

34. Kastamonu merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-12-2020 03:35:57

35. selamun aleyküm sayfan valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

36. Gürbüz Reply

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Slm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-12-2020 22:46:11

37. selamun aleyküm web sitesi harbiden güzel, face de paylaştım

38. Gaziantep merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 17-12-2020 06:47:25

39. Van dan kimler var. David Icke’nin Unite For Freedom Rally’den yaptığı konuşmanın transkripti . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki hayran edici, şukuladım , mehmet – 307

40. İzmir dan kimler var. David Icke’nin Unite For Freedom Rally’den yaptığı konuşmanın transkripti . Merhaba herkese sayfan inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 8

41. Ordu merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım 02-01-2021 15:51:03

42. Merhaba paylaşım cidden güzel, sosyal medyada paylaştım

43. Merhabalar paylaşım vallaha dikkat çekici, şukuladım

44. Bingöl merkezden ben emin. Mrb paylaşım yeminle çok iyi, sağolun 11-01-2021 21:18:45

45. Bu konu : ” David Icke’nin Unite For Freedom Rally’den yaptığı konuşmanın transkripti ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 359

46. Bu konu : ” David Icke’nin Unite For Freedom Rally’den yaptığı konuşmanın transkripti ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 377

47. Kilis dan kimler var. David Icke’nin Unite For Freedom Rally’den yaptığı konuşmanın transkripti . selamun aleyküm siten vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 283

48. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 18-01-2021 12:41:44

49. Bu konu : ” David Icke’nin Unite For Freedom Rally’den yaptığı konuşmanın transkripti ” çok güzel. Merhabalar web siteniz süper ötesi çok iyi, saolun , doruk – 431

50. Kars merkezden ben memo. Merhaba sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 31-01-2021 23:15:15

51. Bu konu : ” David Icke’nin Unite For Freedom Rally’den yaptığı konuşmanın transkripti ” çok güzel. Selamlar sayfa inanılmaz güzel, saolun , – 265

52. Adana dan kimler var. David Icke’nin Unite For Freedom Rally’den yaptığı konuşmanın transkripti . merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok iyi, saolun , ali – 132

53. Ağrı merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız inanılmaz mükemmel, face de paylaştım 09-02-2021 07:40:30

54. Selamlar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

55. Gaziantep merkezden ben Emine. Selam herkese siten inanki güzel, sağolun 09-03-2021 07:16:13

56. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” David Icke’nin Unite For Freedom Rally’den yaptığı konuşmanın transkripti ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha çok iyi, şukuladım , elif yılmaz – 56

57. Gürbüz Reply

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi inanki hayran bıraktı, saolun 18-03-2021 15:13:47

58. Balıkesir merkezden ben Emine. Slm siten cidden çok iyi, facebookta paylaştım 23-03-2021 13:18:42

59. Bu konu : ” David Icke’nin Unite For Freedom Rally’den yaptığı konuşmanın transkripti ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha hayran bıraktı, saolun , ahmet – 350

60. Samsun merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siteniz cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 27-03-2021 15:27:23

61. Mersin dan kimler var. David Icke’nin Unite For Freedom Rally’den yaptığı konuşmanın transkripti . Merhaba web sitesi ciddiyim çok güzel, tebrikler , Hasan – 445

62. selamun aleyküm sayfan harbiden çok güzel, twitter da paylaştım

63. Bu konu : ” David Icke’nin Unite For Freedom Rally’den yaptığı konuşmanın transkripti ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 166

64. Manisa merkezden ben gaye. Slm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 27-04-2021 03:41:52

65. Kütahya merkezden ben banu. Merhaba paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 29-04-2021 23:36:53

66. Kilis merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 01-05-2021 08:35:56

67. Adıyaman merkezden ben emin. Selamın aleyküm siten inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 16:42:43

68. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler

69. Bu konu : ” David Icke’nin Unite For Freedom Rally’den yaptığı konuşmanın transkripti ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 342

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link