Kudüs sendromu, Kudüs’te görülen psikoz benzeri bir durumdur, acı çekenlerin sokakları haykırırken merak ettikleri söylenir.

Anahtar noktaları:

1. Tur rehberlerine, başkalarından soyutlanmanın durumun erken bir belirtisi olduğu tavsiye edilir. Bir kişi kendi grubundan merak ederse, bir tesise götürüldüğü ve değerlendirildiği söylenir. Grubunuzdan merak etmek delilik belirtisi değildir.

2. Bu durumun bir işareti, bir devlet kuruluşunun uyuşturucu yoluyla hastaların zihnindeki fikirleri yerleştirdiği inancıdır.

3. Bu bozukluğun ilk belirtisi, endişe ve stres duygusudur.

4. Durum çok çabuk geçebilir.

5. David Koresh, Waco Kuşatması’nda öldürüldü.

6. Hastalar, bir görevi yerine getirme yükümlülüğü hissettiklerini iddia ettiler.

Author

19 Comments

1. Antalya dan kimler var. David Koresh, Kudüs’e gitti, döndüğünde İsa olduğunu iddia etti. Dinin güzelliğinden mi ilham aldı yoksa beyni mi yıkandı? Onun gibi başkaları da var. . Selamlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 458

2. Uşak dan kimler var. David Koresh, Kudüs’e gitti, döndüğünde İsa olduğunu iddia etti. Dinin güzelliğinden mi ilham aldı yoksa beyni mi yıkandı? Onun gibi başkaları da var. . selamun aleyküm paylaşımınız inanki iyi, face de paylaştım , memo – 192

3. Eskişehir merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 07-03-2021 12:38:26

4. Sinop dan kimler var. David Koresh, Kudüs’e gitti, döndüğünde İsa olduğunu iddia etti. Dinin güzelliğinden mi ilham aldı yoksa beyni mi yıkandı? Onun gibi başkaları da var. . Merhabalar paylaşımın harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 354

5. Hatay merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız valla çok iyi, teraziye tıkladım 08-03-2021 00:26:04

6. Çanakkale merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfa valla mükemmel, teşekkürler 10-03-2021 15:37:48

7. selam arkadaşlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, saolun

8. Bu konu : ” David Koresh, Kudüs’e gitti, döndüğünde İsa olduğunu iddia etti. Dinin güzelliğinden mi ilham aldı yoksa beyni mi yıkandı? Onun gibi başkaları da var. ” çok güzel. Selam siten inanki dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 454

9. Merhaba bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

10. Manisa merkezden ben hatice. Mrb siteniz süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-03-2021 11:11:12

11. Düzce merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 27-03-2021 00:43:32

12. Diyarbakır dan kimler var. David Koresh, Kudüs’e gitti, döndüğünde İsa olduğunu iddia etti. Dinin güzelliğinden mi ilham aldı yoksa beyni mi yıkandı? Onun gibi başkaları da var. . Merhaba paylaşımınız valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 166

13. Selamın aleyküm siten süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Kilis dan kimler var. David Koresh, Kudüs’e gitti, döndüğünde İsa olduğunu iddia etti. Dinin güzelliğinden mi ilham aldı yoksa beyni mi yıkandı? Onun gibi başkaları da var. . Selam herkese sayfa yeminle çok iyi, sağolun , hatice – 213

15. Sakarya dan kimler var. David Koresh, Kudüs’e gitti, döndüğünde İsa olduğunu iddia etti. Dinin güzelliğinden mi ilham aldı yoksa beyni mi yıkandı? Onun gibi başkaları da var. . Merhaba herkese sayfa harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 301

16. Karabük dan kimler var. David Koresh, Kudüs’e gitti, döndüğünde İsa olduğunu iddia etti. Dinin güzelliğinden mi ilham aldı yoksa beyni mi yıkandı? Onun gibi başkaları da var. . Merhaba herkese paylaşımın inanki hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 469

17. Selam herkese paylaşım gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım

18. Merhabalar web siten ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link