David Lee Roth burnunun nasıl kırıldığı konusunda yalan söyledi – burnuna vurdu. Roth sarılırken Eddie Van Halen oynamaya devam ediyor. Jimmy Kimmel gösterisinin perde arkası kaydı, 2015.

Kimmel’in şovunu kaydediyorlar, Roth jujitsu hareketlerini gösteriyor ve cihazla kendini burnuna yapıştırıyor. Bunu açıkça görebilirsiniz. Ama hayır, Roth sakatlığından mikrofonunu sorumlu tutan bazı sihirli mikrofonlarla geldi. Eddie, seyirciler için oynamaya devam ediyor. Bu video, David’in burnuna gerçekte ne olduğunu açıklıyor. RIP Eddie Van Halen.

https://m.youtube.com/watch?v=Ib3nuHsiG_Y

“David Lee Roth burnunun nasıl kırıldığı konusunda yalan söyledi – burnuna vurdu. Roth sarılırken Eddie Van Halen oynamaya devam ediyor. Jimmy Kimmel gösterisinin perde arkası kaydı, 2015.” üzerine 13 yorum

1. Bayburt merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 07-10-2020 11:16:33

2. Nevşehir merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 07-10-2020 11:24:33

3. Malatya merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siten inanki çok güzel, twitter da paylaştım 07-10-2020 16:43:34

4. Samsun merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 07-10-2020 16:53:19

5. Bu konu : ” David Lee Roth burnunun nasıl kırıldığı konusunda yalan söyledi – burnuna vurdu. Roth sarılırken Eddie Van Halen oynamaya devam ediyor. Jimmy Kimmel gösterisinin perde arkası kaydı, 2015. ” çok güzel. Selam web sitesi inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 76

6. Bayburt dan kimler var. David Lee Roth burnunun nasıl kırıldığı konusunda yalan söyledi – burnuna vurdu. Roth sarılırken Eddie Van Halen oynamaya devam ediyor. Jimmy Kimmel gösterisinin perde arkası kaydı, 2015. . Selamın aleyküm paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 244

7. Giresun dan kimler var. David Lee Roth burnunun nasıl kırıldığı konusunda yalan söyledi – burnuna vurdu. Roth sarılırken Eddie Van Halen oynamaya devam ediyor. Jimmy Kimmel gösterisinin perde arkası kaydı, 2015. . Selam sayfa inanılmaz hayran edici, şukuladım , gaye – 187

8. Ordu merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-10-2020 05:28:09

9. Kocaeli dan kimler var. David Lee Roth burnunun nasıl kırıldığı konusunda yalan söyledi – burnuna vurdu. Roth sarılırken Eddie Van Halen oynamaya devam ediyor. Jimmy Kimmel gösterisinin perde arkası kaydı, 2015. . Merhaba web sitesi inanki mükemmel, saolun , banu – 462

10. Manisa dan kimler var. David Lee Roth burnunun nasıl kırıldığı konusunda yalan söyledi – burnuna vurdu. Roth sarılırken Eddie Van Halen oynamaya devam ediyor. Jimmy Kimmel gösterisinin perde arkası kaydı, 2015. . Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 312

Yorum yapın