Kategoriler
Genel

David Rockefeller anılarından alıntı.

“Hatta bazıları, Amerika Birleşik Devletleri’nin çıkarlarına karşı çalışan, ailemi ve beni ‘enternasyonalist’ olarak nitelendiren ve daha entegre bir küresel politik ve ekonomik yapı inşa etmek için dünyadaki diğer insanlarla işbirliği yaptığımız gizli bir kabalın parçası olduğumuza inanıyorlar. tek bir dünya, eğer istersen. Eğer suçlama buysa, suçluyum ve bundan gurur duyuyorum. ”

Ne zaman birisi yeni dünya düzeninin çılgınca olduğunu söylediğinde onlara bu alıntıyı gösteririm. Gölgelerin içinde gerçekten gizli toplumların varlığının çok az şansı olabileceğini fark etmelerini izlemek eğlencelidir. Kar yağışı JFK’nın ünlü gizli toplumların konuşması ve Eisenhower’ın MIC konuşması da insanların aklını her şeyin olasılığına açmasına yardımcı olur. Bazıları hala üzücü bir şey araştırmak için on dakika geçirmeyi reddediyor.

“David Rockefeller anılarından alıntı.” için 19 yanıt

Ardahan merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 26-05-2020 11:25:24

Ardahan merkezden ben Aylin. Mrb web sitesi valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 06-06-2020 23:52:54

Düzce merkezden ben ali. Selamlar sayfa süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-06-2020 02:26:04

Sivas merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-06-2020 02:58:16

Bitlis merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 08-07-2020 16:51:43

Denizli merkezden ben mehmet. Selamlar siten vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 09-07-2020 01:24:40

Adıyaman merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım inanki iyi, teraziye tıkladım 10-07-2020 08:03:15

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 10-07-2020 17:13:03

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir