DC dışında rastgele yanan “veri merkezi” aslında bir ahırdı ve Novaferon’u yaratan Genova Biotech (Çin ilaç şirketi) ile DOĞRUDAN bağlantılı ve yakın zamanda yapılan bir çalışmada COVID-19’a karşı etkili bir anti-viral olduğunu gösteriyor. O NE LAN??

Bağlam

VA’da yanan ahırı duymadıysanız / okumadıysanız, şu konuları okuyun:

Arka fon

Ahır, 45781 Maries Rd, Sterling, VA 20166.

Google Haritalar’da kontrol ederseniz, açıkça sadece terk edilmiş binalar gibi görünen bir alan. Eğer kontrol edersen sokak Görünümü 2017’den beri orada olan 2 katlı bir anten olduğunu görebilirsiniz, bu kadar büyük bir anten terk edilmiş bir mülk gibi görünen şey üzerinde ne yapıyor?

Muhtemelen ilgisiz: 2018’de mülke Sokak Görünümü bağlantısında görebileceğiniz ahşap üçgen bir şey eklendi, ne olduğundan emin değilim, ancak yakındaki inşaat çalışmalarıyla ilgili olabilir.

Neyse, eğer sen mülkün üzerinde oturan işarete bak “dulles-north.com” sitesine atıfta bulunur ve iki addan (John Dettleff ve Dan Coats) ve bazı şirketlerden (JLL ve Matan) bahseder. Görünüşe göre iki adam da [JLL](https://en.wikipedia.org/wiki/JLL_(company)).

Mataninc’in (aynı zamanda mülkün üzerindeki tabelada bulunan şirket) iki basın bülteni bulmayı başardım:

Onlardan 20 dönüm arazi satın aldıklarından bahsediyor, ama eğer bakarsanız özellikleri bunlar orada listelenmemiş (gelişmemiş olduklarını varsayıyorum). Basında çıkan makaleler bir “Endüstri Parkı” ndan bahsediyor ve bir Matan’ın Dulles’daki Endüstri Parkı geliştirme niyetlerini açıklayan YouTube videosu.

Her iki basın bülteninden daha ilginç olan Dan Coats, yanlış bir şekilde “Dan Costs” olarak adlandırılıyor. Bir yıl arayla her iki makalede de bu hatanın nasıl gerçekleştiğinden veya bir anlamı olup olmadığından emin değilim …

Genova Biotech ve Novaferon’a bağlantılar

Dulles-north.com’un kaynak kodunu görüntülerseniz (yazın view-source:dulles-north.com tarayıcınızda) orijinal sitenin ne olması gerektiğine ilişkin HTML’yi görebilirsiniz. Ancak, sadece ziyaret ederseniz http://dulles-north.com, yönlendirileceksiniz https://j9520.vip hemen. Alternatif olarak, yeniden yönlendirilmemek için JS’yi devre dışı bırakın ve siteyi ziyaret edin.

Bu sitede neler var? Kaynak, yönlendirildiğiniz site üzerinden erişilemeyen resimlere / içeriğe bağlantılar içerir:

Altbilgide “@ 2007-2019 BEIJING GENOVA BIOTECH CO., LTD. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.” ve dulles-north.com ve bazı dulles-north e-posta adreslerine bağlantılar vardır.

Sayfalardan birinden çevrilmiştir: http://www.dulles-north.com/yanjiu/:

Şirketin ilk Ar-Ge ve test merkezi olan Novagenetics Inc., 2001 yılında Kuzey Amerika’da kurulmuştur. Esas olarak, orijinal bir protein mühendisliği teknoloji platformunun kurulması ve ilgili yeni genlerin ve makromoleküler protein ilaçlarının geliştirilmesi ve araştırılmasıyla ilgilenmektedir. Teknik avantajı, büyük hastalıkları tedavi etme potansiyeline sahip olmasıdır. Genlerin keşfi ve modifikasyonu ve buna karşılık gelen yeni protein molekülleri, bu teknik alanda dünyanın önde gelen seviyesindedir. Aynı yıl, şirket, protein ilaçlarının sanayileşmiş üretimine yönelik araştırma merkezinin selefinin kurulmasından sorumluydu – Beijing Vimet Biotechnology Co., Ltd., Pekin Ekonomik ve Teknolojik Kalkınma Bölgesi’nde kuruldu. Büyük ölçekli üretimin süreç akışı ve doğrulama yöntemi. Temmuz 2016’da şirketin Qingdao’daki büyük ölçekli Lefu Energy üretim üssü inşaatı projesi başarıyla tamamlandı; Eylül 2017’de, üretim üssü yeni ilaç tescil üretim sahasının ve GMP sertifikasının “ikisi bir arada” ortak denetimini geçti. Şimdiye kadar şirket, yeni biyolojik ilaç geliştirme şirketlerinin gen laboratuvarı geliştirme, endüstriyel üretim süreci araştırma ve geliştirmeden büyük ölçekli protein ilaç üretimine, yeni fonksiyonel genlerin keşfini veya inşasını ve çeşitli konakçıları kapsayan tüm endüstriyel zincir düzenini tamamladı. İfade ve fermantasyon, pilot ölçekli süreç araştırması ve üretimi, pilot ölçekli kalite araştırması, formülasyon araştırması, klinik öncesi araştırma, klinik deneyler, endüstriyel üretim ve diğer biyolojik araştırma ve geliştirme bağlantıları, çok az sayıda yerli biyolojik ilaç şirketinden biridir. Yenilikçi biyolojik ilaç araştırma ve geliştirme ile, Orijinal üretim süreçleri ve büyük ölçekli endüstriyel üretim geliştiren ve kuran eksiksiz bir endüstriyel biyoteknoloji zincirine sahip bir biyofarmasötik şirketi.

Bu mRNA’ya benzemiyor mu?

Sayfada tonlarca bağlantı var, ancak hepsine yalnızca “kaynak görüntüleme:” aracılığıyla veya JS’yi devre dışı bırakarak erişilebilir:

Ahır

Makale, kesinlikle bir propan silindirinin patlaması nedeniyle yanan bir ahır olduğunu ve 1-2 hafta önce orada başka bir yangın olduğunu belirtiyor:

Yaklaşık bir veya iki hafta önce “bu mülkün bitişiğinde” benzer bir yapıda yangın çıktığını söyledi.

Patlamaya dayanarak, Caussin itfaiye teşkilatının bunun muhtemelen bir propan silindirden olduğuna inandığını söyledi.

Bazı zorlukların, ahırın açık bir alandaki konumu nedeniyle alev almaya başlayan yakındaki çalıları içerdiğini söyledi.

Mülk ayrıca hiçbir zaman bir veri merkezi değil, bir endüstri parkı olarak tasarlandı. İlginç bir şekilde, Ashburn’un hemen yanında yer almaktadır. Gezegenin İnternet trafiğinin yüzde 70’i her gün akıyor Ashburn, dünyanın veri merkezi başkentidir.

Tesadüf Dizisi

Tüm bunların rastgele mi, yoksa daha büyük bir şeyle mi ilgili olduğu söylenemez.

• Bu mülk neden satın alındı ​​ve hiç inşa edilmedi?

• Ahırda neden bir propan tankı patlaması oldu?

• Site neden orijinal içeriği sizi yönlendirerek gizlemeye çalışıyor?

• Yeniden yönlendirme, orada olanı temizlemek için kötü bir girişim mi?

• North Dulles neden bir ahırda imzalayarak Çinli bir ilaç şirketinin web sitesine işaret ediyor?

• Neden sitedeki tek ilaç ürünü, yakın zamanda COVID-19 için bir anti-viral olarak olası bir geçerli seçenek olduğu bulunan bir ilaçtır?

Ya her şey bir tesadüftür ya da hiçbir şey

“DC dışında rastgele yanan “veri merkezi” aslında bir ahırdı ve Novaferon’u yaratan Genova Biotech (Çin ilaç şirketi) ile DOĞRUDAN bağlantılı ve yakın zamanda yapılan bir çalışmada COVID-19’a karşı etkili bir anti-viral olduğunu gösteriyor. O NE LAN??” üzerine 16 yorum

1. Ordu dan kimler var. DC dışında rastgele yanan “veri merkezi” aslında bir ahırdı ve Novaferon’u yaratan Genova Biotech (Çin ilaç şirketi) ile DOĞRUDAN bağlantılı ve yakın zamanda yapılan bir çalışmada COVID-19’a karşı etkili bir anti-viral olduğunu gösteriyor. O NE LAN?? . Merhaba sayfan yeminle dikkat çekici, teşekkürler , ali – 340

2. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Erzincan dan kimler var. DC dışında rastgele yanan “veri merkezi” aslında bir ahırdı ve Novaferon’u yaratan Genova Biotech (Çin ilaç şirketi) ile DOĞRUDAN bağlantılı ve yakın zamanda yapılan bir çalışmada COVID-19’a karşı etkili bir anti-viral olduğunu gösteriyor. O NE LAN?? . Selam herkese bu web sitesi gerçekten güzel, saolun , banu – 139

4. Çanakkale merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 18-01-2021 12:57:41

5. Bilecik merkezden ben hatice. Mrb paylaşımın süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 18-01-2021 13:28:35

6. Şırnak merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 18-01-2021 13:38:52

7. Bayburt dan kimler var. DC dışında rastgele yanan “veri merkezi” aslında bir ahırdı ve Novaferon’u yaratan Genova Biotech (Çin ilaç şirketi) ile DOĞRUDAN bağlantılı ve yakın zamanda yapılan bir çalışmada COVID-19’a karşı etkili bir anti-viral olduğunu gösteriyor. O NE LAN?? . Mrb paylaşımınız süper ötesi hayran edici, saolun , ali – 407

8. Bu konu : ” DC dışında rastgele yanan “veri merkezi” aslında bir ahırdı ve Novaferon’u yaratan Genova Biotech (Çin ilaç şirketi) ile DOĞRUDAN bağlantılı ve yakın zamanda yapılan bir çalışmada COVID-19’a karşı etkili bir anti-viral olduğunu gösteriyor. O NE LAN?? ” çok güzel. Selam paylaşım harbiden hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 133

9. Kırşehir dan kimler var. DC dışında rastgele yanan “veri merkezi” aslında bir ahırdı ve Novaferon’u yaratan Genova Biotech (Çin ilaç şirketi) ile DOĞRUDAN bağlantılı ve yakın zamanda yapılan bir çalışmada COVID-19’a karşı etkili bir anti-viral olduğunu gösteriyor. O NE LAN?? . Merhaba web siten yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 461

10. Siirt dan kimler var. DC dışında rastgele yanan “veri merkezi” aslında bir ahırdı ve Novaferon’u yaratan Genova Biotech (Çin ilaç şirketi) ile DOĞRUDAN bağlantılı ve yakın zamanda yapılan bir çalışmada COVID-19’a karşı etkili bir anti-viral olduğunu gösteriyor. O NE LAN?? . Merhaba herkese paylaşımın inanki dikkatimi çekti, sağolun , emin – 291

11. Bu konu : ” DC dışında rastgele yanan “veri merkezi” aslında bir ahırdı ve Novaferon’u yaratan Genova Biotech (Çin ilaç şirketi) ile DOĞRUDAN bağlantılı ve yakın zamanda yapılan bir çalışmada COVID-19’a karşı etkili bir anti-viral olduğunu gösteriyor. O NE LAN?? ” çok güzel. Slm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 260

12. Niğde dan kimler var. DC dışında rastgele yanan “veri merkezi” aslında bir ahırdı ve Novaferon’u yaratan Genova Biotech (Çin ilaç şirketi) ile DOĞRUDAN bağlantılı ve yakın zamanda yapılan bir çalışmada COVID-19’a karşı etkili bir anti-viral olduğunu gösteriyor. O NE LAN?? . Merhaba paylaşımın ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 102

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link