Başkomutan veya en yüksek komutan, silahlı kuvvetler üzerinde en yüksek komuta ve kontrolü uygulayan kişidir. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı, ABD Anayasasına göre Başkomutan değil mi? Peki Trump tüm bu birlikleri DC’ye mi gönderiyor? Yoksa bir şey mi kaçırıyorum?

Author

19 Comments

1. elif yılmaz Reply

Slm sayfa vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

2. Bolu merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi süper ötesi güzel, saolun 11-01-2021 23:58:32

3. Sinop dan kimler var. DC’de 6000’den fazla askerin makalelerini görmeye devam edin, ancak bunu kimin yetkilendirdiği hakkında hiçbir şey yok. . selam arkadaşlar sayfan vallaha çok güzel, tebrikler , gaye – 221

4. Ardahan dan kimler var. DC’de 6000’den fazla askerin makalelerini görmeye devam edin, ancak bunu kimin yetkilendirdiği hakkında hiçbir şey yok. . Merhaba herkese sayfa ciddiyim çok iyi, tebrikler , mehmet – 50

5. Selam herkese web siteniz cidden hayran bıraktı, saolun

6. Selamın aleyküm web sitesi yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

7. selam arkadaşlar siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

8. Bu konu : ” DC’de 6000’den fazla askerin makalelerini görmeye devam edin, ancak bunu kimin yetkilendirdiği hakkında hiçbir şey yok. ” çok güzel. Selamlar sayfa ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 318

9. Bitlis merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 21-01-2021 17:40:06

10. Merhaba herkese web siten harbiden dikkatimi çekti, saolun

11. Bu konu : ” DC’de 6000’den fazla askerin makalelerini görmeye devam edin, ancak bunu kimin yetkilendirdiği hakkında hiçbir şey yok. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 272

12. Ankara dan kimler var. DC’de 6000’den fazla askerin makalelerini görmeye devam edin, ancak bunu kimin yetkilendirdiği hakkında hiçbir şey yok. . Merhabalar web siteniz valla güzel, şukuladım , hatice – 389

13. Yozgat merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın inanki çok güzel, sağolun 08-02-2021 14:15:51

14. Eskişehir merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 20-02-2021 03:54:54

15. Hatay dan kimler var. DC’de 6000’den fazla askerin makalelerini görmeye devam edin, ancak bunu kimin yetkilendirdiği hakkında hiçbir şey yok. . Merhabalar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 282

16. Sinop dan kimler var. DC’de 6000’den fazla askerin makalelerini görmeye devam edin, ancak bunu kimin yetkilendirdiği hakkında hiçbir şey yok. . selam arkadaşlar web siten ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 14

17. Bu konu : ” DC’de 6000’den fazla askerin makalelerini görmeye devam edin, ancak bunu kimin yetkilendirdiği hakkında hiçbir şey yok. ” çok güzel. Selam herkese web siten ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , ali – 121

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link