DC’de ne var?

Hem gururlu çocuklar hem de Antifa hala ona mı devam ediyor? Eğer öyleyse, düşünüyorum da …

Hepimiz birleşmeli, etiketlerimizi ve kafa karıştırıcı fikirlerimizi unutmalıyız. Hepimiz geri adım atmalı ve kendi kardeşlerimize nasıl karşı döndüğümüzü görmeliyiz. Ben düşman değilim, sen düşman değilsin, bu gruplar düşman değil. Orada bizi bölmekle öldüren kişi var ve onları durdurana kadar sosyal adaletimiz, adil seçimlerimiz, ilerleme kaydedemeyeceğiz.

Düşmanlarımız milyarderler, bu kadar parayı alıkoymak insanlığa karşı bir suçtur. Zenginliklerinden vazgeçmeyecekler, bu yüzden farklılıklarımızı bırakıp birleşmemiz gerekiyor. Birlikte kapı eşiğine gidebilir ve teslim olmalarını talep edebilir veya onları zorla alabilirdik. Biz% 99’uz. Polis ve politika yapıcılar artık seçme zamanınızdır – insanlara mı yoksa kukla ustalarına mı hizmet edeceksiniz? Polis için reform yapmak için insanlara katılmak / silahlandırmak / korumaktan daha iyi bir yol var mı? Seçilmiş yetkililerimiz işlerini ve hayatlarını korumak istiyorlarsa, sokaklarda bize katılmaları veya düşmeye hazırlanmaları gerekiyor. Amerikan mısın? Hepimiz Amerikalılar, Yurtseverler, savunucular, İntikamcılar değil miyiz?

gönderen … chickenshitlittle
[comments]

“DC’de ne var?” üzerine 13 yorum

1. Bu konu : ” DC’de ne var? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 430

2. Bu konu : ” DC’de ne var? ” çok güzel. Merhaba herkese siten cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 445

3. Bingöl merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi vallaha çok iyi, face de paylaştım 16-01-2021 18:53:04

4. Amasya dan kimler var. DC’de ne var? . Merhabalar siteniz inanki dikkatimi çekti, saolun , ali – 248

5. Manisa dan kimler var. DC’de ne var? . Slm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 263

6. Bu konu : ” DC’de ne var? ” çok güzel. Selamlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , doruk – 42

7. Adıyaman dan kimler var. DC’de ne var? . selamun aleyküm paylaşım harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 360

8. Bu konu : ” DC’de ne var? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 445

9. Bingöl dan kimler var. DC’de ne var? . Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 95

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link