DC’deki Aptallar / Suçlular Aşıların Geri Dönüşü Olmayan Noktayı Geçtiklerinin Farkında Değil mi? Ne kadar mızmızlanırlar / ağlarlar / yalvarırlar / bize onu almamız için ders verirlerse o kadar çok direnir miyiz?

Lanet aşı hakkında duymaktan bıktım – aslında bu bir aşı değil, DENEMELERDE KONUŞTUĞUMUZ DENEYİMLERDEKİ Deneysel RNA Tedavisi, evet test denek sensin. Bu “virüs” için% 99.98 hayatta kalma oranıyla FDA ONAYLI TEDAVİ YOKTUR. Bu, bu noktada yaygın olarak biliniyor ve bizi onu almaya ikna etmeye çalışırken kulağa ne kadar umutsuz geliyorsa, o kadar çok direneceğiz.

Devam eden bir denemede kimse para ödemeden neden bir “aşı” alsın? çok sayıda klinik deney yapmış biri olarak, güven bana, dolandırılıyorsun! ama yine de maske takmak ve “sosyal mesafe” takmak zorunda olan birileri neden alsın? – İnsanların aşıyı unuttuğunu düşünüyorlar mı, söz konusu virüse karşı korunduğunuz anlamına mı geliyor, yalnızca sürü bağışıklığına (aşı yoluyla) ulaşmanız gerekiyor mu? Herkesin aşıyı tekrar yaptırmak zorunda kalmasını istiyorum – pek çok kişi bunu istemediği için şansınız yok.

bu saçmalık aptalca ve gerçekten can sıkıcı olmaya başladı, Florida valisi bugün FL’de bir aşı pasaportunu yasadışı ilan eden bir emir imzaladı, insanlara telefon etmelerini ve yerel “temsilcilerinizin” aynısını yapmasını öneriyorum.

Adının ne olduğunu bilmiyorum ama onu başkanlığa aday gösteriyorum (eğer mümkünse 2021, tanrı özensiz Joe’nun farkına varmayacağını biliyor)

ama yalvarma, SIKIŞTIRMAYI KAPATIN, HEPİMİZ BİR OLDUĞUNU BİLİYORUZ, BOK VERMİYORUZ, MESİHLERİN SAKE İÇİN KONUŞMAK İÇİN YENİ BİR ŞEY YAPIYORUZ.

This Post Has 5 Comments

1. ali

İzmir merkezden ben ali. Merhaba sayfan inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 30-03-2021 06:10:57

2. hatice

Slm web siten harbiden dikkatimi çekti, sağolun

3. ali

Iğdır dan kimler var. DC’deki Aptallar / Suçlular Aşıların Geri Dönüşü Olmayan Noktayı Geçtiklerinin Farkında Değil mi? Ne kadar mızmızlanırlar / ağlarlar / yalvarırlar / bize onu almamız için ders verirlerse o kadar çok direnir miyiz? . Mrb web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 93

4. doruk

Tokat dan kimler var. DC’deki Aptallar / Suçlular Aşıların Geri Dönüşü Olmayan Noktayı Geçtiklerinin Farkında Değil mi? Ne kadar mızmızlanırlar / ağlarlar / yalvarırlar / bize onu almamız için ders verirlerse o kadar çok direnir miyiz? . Slm siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 64

5. Emine

Isparta merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfa cidden dikkatimi çekti, sağolun 08-04-2021 12:10:18

Bir cevap yazın