DC’deki birlikler

DC’deki devasa asker varlığı hakkında pek çok soru ve spekülasyon gördüm. Ancak bu teoriyi görmedim: Şahsen askerlerin Açılış Günü olaylarıyla bir ilgisi olmayacağını düşünüyorum ve bu noktada Trump’ın etkili bir karşı eylem başlattığını görmüyorum, bununla ilgilendiğinden bile şüpheliyim. Peki ya ülkeyi kökten ve temelden değiştirmeyi planladıkları için DC’yi bir kaleye dönüştürdülerse? Başkanlık ile Senato ve Meclis Demokratları yıllardır sahip olmadıkları güce sahip. Peki ya askerler her şeyi yeniden yazarken onları bizden korumak için oradaysa? Bunu 6 Ocak’ta değil, Trump’ın ötesinde bir şekilde söylüyorum.

“DC’deki birlikler” üzerine 14 yorum

1. Karaman merkezden ben memo. Mrb siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 19-01-2021 07:10:47

2. Bu konu : ” DC’deki birlikler ” çok güzel. Selam paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 408

3. Bitlis dan kimler var. DC’deki birlikler . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 208

4. Iğdır merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 23-01-2021 03:51:30

5. Artvin merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 24-01-2021 08:39:10

6. Sakarya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 15-02-2021 07:08:21

7. Bu konu : ” DC’deki birlikler ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim çok iyi, sağolun , emin – 482

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link