DC’nin siyasi ve medya elitinin bütün yaz boyunca şiddetli protestoları teşvik ettiği gerçeğinden bahsetmek isteyen var mı?

ve şimdi de kapılarına getirildiği için demokratik terörizm demek istiyorlar. Gerçek olan ne. Demokratik kongre üyeleri ve kadınların, bir hafta süren isyan yakma ve yağmalamaya gittikten sonra DC’deki şiddetli protestocuları gözyaşı gazı verdiği gerekçesiyle Bill Barr’ı suçlamak istediklerini ve ardından DC’nin beyazın karşısındaki parkta güvenli bir bölge kurması durumunda belediye başkanının ev arazileri. Kimse / r / politics’in önünü hatırlıyor mu? Her medya kuruluşunu ve gece haberlerini temelde Amerikalıların kızgın ve asi protesto hakkını savunan haberleri hatırlıyor mu? Hepsini hatırlıyorum. Bu çılgınca bir şey. Şimdi, bütün yaz boyunca solun tezahürat yaptığı şey, kelimenin tam anlamıyla bir gecede bir ayaklanma olarak etiketleniyor. Lanet olası.

“DC’nin siyasi ve medya elitinin bütün yaz boyunca şiddetli protestoları teşvik ettiği gerçeğinden bahsetmek isteyen var mı?” üzerine 17 yorum

1. Kayseri merkezden ben ali. Mrb sayfan inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 11-01-2021 07:24:38

2. Niğde merkezden ben . Selam sayfa ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 11:06:06

3. Diyarbakır dan kimler var. DC’nin siyasi ve medya elitinin bütün yaz boyunca şiddetli protestoları teşvik ettiği gerçeğinden bahsetmek isteyen var mı? . merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 297

4. Bu konu : ” DC’nin siyasi ve medya elitinin bütün yaz boyunca şiddetli protestoları teşvik ettiği gerçeğinden bahsetmek isteyen var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , ali – 191

5. Bu konu : ” DC’nin siyasi ve medya elitinin bütün yaz boyunca şiddetli protestoları teşvik ettiği gerçeğinden bahsetmek isteyen var mı? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 58

6. Adana merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siteniz inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2021 19:57:39

7. Hatay merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siten yeminle çok güzel, saolun 20-01-2021 02:14:54

8. Adana merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfanız harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 20-01-2021 20:41:32

9. Çankırı merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız valla çok iyi, twitter da paylaştım 21-01-2021 18:48:04

10. Bu konu : ” DC’nin siyasi ve medya elitinin bütün yaz boyunca şiddetli protestoları teşvik ettiği gerçeğinden bahsetmek isteyen var mı? ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 136

11. Antalya dan kimler var. DC’nin siyasi ve medya elitinin bütün yaz boyunca şiddetli protestoları teşvik ettiği gerçeğinden bahsetmek isteyen var mı? . Merhabalar sayfan inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 381

12. Bu konu : ” DC’nin siyasi ve medya elitinin bütün yaz boyunca şiddetli protestoları teşvik ettiği gerçeğinden bahsetmek isteyen var mı? ” çok güzel. Selamlar sayfa valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 172

13. Bu konu : ” DC’nin siyasi ve medya elitinin bütün yaz boyunca şiddetli protestoları teşvik ettiği gerçeğinden bahsetmek isteyen var mı? ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanki dikkat çekici, şukuladım , – 145

14. Bu konu : ” DC’nin siyasi ve medya elitinin bütün yaz boyunca şiddetli protestoları teşvik ettiği gerçeğinden bahsetmek isteyen var mı? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi harbiden dikkat çekici, şukuladım , banu – 75

15. Iğdır dan kimler var. DC’nin siyasi ve medya elitinin bütün yaz boyunca şiddetli protestoları teşvik ettiği gerçeğinden bahsetmek isteyen var mı? . Merhaba sayfanız yeminle güzel, teşekkürler , emin – 373

16. Iğdır merkezden ben mehmet. Merhaba web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 25-02-2021 06:59:24

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link