Debunkers’ın “Amerikan ayı” belgeseline ilişkin herhangi bir açıklama var mı?

Hayatım boyunca aya indiğimize inandım, ancak YouTube’da Amerikan ayını izledikten sonra şimdi şüpheliyim.

Herhangi bir iftiracı filmle ilgili bir açıklama yaptı mı? Filmin birçok yanlış bilgi içerdiğini de bir yerlerde okudum ama merak ediyorum

İzlemek isterseniz işte film. 3:30 saat uzunluğunda ama kesinlikle izlemeye değer.

https://youtube.com/watch?v=KpuKu3F0BvY

“Debunkers’ın “Amerikan ayı” belgeseline ilişkin herhangi bir açıklama var mı?” üzerine 10 yorum

1. Karabük merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz çok güzel, teşekkürler 10-10-2020 10:55:57

2. Balıkesir merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 10-10-2020 11:07:28

3. Yozgat merkezden ben banu. Selamlar paylaşım vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-10-2020 20:18:36

4. Bu konu : ” Debunkers’ın “Amerikan ayı” belgeseline ilişkin herhangi bir açıklama var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 57

5. Sinop dan kimler var. Debunkers’ın “Amerikan ayı” belgeseline ilişkin herhangi bir açıklama var mı? . Selamlar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 236

Yorum yapın