Debunkers’ın “Amerikan ayı” belgeseline ilişkin herhangi bir açıklama var mı?

Hayatım boyunca aya indiğimize inandım, ancak YouTube’da Amerikan ayını izledikten sonra şimdi şüpheliyim.

Herhangi bir iftiracı filmle ilgili bir açıklama yaptı mı? Filmin birçok yanlış bilgi içerdiğini de bir yerlerde okudum ama merak ediyorum

İzlemek isterseniz işte film. 3:30 saat uzunluğunda ama kesinlikle izlemeye değer.

https://youtube.com/watch?v=KpuKu3F0BvY

“Debunkers’ın “Amerikan ayı” belgeseline ilişkin herhangi bir açıklama var mı?” üzerine 40 yorum

1. Karabük merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz çok güzel, teşekkürler 10-10-2020 10:55:57

2. Balıkesir merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 10-10-2020 11:07:28

3. Yozgat merkezden ben banu. Selamlar paylaşım vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-10-2020 20:18:36

4. Bu konu : ” Debunkers’ın “Amerikan ayı” belgeseline ilişkin herhangi bir açıklama var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 57

5. Sinop dan kimler var. Debunkers’ın “Amerikan ayı” belgeseline ilişkin herhangi bir açıklama var mı? . Selamlar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 236

6. Bu konu : ” Debunkers’ın “Amerikan ayı” belgeseline ilişkin herhangi bir açıklama var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 364

7. Giresun dan kimler var. Debunkers’ın “Amerikan ayı” belgeseline ilişkin herhangi bir açıklama var mı? . Mrb web siteniz cidden hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 436

8. Bu konu : ” Debunkers’ın “Amerikan ayı” belgeseline ilişkin herhangi bir açıklama var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 476

9. Zonguldak dan kimler var. Debunkers’ın “Amerikan ayı” belgeseline ilişkin herhangi bir açıklama var mı? . Selam herkese siten ciddiyim hayran bıraktı, saolun , memo – 287

10. Bu konu : ” Debunkers’ın “Amerikan ayı” belgeseline ilişkin herhangi bir açıklama var mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 62

11. Erzurum dan kimler var. Debunkers’ın “Amerikan ayı” belgeseline ilişkin herhangi bir açıklama var mı? . Mrb web siteniz inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 229

12. Bu konu : ” Debunkers’ın “Amerikan ayı” belgeseline ilişkin herhangi bir açıklama var mı? ” çok güzel. Mrb sayfa harbiden mükemmel, sağolun , memo – 255

13. Bu konu : ” Debunkers’ın “Amerikan ayı” belgeseline ilişkin herhangi bir açıklama var mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın valla hayran edici, linkedinde paylaştım , emin – 183

14. Edirne merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 25-12-2020 19:41:23

15. Çorum merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi valla çok güzel, twitter da paylaştım 26-12-2020 11:44:55

16. Denizli dan kimler var. Debunkers’ın “Amerikan ayı” belgeseline ilişkin herhangi bir açıklama var mı? . Selamlar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 138

17. Kırşehir merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 01-01-2021 09:47:21

18. Bilecik dan kimler var. Debunkers’ın “Amerikan ayı” belgeseline ilişkin herhangi bir açıklama var mı? . Selamlar sayfanız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 353

19. Bu konu : ” Debunkers’ın “Amerikan ayı” belgeseline ilişkin herhangi bir açıklama var mı? ” çok güzel. Selamlar web siteniz valla dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 33

20. Sivas dan kimler var. Debunkers’ın “Amerikan ayı” belgeseline ilişkin herhangi bir açıklama var mı? . Merhaba siteniz inanki çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 270

21. Bitlis dan kimler var. Debunkers’ın “Amerikan ayı” belgeseline ilişkin herhangi bir açıklama var mı? . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi iyi, sağolun , Emine – 341

22. Bayburt dan kimler var. Debunkers’ın “Amerikan ayı” belgeseline ilişkin herhangi bir açıklama var mı? . Merhabalar web siten inanki çok iyi, saolun , gaye – 95

23. Bu konu : ” Debunkers’ın “Amerikan ayı” belgeseline ilişkin herhangi bir açıklama var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 208

24. Aksaray dan kimler var. Debunkers’ın “Amerikan ayı” belgeseline ilişkin herhangi bir açıklama var mı? . selamun aleyküm sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 481

25. Bu konu : ” Debunkers’ın “Amerikan ayı” belgeseline ilişkin herhangi bir açıklama var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok güzel, face de paylaştım , Emine – 470

26. Bu konu : ” Debunkers’ın “Amerikan ayı” belgeseline ilişkin herhangi bir açıklama var mı? ” çok güzel. Selamlar sayfa yeminle mükemmel, şukuladım , banu – 440

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link